|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
OHOHOHOHOOHOHOH Co ja widze. GOGET GDZIE JESTES? NADAL PLACZE. Pisze artykuł do gazetki Fortuny. Co z tego, że płacze ? Gorzej jakby Rasiak płakał i psuł ceremonię.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Rafito luzem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
under 35,5 w bet365 po 2,20?! gramy w ciemno...
dzis Rafa win - i to bedzie bardzo szybkie spotkanie... Soda mialby szanse z Rafa gdyby to byl np. cwiercfinal... powtarzam to od poniedzialku i dzis powtorze po raz kolejny - Soda sie totalnie zagotuje... on nie umie grac w najwazniejszych momentach i juz sie nie nauczy... beda dzis 2-3 metrowe auty i wielka rozpacz ze final na tak slabym poziomie stoi....
Soda - Roger 2010 --> super mecz Sody bo wczesniejsza faza Soda - Roger 2009 --> Soda nie istnial bo to final
Soda - Nadal 2009 --> super mecz Sodey bo wczesniejsza faza Soda - Nadal 2010 --> niestety znowu jednostronne finalowe widowisko
i niech nikt mi nie wmawia ze Soda dojrzal... bo widzialem jak mial szanse wygrac IW... Rafa odpadl, Roger odpadl, w finale czekal dziadek Ljuba, Soda gral najpiekniejszy tenis w calym turnieju... i co? i w polfinale z Roddem byl tak sztywny ze pilka walila po plandekach reklamowych... i to samo bedzie dzisiaj...
choc nawet nie wiecie jak bardzo chcialbym sie mylic... sezon na ziemi uwzam za zakonczony -  trawko - mecz.pl nadchodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Pisze artykuł do gazetki Fortuny. O tenisie coś? Soda dobry humor jak rok temu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
OHOHOHOHOOHOHOH Co ja widze. GOGET GDZIE JESTES? NADAL PLACZE. Pisze artykuł do gazetki Fortuny. Co z tego, że płacze ? Gorzej jakby Rasiak płakał i psuł ceremonię. To, ze byles pierwszym, ktory smial sie z Federera, ze plakal po AO'09.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
To placz ze szczescia ktory odroznia ludzi inteligentnych od bezemocjonalnych imbecylow
Wynik byl wiadomy juz przed meczem . Zwyciestwo w RG 2005 smakowalo cudownie.Dzisiaj bez emocji bo stalo sie to co sie stac musialo gdy na kort wyszedl prawdziwy wojownik a jego rywalem byla drewniana dziewczynka
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
"dziekują chliopcą do podawania piłek" no nie wnikam hehhe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
OHOHOHOHOOHOHOH Co ja widze. GOGET GDZIE JESTES? NADAL PLACZE. gowno prawda nie płakał
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Teraz Wimbledon też bierze Rafa  Kursy ponad 4 brać śmiało, bo po wygranym Queens będą dużo niższe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Teraz Wimbledon też bierze Rafa  Kursy ponad 4 brać śmiało, bo po wygranym Queens będą dużo niższe. Wiadomo
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Teraz Wimbledon też bierze Rafa  Kursy ponad 4 brać śmiało, bo po wygranym Queens będą dużo niższe. Wiadomo juz sie zaczyna  z takim serwisem .... no ale wszystko jak zwykle wyjdzie w praniu pozdrowil 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Teraz Wimbledon też bierze Rafa  Kursy ponad 4 brać śmiało, bo po wygranym Queens będą dużo niższe. Wiadomo  Rafa już 2 lata temu zdominował korty trawiaste, a w tym roku też jest w wielkiej formie i ponownie wygra Wimbledon, a kursy ponad 4 są bardzo opłacalne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Teraz Wimbledon też bierze Rafa  Kursy ponad 4 brać śmiało, bo po wygranym Queens będą dużo niższe. Wiadomo juz sie zaczyna  z takim serwisem .... no ale wszystko jak zwykle wyjdzie w praniu pozdrowil  CO sie zaczyna ? ty powinienes spuscic glowe jak Soderling dzis na korcie i grzecznie powiedziec PRZEPRASZAM
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
ciekawe za co za to ze wygralem sobie pieniazki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Teraz Wimbledon też bierze Rafa  Kursy ponad 4 brać śmiało, bo po wygranym Queens będą dużo niższe. Wiadomo juz sie zaczyna  z takim serwisem .... no ale wszystko jak zwykle wyjdzie w praniu pozdrowil  Rafa dziś dobrze serwował. Wiem, że nie ma atomowego serwisu, którym zdobywa bardzo dużo punktów. Jednak często ustawia sobie grę serwisem i później w wymianie nikt nie może się uwolnić od jego forehandu  Federer już coraz słabszy, ale finał może osiągnąć 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
jak juz mowisz o przepraszaniu to Ty bys mnie mogl za Lindberga Unie i Zorro czy cos w tym stylu jesli mowisz o przepraszaniu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
Teraz Wimbledon też bierze Rafa  Kursy ponad 4 brać śmiało, bo po wygranym Queens będą dużo niższe. Wiadomo juz sie zaczyna  z takim serwisem .... no ale wszystko jak zwykle wyjdzie w praniu pozdrowil  Kolejny zakompleksiony burak 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
spojrz w lustro to moze zobaczysz buraka prostaku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Ktoś tutaj też pisał, że Rafa słaby mecz gra, a przecież zagrał najlepszy mecz w turnieju zdecydowanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
spojrz w lustro to moze zobaczysz buraka prostaku  A Ty jutro na ranking 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|