|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
Nie wiem jak to sie stalo, ale podalem typ "#1 10.06.2010 03:00 over 2.5 kurs: 2.20"
tylko jeden byl taki o takim kursie(Chicago - Colorado), no ale jakos tak wyszlo ze nie podalem kto z kim. Dopiero teraz jak wszedlem na neta to to zobaczylem. Co w tym przypadku ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Wg regulaminu nie -100 tylko typ do powtórki (jeśli uznać za trafiony typ ufając że chodziło o ten mecz, co można sprawdzić)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 896
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 896 |
Mój przeciwnik podał taki typ:
#3 12.06.2010 16.00 Argentyna - Nigeria Typ: powyżej 4,5 goli Kurs: 6.00
Ja później podałem taki typ:
#3 12.06.2010 16:00 Piłka nożna Argentyna v Nigeria Typ: over 1,5 Kurs: 1.25
Regulamin mówi tak:
8. Można obstawić ten sam mecz co przeciwnik jeśli typujemy inny wynik. 8.1. Nie można typować "pod przeciwnika" przez co się rozumie się np. obstawienie dokładnego wyniku 1-1 gdy przeciwnik obstawił X (czy odwrotnie) albo np. 1 gdy przeciwnik obstawił X/1 (czy odwrotnie). To samo dotyczy handicapów. Jeśli przeciwnik zagra na 1X2 (bądź 12) to nie można obstawić handicapów, które nawet częściowo się pokrywają z tym typem: np. +0.5 gdy przeciwnik obstawi X lub 2 (czy odwrotnie). Handicap 0 można obstawić jedynie gdy przeciwnik obstawi X (czy odwrotnie). W skrócie, jeśli chcesz obstawić te samo spotkanie co przeciwnik to musi to być taki typ, że nie ma możliwości żeby oba typy były trafione. Czyli jeśli przeciwnik zagra -0.5 to możesz zagrać +0.5 na przeciwnika gdyż tylko jeden z tych typów może wejść. Jeśli przeciwnik obstawi 1 to możesz obstawić 2 albo X.
Więc chyba popełniłem gafę. Czy mam teraz podać typ zastępczy czy mam -100?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
W takich przypadkach zakład jest nieważny i trzeba podać typ zastępczy (inaczej jest -100).
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372 |
jestem troche zdziwiony że niby typów nie podałem w 5 rundzie skoro przegrałem mecz ze style w 4 rundzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
#4 21 Cze 02:05 LA Dodgers (H Kuroda)- BOS Red Sox(C Buchholz) typ : LA Dodgers (H Kuroda) kurs : 2.39
#5 20 Cze 19:10 TB Rays (D Price) - FLA Marlins(J Johnson) typ : TB Rays (D Price)ś kurs : 2.14
Cy ktoś może zna się na bejsbolu i mogłby mi pomóc w podliczeniu ??? Kura pewnie pojawi się dopiero w niedziele, a może być za poźno jeżeli awansowałem .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131 |
#4 21 Cze 02:05 LA Dodgers (H Kuroda)- BOS Red Sox(C Buchholz) typ : LA Dodgers (H Kuroda) kurs : 2.39
#5 20 Cze 19:10 TB Rays (D Price) - FLA Marlins(J Johnson) typ : TB Rays (D Price)ś kurs : 2.14
Cy ktoś może zna się na bejsbolu i mogłby mi pomóc w podliczeniu ??? Kura pewnie pojawi się dopiero w niedziele, a może być za poźno jeżeli awansowałem . Obydwa typy nie weszły. Dodgers przegrali 0-2 a TB Rays 1-4
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046 |
jestem troche zdziwiony że niby typów nie podałem w 5 rundzie skoro przegrałem mecz ze style w 4 rundzie Witam. Moje typy: -100 +225 +83 -100 -100 Razem:8pln Delfiedor: +110 +125 +53 -100 -100 Razem:88 tak więc przegrałem nasz pojedynek w 4 rundzie. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Skull awansowałeś do kolejnej rundy , zabrakło mi do awansu właśnie trafienia jednego z tych dwóch meczy z MLB.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
#4 21 Cze 02:05 LA Dodgers (H Kuroda)- BOS Red Sox(C Buchholz) typ : LA Dodgers (H Kuroda) kurs : 2.39
#5 20 Cze 19:10 TB Rays (D Price) - FLA Marlins(J Johnson) typ : TB Rays (D Price)ś kurs : 2.14
Cy ktoś może zna się na bejsbolu i mogłby mi pomóc w podliczeniu ??? Kura pewnie pojawi się dopiero w niedziele, a może być za poźno jeżeli awansowałem . Obydwa typy nie weszły. Dodgers przegrali 0-2 a TB Rays 1-4 dzięki bardzo za szybka odpowiedź. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
djmuskla vs Misiek Luc Nilis vs piter013 Powodzenia Panowie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Takie pytanie... bo się trochę zagubiłem, a chciałbym mieć pewność.. choć mi się wydaję, że muszę podać typ zastępczy, no ale za pytania na szczęście jeszcze nie płacimy, więc: Mój typ: Vera Zvonareva v Tsvetana Pironkova 1 @1.4 Przeciwnik mój podał przede mną: Zvona wygra Wimbledon @7 Zvona wygrała, jest w finale, więc co robimy? Zwrot czy liczymy? Dzięki  PS: @Conrad mógłbyś załatwić jakieś gadżety od tego bet365 dla każdego  (i tak przy okazji sprawdź pocztę e-mail)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Twój typ nieważny, należy podać zastępczy w jego miejsce. Zaraz sprawdzę maila. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 247
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 247 |
Fajnie,ze ruszyla kolejna edycja konkursu...Mile go wspominam bo jeszcze nigdy w zadnym nie wygralem takiej sumy...Pamietam,ze kiedys o kwalifikacji do konkursu decydowala ilosc postow. Na ta chwile to chyba trudno bedzie mi sie dostac...ale jestem dobrej mysli. Pozdrawiam i zycze wszystkim powodzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
kiedy startuje ten konkurs?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Zgłoszenia będą przyjmowane we właściwym temacie do 4 października (do południa w poniedziałek lub kiedy zostanie zamknięty temat). Polecam zapoznać się z regulaminem konkursu, bo bez tego marne są szanse na dobry wynik.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,364 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,364 Likes: 2 |
Może ktos odpowiedziec jak rozliczyc mecz Alba-Charleroi? Zakonczyl sie remisem i nie grali dogrywki więc chyba zwrot tak? dzieki
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|