|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
panowie warto zainwestowac w taki tripelek crump - holder - 1,5 harris - b.pedersen - 1,6 gapinski under 9,5 ako 3,84 stawka 50 euro?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
harris - b.pedersen - 1,6 gapinski under 9,5 do tego dorzucam jage z g.lagutą uwaga na nickiego jest pierwszym zawodnikiem który pojedzie w ramach rezerwy takt.przy 6 startach over 13 pkt możliwy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,497
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,497 |
jest któryś z meczy na sopcascie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Panowie macie szwedzka na sopcascie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
dackarna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Koldi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
dackarna  ufff wygrali 49-47
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
gapinski 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
gapa chyba sam coś postawił na over,reszta na ++++++++,nickiego nie puściłem dużo traci na wyjazdach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Wiele juz na zuzlu widziałem, ale handi po kursie 1.15 jeszcze nie :wow:
Stal Rzeszów - Speedway Miskolc H(0.0 - 28.5) 1 1.15 Wejdzie izi, ale po takim kursie NO BET
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Orzeł Łódź - Ostrovia Ostrów Rodzaj zakładu:H(0.0 - 18.5) 1 polecam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
-20 takze do gry  widze ze czytaja tu forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
9401 Leszno-Toruń H (0-14) 1.80 14.00 1.80 13/06 18:00 9402 Kołodziej-Sullivan H (0-3) KL 1.65 5.00 1.95 13/06 18:00 9403 Adams-Miedziński H (0-3) KL 1.80 5.00 1.80 13/06 18:00 9404 Kołodziej PKT 13 1.65 4.00 1.95 13/06 18:00 9405 Hampel PKT 12 1.85 4.00 1.75 13/06 18:00 9406 Adams PKT 11 1.85 4.00 1.75 13/06 18:00 9407 Sullivan PKT 9 1.80 4.00 1.80 13/06 18:00 9408 H.Andersen PKT 9 1.80 4.00 1.80 13/06 18:00 9409 Miedziński PKT 8 1.80 4.00 1.80 13/06 18:00 9410 Zielona Góra-Częstochowa H (0-24) 1.80 10.00 1.80 13/06 19:00 9411 Protasiewicz-Holta H (0-2) KL 1.80 5.00 1.80 13/06 19:00 9412 Lindgren-Davidsson H (0-4) KL 1.80 5.00 1.80 13/06 19:00 9413 Protasiewicz PKT 11 1.80 5.00 1.80 13/06 19:00 9414 Lindgren PKT 11 1.80 4.00 1.80 13/06 19:00 9415 Holta PKT 9 1.80 4.00 1.80 13/06 19:00 aż mi sie odechciewaa wysyłac ale leszno wygląda apetycznie a pamietając ubiegłoroczny pogrom..........
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
niedosc ze 3 opcje w wynikach to jeszcze marza zabijajaca sens wysylania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
6272 13.06.2010 19:00 Z.Gora-Czestochowa(+22) 1.85 10.00 1.85 2 6273 13.06.2010 19:00 Protasiewicz-R.Holta(+2) 1.85 6.00 1.85 2 6274 13.06.2010 19:00 F.Lindgren-Davidsson(+3) 1.60 6.00 2.10 2 6275 13.06.2010 19:00 P.Protasiewicz (11,5 pkt) 1.70 1.90 2 6276 13.06.2010 19:00 R.Dobrucki (10,5 pkt) 1.80 1.80 2 6277 13.06.2010 19:00 G.Hancock (10,5 pkt) 2.00 1.60 2 6278 13.06.2010 19:00 R.Holta (9,5 pkt) 1.75 1.85 2 6279 13.06.2010 18:00 Leszno-Torun(+10) 1.50 10.00 2.25 2 6280 13.06.2010 18:00 Leszno-Torun(+12) 1.80 10.00 1.90 2 6281 13.06.2010 18:00 Leszno-Torun(+14) 2.10 10.00 1.60 2 6282 13.06.2010 18:00 J.Hampel-W.Jagus(+3) 1.55 6.00 2.15 2 6283 13.06.2010 18:00 Kolodziej-Sullivan(+3) 1.55 6.00 2.15 2 6284 13.06.2010 18:00 Balinski-Miedzinski(+2) 1.75 6.00 1.95 2 6285 13.06.2010 18:00 J.Hampel (11,5 pkt) 2.00 1.60 2 6286 13.06.2010 18:00 J.Kolodziej (11,5 pkt) 1.95 1.65 2 6287 13.06.2010 18:00 L.Adams (11,5 pkt) 1.85 1.75 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Jak można grać żużel w totosyfie?
Już w milenium jest troszkę lepiej.
Czy byki rozjadą anioły hmm ciężka sprawa.
Rozumiem,że są FIFA zarobkowe MŚ ale TVP nie ma jednego kanału,więc dlaczego nie ma dzisiaj żużla???
Czy ktoś oprócz mnie usnął na meczu Urugwaj - Francja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Żuzla nie ma bo są to mecze przełóżone i na ten dzień od dawna tvp miała zarezerwowane co innego w tym wypadku MŚ. Jak bedzie normalna kolejka mecze wracają na antenę
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518 |
Jak można grać żużel w totosyfie?
Już w milenium jest troszkę lepiej.
Czy byki rozjadą anioły hmm ciężka sprawa.
Rozumiem,że są FIFA zarobkowe MŚ ale TVP nie ma jednego kanału,więc dlaczego nie ma dzisiaj żużla???
Czy ktoś oprócz mnie usnął na meczu Urugwaj - Francja? ja nie usnąłem bo mialem remis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
Jak można grać żużel w totosyfie?
Już w milenium jest troszkę lepiej. -nie wszędzie jest millenium ,a przytulić kase w gotówce kazdy lubi tak kursy w toto syfie sa tragiczne i bedą ale coś puścić trzeba od tego jest niedziela
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|