Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 19 1 2 13 14 15 16 17 18 19
iti #3914081 07/06/2010 00:38
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by iti
OHOHOHOHOOHOHOH Co ja widze. GOGET GDZIE JESTES? NADAL PLACZE.

Pisze artykuł do gazetki Fortuny.

Co z tego, że płacze ? Gorzej jakby Rasiak płakał i psuł ceremonię.

Bonus: Unibet
Goget #3914082 07/06/2010 00:42
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Rafito luzem cool

Boubson #3914083 07/06/2010 00:43
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Originally Posted by Boubson
under 35,5 w bet365 po 2,20?! gramy w ciemno...

dzis Rafa win - i to bedzie bardzo szybkie spotkanie... Soda mialby szanse z Rafa gdyby to byl np. cwiercfinal... powtarzam to od poniedzialku i dzis powtorze po raz kolejny - Soda sie totalnie zagotuje... on nie umie grac w najwazniejszych momentach i juz sie nie nauczy... beda dzis 2-3 metrowe auty i wielka rozpacz ze final na tak slabym poziomie stoi....

Soda - Roger 2010 --> super mecz Sody bo wczesniejsza faza
Soda - Roger 2009 --> Soda nie istnial bo to final

Soda - Nadal 2009 --> super mecz Sodey bo wczesniejsza faza
Soda - Nadal 2010 --> niestety znowu jednostronne finalowe widowisko

i niech nikt mi nie wmawia ze Soda dojrzal... bo widzialem jak mial szanse wygrac IW... Rafa odpadl, Roger odpadl, w finale czekal dziadek Ljuba, Soda gral najpiekniejszy tenis w calym turnieju... i co? i w polfinale z Roddem byl tak sztywny ze pilka walila po plandekach reklamowych... i to samo bedzie dzisiaj...

choc nawet nie wiecie jak bardzo chcialbym sie mylic...

sezon na ziemi uwzam za zakonczony - piwo

trawko - mecz.pl nadchodzi boks

Goget #3914085 07/06/2010 00:43
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Originally Posted by Goget
Pisze artykuł do gazetki Fortuny.
O tenisie coś?

Soda dobry humor jak rok temu laugh

Goget #3914086 07/06/2010 00:44
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by Goget
Originally Posted by iti
OHOHOHOHOOHOHOH Co ja widze. GOGET GDZIE JESTES? NADAL PLACZE.

Pisze artykuł do gazetki Fortuny.

Co z tego, że płacze ? Gorzej jakby Rasiak płakał i psuł ceremonię.

To, ze byles pierwszym, ktory smial sie z Federera, ze plakal po AO'09.

iti #3914088 07/06/2010 00:45
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
To placz ze szczescia ktory odroznia ludzi inteligentnych od bezemocjonalnych imbecylow

Wynik byl wiadomy juz przed meczem . Zwyciestwo w RG 2005 smakowalo cudownie.Dzisiaj bez emocji bo stalo sie to co sie stac musialo gdy na kort wyszedl prawdziwy wojownik a jego rywalem byla drewniana dziewczynka

Goget #3914089 07/06/2010 00:46
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
"dziekują chliopcą do podawania piłek" no nie wnikam hehhe

iti #3914092 07/06/2010 00:47
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by iti
OHOHOHOHOOHOHOH Co ja widze. GOGET GDZIE JESTES? NADAL PLACZE.
gowno prawda nie płakał

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Teraz Wimbledon też bierze Rafa smile Kursy ponad 4 brać śmiało, bo po wygranym Queens będą dużo niższe.

adingh #3914098 07/06/2010 00:50
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Originally Posted by adingh
Teraz Wimbledon też bierze Rafa smile Kursy ponad 4 brać śmiało, bo po wygranym Queens będą dużo niższe.

Wiadomo

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Originally Posted by Amir_Khan
Originally Posted by adingh
Teraz Wimbledon też bierze Rafa smile Kursy ponad 4 brać śmiało, bo po wygranym Queens będą dużo niższe.

Wiadomo

juz sie zaczyna laugh

z takim serwisem ....papa

no ale wszystko jak zwykle wyjdzie w praniu

pozdrowil piwo

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Originally Posted by Amir_Khan
Originally Posted by adingh
Teraz Wimbledon też bierze Rafa smile Kursy ponad 4 brać śmiało, bo po wygranym Queens będą dużo niższe.

Wiadomo
piwo

Rafa już 2 lata temu zdominował korty trawiaste, a w tym roku też jest w wielkiej formie i ponownie wygra Wimbledon, a kursy ponad 4 są bardzo opłacalne smile

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Originally Posted by Mr. Federer
Originally Posted by Amir_Khan
Originally Posted by adingh
Teraz Wimbledon też bierze Rafa smile Kursy ponad 4 brać śmiało, bo po wygranym Queens będą dużo niższe.

Wiadomo

juz sie zaczyna laugh

z takim serwisem ....papa

no ale wszystko jak zwykle wyjdzie w praniu

pozdrowil piwo

CO sie zaczyna ? ty powinienes spuscic glowe jak Soderling dzis na korcie i grzecznie powiedziec
PRZEPRASZAM

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
ciekawe za co za to ze wygralem sobie pieniazki laugh smile



Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Originally Posted by Mr. Federer
Originally Posted by Amir_Khan
Originally Posted by adingh
Teraz Wimbledon też bierze Rafa smile Kursy ponad 4 brać śmiało, bo po wygranym Queens będą dużo niższe.

Wiadomo

juz sie zaczyna laugh

z takim serwisem ....papa

no ale wszystko jak zwykle wyjdzie w praniu

pozdrowil piwo
Rafa dziś dobrze serwował. Wiem, że nie ma atomowego serwisu, którym zdobywa bardzo dużo punktów. Jednak często ustawia sobie grę serwisem i później w wymianie nikt nie może się uwolnić od jego forehandu wink

Federer już coraz słabszy, ale finał może osiągnąć wink

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
jak juz mowisz o przepraszaniu to Ty bys mnie mogl za Lindberga Unie i Zorro czy cos w tym stylu jesli mowisz o przepraszaniu wink

Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Originally Posted by Mr. Federer
Originally Posted by Amir_Khan
Originally Posted by adingh
Teraz Wimbledon też bierze Rafa smile Kursy ponad 4 brać śmiało, bo po wygranym Queens będą dużo niższe.

Wiadomo

juz sie zaczyna laugh

z takim serwisem ....papa

no ale wszystko jak zwykle wyjdzie w praniu

pozdrowil piwo


Kolejny zakompleksiony burak laugh

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
spojrz w lustro to moze zobaczysz buraka prostaku papa

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Ktoś tutaj też pisał, że Rafa słaby mecz gra, a przecież zagrał najlepszy mecz w turnieju zdecydowanie smile

Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Originally Posted by Mr. Federer
spojrz w lustro to moze zobaczysz buraka prostaku papa


A Ty jutro na ranking papa

Strona 15 z 19 1 2 13 14 15 16 17 18 19

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, rymoholik, Akhu, Lukasz111, forty, aker, 11kera11, betowiec, Sensei, bukma, burbon), 2,723 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,985
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1