|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
Panowie mam prośbę, może ktoś zobaczyć w Fortunie jakie handi jest wystawione w meczu siatki Chiny-Polska (-1,5 czy -2,5 seta) i po jakim kursie, bo ja nie jestem tam zarejestrowany! z góry dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Panowie mam prośbę, może ktoś zobaczyć w Fortunie jakie handi jest wystawione w meczu siatki Chiny-Polska (-1,5 czy -2,5 seta) i po jakim kursie, bo ja nie jestem tam zarejestrowany! z góry dzięki  -2,5 1.65
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Panowie mam prośbę, może ktoś zobaczyć w Fortunie jakie handi jest wystawione w meczu siatki Chiny-Polska (-1,5 czy -2,5 seta) i po jakim kursie, bo ja nie jestem tam zarejestrowany! z góry dzięki  Mariusz Fortuna cz wpisujesz w google i tą samą masz co w Polsce  Dzieki wczoraj za peffy  Dołozyłem Unics Kazan i w palke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Tak na marginesie. Tipsa i Monfils są w Superofercie Fortuny, a tam wiedzą co dawać na strawę dla inwestorów... Hiszpania Polska tez jest i tam cudów nie będzie  A czy ja sugeruję, że wszystko nie wchodzi ? Jak to odczytałeś, to jest Twoja sprawa. Ja mógłbym Ci odpowiedzieć tak : Graj całą Superofertę, to komornik do Ciebie niedługo zapuka. I wszystko w tym temacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
dzięki wojbest  Tomek mam fortune.sk ale nie chce mi pokazać handi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Nie wiem czemu, ale mam zle przeczucia co do Mahuta. On lubi sobie odpuscic tu i tam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Nie wiem czemu, ale mam zle przeczucia co do Mahuta. On lubi sobie odpuscic tu i tam. myslisz ze wygrywalby on kwale by odpuscic 1 runde 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Tak na marginesie. Tipsa i Monfils są w Superofercie Fortuny, a tam wiedzą co dawać na strawę dla inwestorów... Hiszpania Polska tez jest i tam cudów nie będzie  A czy ja sugeruję, że wszystko nie wchodzi ? Jak to odczytałeś, to jest Twoja sprawa. Ja mógłbym Ci odpowiedzieć tak : Graj całą Superofertę, to komornik do Ciebie niedługo zapuka.I wszystko w tym temacie. to oczywista sprawa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 850 |
Chuidinelli + Stepanek = HAJS willu@ nie ruszaj Konia  dobra rada  Dlaczego? Kohliber chyba jeszcze nie jest w optymalnej formie, na trawie też nie gra nic specjalnego, własna publiczność spory atut, ale koniu zagra S&V, w wymianach duzo gorszy nie będzie, hmm w sumie to 6:0 w dupe z hajkiem i krecz oznaca ze jakaś niemoc moze byc
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
babcia Jill @2,7 przeciw S.Ferguson- szczerze nie rozumiem, Jill w dobrej formie, a S.Ferguson to ja w życiu na oczy nie widziałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Chuidinelli + Stepanek = HAJS willu@ nie ruszaj Konia  dobra rada  Dlaczego? Kohliber chyba jeszcze nie jest w optymalnej formie, na trawie też nie gra nic specjalnego, własna publiczność spory atut, ale koniu zagra S&V, w wymianach duzo gorszy nie będzie, hmm w sumie to 6:0 w dupe z hajkiem i krecz oznaca ze jakaś niemoc moze byc właśnie, oglądałem ten finał w prostejowie, i koniu nie był w stanie serwować, więc nie warto ryzykować, chyba że wiesz że po prostu oddał ten finał Hajkowi w co ja nie wierze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
cholera w Fortunie na moje deble: Fleming/Skupski i Lopez M./Nadal jest odpowiednio 1,55 i 1,53 a w toto np. 1,67 i 1,70, a w sts-ie 1,70 i 1,60 jest cholera masakryczna różnica i normalnie bym nie grał w naziemnym dziś, ale cholera wczoraj wygrałem w fortunie więc chcąc nie chcąc muszę iść po kasę  i teraz pytanie czy puścić tam po mniejszych kursach czy może spalić więcej paliwa i jechać do toto lub sts-u  kurcze z rana mam już takie problemy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 850 |
Chuidinelli + Stepanek = HAJS willu@ nie ruszaj Konia  dobra rada  Dlaczego? Kohliber chyba jeszcze nie jest w optymalnej formie, na trawie też nie gra nic specjalnego, własna publiczność spory atut, ale koniu zagra S&V, w wymianach duzo gorszy nie będzie, hmm w sumie to 6:0 w dupe z hajkiem i krecz oznaca ze jakaś niemoc moze byc właśnie, oglądałem ten finał w prostejowie, i koniu nie był w stanie serwować, więc nie warto ryzykować, chyba że wiesz że po prostu oddał ten finał Hajkowi w co ja nie wierze Dobra,dzieki stary, omine to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676 Likes: 10 |
a wy chlocie i pijocie i na kosciol na dajocie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049 |
orientuje sie ktos czemu KEOTHAVONG Anne kreczowala tydzien temu w Nottingham ?? Unfortunately, I had to retire in my match today as I aggravated a hip injury. Seeing my physio in London now, hope to be ok for Birmingham http://twitter.com/annekeothavong
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Jeżeli - Marian - chcesz grać te deble, zaznaczam, jeżeli chcesz, to spal więcej paliwa, bo moim zdaniem, Fortuna ma z naziemnych, najlepszych analityków tenisowych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
Bopanna R./Qureshi A do gry ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|