Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 49 1 2 3 4 5 6 48 49
Azazel #3916792 08/06/2010 17:30
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
wiluu, sory

Bonus: Unibet
wiluu #3916794 08/06/2010 17:31
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
flemingi + wozniak + petkovic + mahut boks boks boks

hutchinsy + denko + melzer boks boks

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Panowie mam prośbę, może ktoś zobaczyć w Fortunie jakie handi jest wystawione w meczu siatki Chiny-Polska (-1,5 czy -2,5 seta) i po jakim kursie, bo ja nie jestem tam zarejestrowany!

z góry dzięki piwo

Marian #3916796 08/06/2010 17:32
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by Marian
Panowie mam prośbę, może ktoś zobaczyć w Fortunie jakie handi jest wystawione w meczu siatki Chiny-Polska (-1,5 czy -2,5 seta) i po jakim kursie, bo ja nie jestem tam zarejestrowany!

z góry dzięki piwo
-2,5 1.65

Marian #3916797 08/06/2010 17:32
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Originally Posted by Marian
Panowie mam prośbę, może ktoś zobaczyć w Fortunie jakie handi jest wystawione w meczu siatki Chiny-Polska (-1,5 czy -2,5 seta) i po jakim kursie, bo ja nie jestem tam zarejestrowany!

z góry dzięki piwo


Mariusz Fortuna cz wpisujesz w google i tą samą masz co w Polsce wink Dzieki wczoraj za peffy piwo Dołozyłem Unics Kazan i w palke tongue

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
malisse + sela boks boks

mahut + gicquel boks boks

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by wojbest1987
Originally Posted by akagi
Tak na marginesie.
Tipsa i Monfils są w Superofercie Fortuny,
a tam wiedzą co dawać na strawę dla inwestorów...
Hiszpania Polska tez jest i tam cudów nie będzie tongue

A czy ja sugeruję, że wszystko nie wchodzi ?

Jak to odczytałeś, to jest Twoja sprawa.
Ja mógłbym Ci odpowiedzieć tak :
Graj całą Superofertę, to komornik do Ciebie niedługo zapuka.
I wszystko w tym temacie.

Kieras #3916800 08/06/2010 17:34
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
dzięki wojbest piwo

Tomek mam fortune.sk ale nie chce mi pokazać handi frown

Kieras #3916801 08/06/2010 17:34
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Nie wiem czemu, ale mam zle przeczucia co do Mahuta. On lubi sobie odpuscic tu i tam.

iti #3916803 08/06/2010 17:35
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by iti
Nie wiem czemu, ale mam zle przeczucia co do Mahuta. On lubi sobie odpuscic tu i tam.
myslisz ze wygrywalby on kwale by odpuscic 1 runde smirk

akagi #3916804 08/06/2010 17:35
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by akagi
Originally Posted by wojbest1987
Originally Posted by akagi
Tak na marginesie.
Tipsa i Monfils są w Superofercie Fortuny,
a tam wiedzą co dawać na strawę dla inwestorów...
Hiszpania Polska tez jest i tam cudów nie będzie tongue

A czy ja sugeruję, że wszystko nie wchodzi ?

Jak to odczytałeś, to jest Twoja sprawa.
Ja mógłbym Ci odpowiedzieć tak :
Graj całą Superofertę, to komornik do Ciebie niedługo zapuka.
I wszystko w tym temacie.
to oczywista sprawa smile

Azazel #3916805 08/06/2010 17:36
Dołączył: Jan 2009
Posty: 850
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 850
Originally Posted by Azazel77
Originally Posted by wiluu
Chuidinelli + Stepanek = HAJS
willu@ nie ruszaj Konia cool dobra rada wink


Dlaczego? Kohliber chyba jeszcze nie jest w optymalnej formie, na trawie też nie gra nic specjalnego, własna publiczność spory atut, ale koniu zagra S&V, w wymianach duzo gorszy nie będzie, hmm w sumie to 6:0 w dupe z hajkiem i krecz oznaca ze jakaś niemoc moze byc

Kieras #3916806 08/06/2010 17:36
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
babcia Jill @2,7 przeciw S.Ferguson- szczerze nie rozumiem, Jill w dobrej formie, a S.Ferguson to ja w życiu na oczy nie widziałem.

wiluu #3916807 08/06/2010 17:38
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by wiluu
Originally Posted by Azazel77
Originally Posted by wiluu
Chuidinelli + Stepanek = HAJS
willu@ nie ruszaj Konia cool dobra rada wink


Dlaczego? Kohliber chyba jeszcze nie jest w optymalnej formie, na trawie też nie gra nic specjalnego, własna publiczność spory atut, ale koniu zagra S&V, w wymianach duzo gorszy nie będzie, hmm w sumie to 6:0 w dupe z hajkiem i krecz oznaca ze jakaś niemoc moze byc
właśnie, oglądałem ten finał w prostejowie, i koniu nie był w stanie serwować, więc nie warto ryzykować, chyba że wiesz że po prostu oddał ten finał Hajkowi w co ja nie wierze

Marian #3916808 08/06/2010 17:39
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
cholera w Fortunie na moje deble: Fleming/Skupski i Lopez M./Nadal jest odpowiednio 1,55 i 1,53 a w toto np. 1,67 i 1,70, a w sts-ie 1,70 i 1,60 jest cholera masakryczna różnica i normalnie bym nie grał w naziemnym dziś, ale cholera wczoraj wygrałem w fortunie więc chcąc nie chcąc muszę iść po kasę smile i teraz pytanie czy puścić tam po mniejszych kursach czy może spalić więcej paliwa i jechać do toto lub sts-u smile kurcze z rana mam już takie problemy laugh

Azazel #3916809 08/06/2010 17:41
Dołączył: Jan 2009
Posty: 850
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 850
Originally Posted by Azazel77
Originally Posted by wiluu
Originally Posted by Azazel77
Originally Posted by wiluu
Chuidinelli + Stepanek = HAJS
willu@ nie ruszaj Konia cool dobra rada wink


Dlaczego? Kohliber chyba jeszcze nie jest w optymalnej formie, na trawie też nie gra nic specjalnego, własna publiczność spory atut, ale koniu zagra S&V, w wymianach duzo gorszy nie będzie, hmm w sumie to 6:0 w dupe z hajkiem i krecz oznaca ze jakaś niemoc moze byc
właśnie, oglądałem ten finał w prostejowie, i koniu nie był w stanie serwować, więc nie warto ryzykować, chyba że wiesz że po prostu oddał ten finał Hajkowi w co ja nie wierze


Dobra,dzieki stary, omine to piwo

wiluu #3916810 08/06/2010 17:44
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653
Likes: 10
a wy chlocie i pijocie i na kosciol na dajocie

CZNM #3916811 08/06/2010 17:45
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
Originally Posted by AmbroNH
orientuje sie ktos czemu KEOTHAVONG Anne kreczowala tydzien temu w Nottingham
??

Unfortunately, I had to retire in my match today as I aggravated a hip injury. Seeing my physio in London now, hope to be ok for Birmingham

http://twitter.com/annekeothavong

PaweLSH #3916813 08/06/2010 17:51
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Jeżeli - Marian - chcesz grać te deble,
zaznaczam, jeżeli chcesz,
to spal więcej paliwa, bo moim zdaniem,
Fortuna ma z naziemnych, najlepszych analityków tenisowych.

akagi #3916814 08/06/2010 17:53
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Bopanna R./Qureshi A do gry ?

Strona 4 z 49 1 2 3 4 5 6 48 49

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Lukasz111, rafal08, aker, burbon), 866 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,567
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1