Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
panowie warto zainwestowac w taki tripelek
crump - holder - 1,5
harris - b.pedersen - 1,6
gapinski under 9,5 ako 3,84 stawka 50 euro?

Bonus: Unibet
cybi #3917877 09/06/2010 01:43
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
harris - b.pedersen - 1,6
gapinski under 9,5
do tego dorzucam jage z g.lagutą
uwaga na nickiego jest pierwszym zawodnikiem który pojedzie w ramach rezerwy takt.przy 6 startach over 13 pkt możliwy

norbax #3917929 09/06/2010 02:10
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,497
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,497
jest któryś z meczy na sopcascie?

peyo #3917967 09/06/2010 02:27
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151
Rospiggarna - Valsarna?

elemele #3918026 09/06/2010 02:45
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Panowie macie szwedzka na sopcascie?

Lopez #3918135 09/06/2010 03:31
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
dackarna puke

bajbus #3918163 09/06/2010 03:40
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Koldi aplauz

bajbus #3918198 09/06/2010 04:05
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Originally Posted by bajbus
dackarna puke
ufff wygrali 49-47

bajbus #3918226 09/06/2010 04:24
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
gapinski blush

cybi #3918239 09/06/2010 04:31
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
gapa chyba sam coś postawił na over,reszta na ++++++++,nickiego nie puściłem dużo traci na wyjazdach gwizdek

norbax #3928112 13/06/2010 17:53
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Wiele juz na zuzlu widziałem, ale handi po kursie 1.15 jeszcze nie :wow:

Stal Rzeszów - Speedway Miskolc H(0.0 - 28.5) 1 1.15
Wejdzie izi, ale po takim kursie NO BET

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Orzeł Łódź - Ostrovia Ostrów
Rodzaj zakładu:H(0.0 - 18.5) 1

polecam smile

bajbus #3928149 13/06/2010 18:07
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
-20 takze do gry smile

widze ze czytaja tu forum smile

bajbus #3928243 13/06/2010 19:05
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
9401 Leszno-Toruń H (0-14) 1.80 14.00 1.80 13/06
18:00
9402 Kołodziej-Sullivan H (0-3) KL 1.65 5.00 1.95 13/06
18:00
9403 Adams-Miedziński H (0-3) KL 1.80 5.00 1.80 13/06
18:00
9404 Kołodziej PKT 13 1.65 4.00 1.95 13/06
18:00
9405 Hampel PKT 12 1.85 4.00 1.75 13/06
18:00
9406 Adams PKT 11 1.85 4.00 1.75 13/06
18:00
9407 Sullivan PKT 9 1.80 4.00 1.80 13/06
18:00
9408 H.Andersen PKT 9 1.80 4.00 1.80 13/06
18:00
9409 Miedziński PKT 8 1.80 4.00 1.80 13/06
18:00
9410 Zielona Góra-Częstochowa H (0-24) 1.80 10.00 1.80 13/06
19:00
9411 Protasiewicz-Holta H (0-2) KL 1.80 5.00 1.80 13/06
19:00
9412 Lindgren-Davidsson H (0-4) KL 1.80 5.00 1.80 13/06
19:00
9413 Protasiewicz PKT 11 1.80 5.00 1.80 13/06
19:00
9414 Lindgren PKT 11 1.80 4.00 1.80 13/06
19:00
9415 Holta PKT 9 1.80 4.00 1.80 13/06
19:00
aż mi sie odechciewaa wysyłac ale leszno wygląda apetycznie a pamietając ubiegłoroczny pogrom..........

norbax #3928336 13/06/2010 19:48
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
niedosc ze 3 opcje w wynikach to jeszcze marza zabijajaca sens wysylania blush

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
6272 13.06.2010 19:00 Z.Gora-Czestochowa(+22) 1.85 10.00 1.85 2
6273 13.06.2010 19:00 Protasiewicz-R.Holta(+2) 1.85 6.00 1.85 2
6274 13.06.2010 19:00 F.Lindgren-Davidsson(+3) 1.60 6.00 2.10 2
6275 13.06.2010 19:00 P.Protasiewicz (11,5 pkt) 1.70 1.90 2
6276 13.06.2010 19:00 R.Dobrucki (10,5 pkt) 1.80 1.80 2
6277 13.06.2010 19:00 G.Hancock (10,5 pkt) 2.00 1.60 2
6278 13.06.2010 19:00 R.Holta (9,5 pkt) 1.75 1.85 2
6279 13.06.2010 18:00 Leszno-Torun(+10) 1.50 10.00 2.25 2
6280 13.06.2010 18:00 Leszno-Torun(+12) 1.80 10.00 1.90 2
6281 13.06.2010 18:00 Leszno-Torun(+14) 2.10 10.00 1.60 2
6282 13.06.2010 18:00 J.Hampel-W.Jagus(+3) 1.55 6.00 2.15 2
6283 13.06.2010 18:00 Kolodziej-Sullivan(+3) 1.55 6.00 2.15 2
6284 13.06.2010 18:00 Balinski-Miedzinski(+2) 1.75 6.00 1.95 2
6285 13.06.2010 18:00 J.Hampel (11,5 pkt) 2.00 1.60 2
6286 13.06.2010 18:00 J.Kolodziej (11,5 pkt) 1.95 1.65 2
6287 13.06.2010 18:00 L.Adams (11,5 pkt) 1.85 1.75 2

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Jak można grać żużel w totosyfie?

Już w milenium jest troszkę lepiej.


Czy byki rozjadą anioły hmm ciężka sprawa.


Rozumiem,że są FIFA zarobkowe MŚ ale TVP nie ma jednego kanału,więc dlaczego nie ma dzisiaj żużla???

Czy ktoś oprócz mnie usnął na meczu Urugwaj - Francja?

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Żuzla nie ma bo są to mecze przełóżone i na ten dzień od dawna tvp miała zarezerwowane co innego w tym wypadku MŚ.
Jak bedzie normalna kolejka mecze wracają na antenę

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
Originally Posted by Rafik 25
Jak można grać żużel w totosyfie?

Już w milenium jest troszkę lepiej.


Czy byki rozjadą anioły hmm ciężka sprawa.


Rozumiem,że są FIFA zarobkowe MŚ ale TVP nie ma jednego kanału,więc dlaczego nie ma dzisiaj żużla???

Czy ktoś oprócz mnie usnął na meczu Urugwaj - Francja?

ja nie usnąłem bo mialem remis tongue

anmar #3928461 13/06/2010 20:36
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Jak można grać żużel w totosyfie?

Już w milenium jest troszkę lepiej.
-nie wszędzie jest millenium ,a przytulić kase w gotówce kazdy lubi tak kursy w toto syfie sa tragiczne i bedą ale coś puścić trzeba od tego jest niedziela

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1