|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187 |
031902100423181853-7663 ciekawe jak dlugo bede czekal na pieniazki w tym rewelacyjnym buku Mam 5 takich samych kuponow nie duza kasa ale kiedy od nichna 700 zloty zcekalem 8 dni zagralem u nich bo mieli fajna oferte a tak wogole to zwlekaja znowu z wynikami fatalny ten buk ,ciekawe czy btylko ja mam z tym WZB same problemy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187 |
wogole jesli ktos gra z was u nazimenych to gra w milenium ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584 |
Dzehalevich Daniilidou Kanepi Stader Soda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 381
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2009
Posty: 381 |
Soda niiiiszczy !!!!!! dzis niiiiiiszczy !!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Soda niiiiszczy !!!!!! dzis niiiiiiszczy !!!!! Rakiete po pierwszym secie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 381
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2009
Posty: 381 |
Soda niiiiszczy !!!!!! dzis niiiiiiszczy !!!!! Rakiete po pierwszym secie zobaczysz  nadal nie bedzie nawet istnial w tym meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
witam ja sam nie wiem jak ten mecz ugrysc ale wybralem dosc pewny zaklad ze soda wygra 1 swojego gema serwisowego @1,35 wydaje mi sie dosc pewne uwazam ze jak maja byc brejki to w pozniejszej fazie seta a nie na poczatku
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
[ Linked Image] Niech wygra Robin  
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131 |
witam ja sam nie wiem jak ten mecz ugrysc ale wybralem dosc pewny zaklad ze soda wygra 1 swojego gema serwisowego @1,35 wydaje mi sie dosc pewne uwazam ze jak maja byc brejki to w pozniejszej fazie seta a nie na poczatku  A ja uwazam ze jak bedize break to w pierwsyzm gemie gdyz serwis nie bedzie wchodził tak ładnie jak w póxniejszych gemach ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Dzehalevich Daniilidou Kanepi dzwoniles, byles czy grales kwale gdzies indziej niz w fortunie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
fonbet tez ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
under 35,5 w bet365 po 2,20?! gramy w ciemno...
dzis Rafa win - i to bedzie bardzo szybkie spotkanie... Soda mialby szanse z Rafa gdyby to byl np. cwiercfinal... powtarzam to od poniedzialku i dzis powtorze po raz kolejny - Soda sie totalnie zagotuje... on nie umie grac w najwazniejszych momentach i juz sie nie nauczy... beda dzis 2-3 metrowe auty i wielka rozpacz ze final na tak slabym poziomie stoi....
Soda - Roger 2010 --> super mecz Sody bo wczesniejsza faza Soda - Roger 2009 --> Soda nie istnial bo to final
Soda - Nadal 2009 --> super mecz Sodey bo wczesniejsza faza Soda - Nadal 2010 --> niestety znowu jednostronne finalowe widowisko
i niech nikt mi nie wmawia ze Soda dojrzal... bo widzialem jak mial szanse wygrac IW... Rafa odpadl, Roger odpadl, w finale czekal dziadek Ljuba, Soda gral najpiekniejszy tenis w calym turnieju... i co? i w polfinale z Roddem byl tak sztywny ze pilka walila po plandekach reklamowych... i to samo bedzie dzisiaj...
choc nawet nie wiecie jak bardzo chcialbym sie mylic...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
cos czuje ze przegrales kase na tej 3 setowce z Rodem na IW  Spoko, taki masz punkt widzenia niech Ci bedzie  Twoj bet Twoja kasa , kazdy ma do tego prawo.... jesli kazdy w ogole cokolwiek z tego meczu bedzie cos dzis grał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
a i owszem... ale bardziej mi chodzi o to ze na polsacie ten mecz widzialem... gdyby Rodd go wygral --> powiedzialbym trudno, takie juz nasze zycie... ale to nie Rodd wygral lecz Soda zawiodl totalnie... jak dla mnie dzis dubelek: Polska +1,5 i under 35,5 u Nadala --> widze ze kolega kompletnie sie nie zgadza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
postawilem soda +1.5 s za 1.6, jak soda bedzie dobrze gral to dorzuce pewnie jego win na livie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
postawilem soda +1.5 s za 1.6, jak soda bedzie dobrze gral to dorzuce pewnie jego win na livie * +2.5s oczywiscie  czyli ze ugra jeden
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584 |
Dzehalevich Daniilidou Kanepi dzwoniles, byles czy grales kwale gdzies indziej niz w fortunie ? w fortunie ale teraz na te mecze patrzac to mi sie nie podobaja 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
a i owszem... ale bardziej mi chodzi o to ze na polsacie ten mecz widzialem... gdyby Rodd go wygral --> powiedzialbym trudno, takie juz nasze zycie... ale to nie Rodd wygral lecz Soda zawiodl totalnie... jak dla mnie dzis dubelek: Polska +1,5 i under 35,5 u Nadala --> widze ze kolega kompletnie sie nie zgadza  z czego to wyczytales ze kompletnie  oczywiscie bede kibicowal dzis Szwedowi aby jak najszybciej Roger pobil rekord Samprasa  choc sadze ze bez problemu to dokona predzej czy pozniej i nie bedzie zwracał uwagi na wyliczanki z kalkulatora jakiegos Gogeta  co gdzie kto ile pkt broni  Jesli straci 'jedynke' to taka sytuacja jeszcze bardziej zmobilizuje go do pracy na treningach bo ostatnimi miesiacami troche sie chyba za bardzo na nich opierniczał  Co do meczu niemcy-polska Tak gralem Niemców ale bez szalenstw i tb nie wykluczam 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|