|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
soda, co sie stało sie, co sie stalo sie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
i Queen's Club - kocham ich bardziej niz Wimbledon... i dawnych wspomnien czar gdy miazdzyl wszystkich Grosjean 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
cegla jednak sporo bardziej wymagajaca od trawki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
zaryzykuje ze Roker mialby szanse dzis z Rafa... ale nistety... a liczylem po cichu na Wielkiego Szlema w tym roku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
atuty trawki: 1) latwiej wytypowac - kto ma wygrac ten zazwyczaj to robi 2) nie beda sie lamac co chwila - zazwyczaj jedno przelamanie wystarczy 3) szybsze spotkania - nie bedzie sie ciagnac godzinami
minusy trawki: 1) kap,kap,kap
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
ostatnio anglia lepiej z pogoda stoi od polski
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
atuty trawki: 1) latwiej wytypowac - kto ma wygrac ten zazwyczaj to robi 2) nie beda sie lamac co chwila - zazwyczaj jedno przelamanie wystarczy 3) szybsze spotkania - nie bedzie sie ciagnac godzinami
minusy trawki: 1) kap,kap,kap zgadzam sie , trawka najlepsza do oglądania, tak tylko zwrocilem uwage ze jednoczesnie najmniej wymagająca od zawodnikow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
zaryzykuje ze Roker mialby szanse dzis z Rafa... ale nistety... a liczylem po cichu na Wielkiego Szlema w tym roku  nooo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 850 |
Król jest tylko jeden ! VAMOS RAFA NOWY NR 1 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
[ Linked Image] Sympaite sympatiami ale granie graniem  oczywiscie bede kibicowal dzis Szwedowi aby jak najszybciej Roger pobil rekord Samprasa  choc sadze ze bez problemu to dokona predzej czy pozniej i nie bedzie zwracał uwagi na wyliczanki z kalkulatora jakiegos Gogeta  co gdzie kto ile pkt broni  Jesli straci 'jedynke' to taka sytuacja jeszcze bardziej zmobilizuje go do pracy na treningach bo ostatnimi miesiacami troche sie chyba za bardzo na nich opierniczał  Post jak najbardziej aktualny  TV off  
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
poszlo za drobne win soda 3 set @15 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
zdrajca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
rafa rafa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
nadal jak zwykle aktorstwo na koniec ale graty dla niego byl lepszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
amir khan 2.20 pomyliles sie o godzine ale i tak graty za nr 1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
o swoim typie na mecz dnia napisałem juz wczesniej ale teraz jako ze nudzi mi sie a to jest quasi czat to pozwole sobie napisać pewne refleksje na temat tego meczu... uważam ze ten mecz bedzie szybkie 3:0 dla rafy. Dlatego ze chlopak do tej pory nie gral na 100% swoich mozliwosci a teraz zagra na 110% nawet. zabiega zmeczonego szweda zajedzie go bedzie gryzl glebe ale go zajedzie.. glownym powodem tego bedzie zwyciestwo po przerwie w RG kolejnym bedzie chec zemsty za zeszly rok.. oczywiscie ktos powie ze soda ma odpowiedni arsenal na nadala ale ja powiem ze nie ma!!! ludzie paranoja jakas SODA jest wyzej oceniany przez buki lub równo jak 2 lata temu federer w finale z RAFA to jest jakas paranoja a wtedy fedex był w pełnej formie... co ten chlopak soda ma?? serwis i forhend. Z fedexem zagral dobrze ale po pierwszym secie i to tylko dlatego ze fedex zaczal psuć wiele piłek.. nie powiem jak wyglądała jego gra w 1 secie bo kazdy widział. z berdychem właściwie żeby berdych miał wieksze szczescie to powinno byc 3:1 w dupe dla sody. Koles dal sie berdychowi połamać 4 razy!! Berdychowi a tu ma nadala! który na pełen kur.. bedzie biegał przebijał i zamęczy szweda.. Oj tak bedzie na bank... jak sie myle to koncze z tenisem w tym roku.. bo nie jestem specem ale tego jestem dzis pewien.. od pierwszej do ostatniej piłki nadal bedzie na 110% grał bo jest głodny zemsty... dałbym wiele na 3:0 ale dałem sporo lecz nie wszystko i to na under bo różny przypadek może się zdarzyć ale tego ze wygra nadal maks w 4 setach jestem pewien i to daje grubo grubo... hmmmm wygrane i to ob zaklady super  co do meczu to nudy nudy i jeszcz raz nudy poza paroma akcjami nic sie nie dziala i nadal poporstu byl klase lepszy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
OHOHOHOHOOHOHOH Co ja widze. GOGET GDZIE JESTES? NADAL PLACZE.
|
|
|
Link skopiowany do schowka