Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 19 1 2 12 13 14 15 16 18 19
Boubson #3914037 07/06/2010 00:09
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
soda, co sie stało sie, co sie stalo sie

Bonus: Unibet
Jimmy #3914039 07/06/2010 00:10
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
i Queen's Club - kocham ich bardziej niz Wimbledon...

i dawnych wspomnien czar
gdy miazdzyl wszystkich Grosjean

grin

Boubson #3914040 07/06/2010 00:11
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
cegla jednak sporo bardziej wymagajaca od trawki

Boubson #3914041 07/06/2010 00:12
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
zaryzykuje ze Roker mialby szanse dzis z Rafa... ale nistety... a liczylem po cichu na Wielkiego Szlema w tym roku frown

Boubson #3914043 07/06/2010 00:15
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
atuty trawki:
1) latwiej wytypowac - kto ma wygrac ten zazwyczaj to robi
2) nie beda sie lamac co chwila - zazwyczaj jedno przelamanie wystarczy
3) szybsze spotkania - nie bedzie sie ciagnac godzinami

minusy trawki:
1) kap,kap,kap

Boubson #3914044 07/06/2010 00:17
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
ostatnio anglia lepiej z pogoda stoi od polski

Boubson #3914045 07/06/2010 00:17
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by Boubson
atuty trawki:
1) latwiej wytypowac - kto ma wygrac ten zazwyczaj to robi
2) nie beda sie lamac co chwila - zazwyczaj jedno przelamanie wystarczy
3) szybsze spotkania - nie bedzie sie ciagnac godzinami

minusy trawki:
1) kap,kap,kap
zgadzam sie , trawka najlepsza do oglądania, tak tylko zwrocilem uwage ze jednoczesnie najmniej wymagająca od zawodnikow

Boubson #3914049 07/06/2010 00:18
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by Boubson
zaryzykuje ze Roker mialby szanse dzis z Rafa... ale nistety... a liczylem po cichu na Wielkiego Szlema w tym roku frown

nooo


laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
5:3

Dołączył: Jan 2009
Posty: 850
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 850
Król jest tylko jeden !

VAMOS RAFA NOWY NR 1 smile

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829

[Linked Image]

Sympaite sympatiami ale granie graniem wink

Originally Posted by Mr. Federer
oczywiscie bede kibicowal dzis Szwedowi aby jak najszybciej Roger pobil rekord Samprasa smile choc sadze ze bez problemu to dokona predzej czy pozniej i nie bedzie zwracał uwagi na wyliczanki z kalkulatora jakiegos Gogeta tongue co gdzie kto ile pkt broni smile Jesli straci 'jedynke' to taka sytuacja jeszcze bardziej zmobilizuje go do pracy na treningach bo ostatnimi miesiacami troche sie chyba za bardzo na nich opierniczał smile


Post jak najbardziej aktualny tongue TV off grin

papa


wiluu #3914064 07/06/2010 00:30
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
poszlo za drobne win soda 3 set @15 boks

wiluu #3914066 07/06/2010 00:31
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
VAMO$$$

Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
zdrajca tongue

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
rafa rafa laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
hura hura hura

bukma #3914072 07/06/2010 00:34
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
nadal jak zwykle aktorstwo na koniec

ale graty dla niego byl lepszy piwo

bukma #3914074 07/06/2010 00:34
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
amir khan
2.20 pomyliles sie o godzine
ale i tak graty za nr 1 smile

Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Originally Posted by dadycool
o swoim typie na mecz dnia napisałem juz wczesniej ale teraz jako ze nudzi mi sie a to jest quasi czat to pozwole sobie napisać pewne refleksje na temat tego meczu...
uważam ze ten mecz bedzie szybkie 3:0 dla rafy. Dlatego ze chlopak do tej pory nie gral na 100% swoich mozliwosci a teraz zagra na 110% nawet. zabiega zmeczonego szweda zajedzie go bedzie gryzl glebe ale go zajedzie.. glownym powodem tego bedzie zwyciestwo po przerwie w RG kolejnym bedzie chec zemsty za zeszly rok.. oczywiscie ktos powie ze soda ma odpowiedni arsenal na nadala ale ja powiem ze nie ma!!! ludzie paranoja jakas SODA jest wyzej oceniany przez buki lub równo jak 2 lata temu federer w finale z RAFA to jest jakas paranoja a wtedy fedex był w pełnej formie... co ten chlopak soda ma?? serwis i forhend. Z fedexem zagral dobrze ale po pierwszym secie i to tylko dlatego ze fedex zaczal psuć wiele piłek.. nie powiem jak wyglądała jego gra w 1 secie bo kazdy widział. z berdychem właściwie żeby berdych miał wieksze szczescie to powinno byc 3:1 w dupe dla sody. Koles dal sie berdychowi połamać 4 razy!! Berdychowi a tu ma nadala! który na pełen kur.. bedzie biegał przebijał i zamęczy szweda.. Oj tak bedzie na bank... jak sie myle to koncze z tenisem w tym roku.. bo nie jestem specem ale tego jestem dzis pewien.. od pierwszej do ostatniej piłki nadal bedzie na 110% grał bo jest głodny zemsty... dałbym wiele na 3:0 ale dałem sporo lecz nie wszystko i to na under bo różny przypadek może się zdarzyć ale tego ze wygra nadal maks w 4 setach jestem pewien i to daje grubo grubo...



hmmmm wygrane i to ob zaklady super smile
co do meczu to nudy nudy i jeszcz raz nudy poza paroma akcjami nic sie nie dziala i nadal poporstu byl klase lepszy...

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
OHOHOHOHOOHOHOH Co ja widze. GOGET GDZIE JESTES? NADAL PLACZE.

Strona 14 z 19 1 2 12 13 14 15 16 18 19

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, burbon, rafal08, aker, betowiec, kamel, 11kera11, Sensei), 2,646 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,911
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1