Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 17 1 2 3 4 5 6 16 17
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Nie wiem jak to sie stalo, ale podalem typ
"#1 10.06.2010 03:00
over 2.5
kurs: 2.20"

tylko jeden byl taki o takim kursie(Chicago - Colorado), no ale jakos tak wyszlo ze nie podalem kto z kim. Dopiero teraz jak wszedlem na neta to to zobaczylem.
Co w tym przypadku ?

Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
-100

Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Wg regulaminu nie -100 tylko typ do powtórki (jeśli uznać za trafiony typ ufając że chodziło o ten mecz, co można sprawdzić)

Dołączył: May 2003
Posty: 896
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 896
Mój przeciwnik podał taki typ:

#3
12.06.2010 16.00
Argentyna - Nigeria
Typ: powyżej 4,5 goli
Kurs: 6.00

Ja później podałem taki typ:

#3
12.06.2010 16:00
Piłka nożna
Argentyna v Nigeria
Typ: over 1,5
Kurs: 1.25


Regulamin mówi tak:

8. Można obstawić ten sam mecz co przeciwnik jeśli typujemy inny wynik.
8.1. Nie można typować "pod przeciwnika" przez co się rozumie się np. obstawienie dokładnego wyniku 1-1 gdy przeciwnik obstawił X (czy odwrotnie) albo np. 1 gdy przeciwnik obstawił X/1 (czy odwrotnie). To samo dotyczy handicapów. Jeśli przeciwnik zagra na 1X2 (bądź 12) to nie można obstawić handicapów, które nawet częściowo się pokrywają z tym typem: np. +0.5 gdy przeciwnik obstawi X lub 2 (czy odwrotnie). Handicap 0 można obstawić jedynie gdy przeciwnik obstawi X (czy odwrotnie). W skrócie, jeśli chcesz obstawić te samo spotkanie co przeciwnik to musi to być taki typ, że nie ma możliwości żeby oba typy były trafione. Czyli jeśli przeciwnik zagra -0.5 to możesz zagrać +0.5 na przeciwnika gdyż tylko jeden z tych typów może wejść. Jeśli przeciwnik obstawi 1 to możesz obstawić 2 albo X.

Więc chyba popełniłem gafę.
Czy mam teraz podać typ zastępczy czy mam -100?

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
W takich przypadkach zakład jest nieważny i trzeba podać typ zastępczy (inaczej jest -100).

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
D
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
jestem troche zdziwiony że niby typów nie podałem w 5 rundzie skoro przegrałem mecz ze style w 4 rundzie


Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
#4
21 Cze 02:05
LA Dodgers (H Kuroda)- BOS Red Sox(C Buchholz)
typ : LA Dodgers (H Kuroda)
kurs : 2.39


#5 20 Cze 19:10
TB Rays (D Price) - FLA Marlins(J Johnson)
typ : TB Rays (D Price)ś
kurs : 2.14

Cy ktoś może zna się na bejsbolu i mogłby mi pomóc w podliczeniu ???
Kura pewnie pojawi się dopiero w niedziele, a może być za poźno jeżeli awansowałem .

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Originally Posted by Skull
#4
21 Cze 02:05
LA Dodgers (H Kuroda)- BOS Red Sox(C Buchholz)
typ : LA Dodgers (H Kuroda)
kurs : 2.39


#5 20 Cze 19:10
TB Rays (D Price) - FLA Marlins(J Johnson)
typ : TB Rays (D Price)ś
kurs : 2.14

Cy ktoś może zna się na bejsbolu i mogłby mi pomóc w podliczeniu ???
Kura pewnie pojawi się dopiero w niedziele, a może być za poźno jeżeli awansowałem .


Obydwa typy nie weszły.
Dodgers przegrali 0-2 a TB Rays 1-4

Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
Originally Posted by delfiedor
jestem troche zdziwiony że niby typów nie podałem w 5 rundzie skoro przegrałem mecz ze style w 4 rundzie


Witam.
Moje typy:
-100
+225
+83
-100
-100
Razem:8pln

Delfiedor:
+110
+125
+53
-100
-100
Razem:88

tak więc przegrałem nasz pojedynek w 4 rundzie.

pozdrawiam

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Skull awansowałeś do kolejnej rundy , zabrakło mi do awansu właśnie trafienia jednego z tych dwóch meczy z MLB.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Originally Posted by Raphaello
Originally Posted by Skull
#4
21 Cze 02:05
LA Dodgers (H Kuroda)- BOS Red Sox(C Buchholz)
typ : LA Dodgers (H Kuroda)
kurs : 2.39


#5 20 Cze 19:10
TB Rays (D Price) - FLA Marlins(J Johnson)
typ : TB Rays (D Price)ś
kurs : 2.14

Cy ktoś może zna się na bejsbolu i mogłby mi pomóc w podliczeniu ???
Kura pewnie pojawi się dopiero w niedziele, a może być za poźno jeżeli awansowałem .


Obydwa typy nie weszły.
Dodgers przegrali 0-2 a TB Rays 1-4

dzięki bardzo za szybka odpowiedź.

piwo

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
kto z kim w 1/2 ???

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
djmuskla vs Misiek

Luc Nilis vs piter013

Powodzenia Panowie

piwo

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
dzieki Skull, pzdr

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Takie pytanie... bo się trochę zagubiłem, a chciałbym mieć pewność.. choć mi się wydaję, że muszę podać typ zastępczy, no ale za pytania na szczęście jeszcze nie płacimy, więc:

Mój typ:

Vera Zvonareva v Tsvetana Pironkova 1 @1.4


Przeciwnik mój podał przede mną:

Zvona wygra Wimbledon @7



Zvona wygrała, jest w finale, więc co robimy? Zwrot czy liczymy?

Dzięki smile


PS: @Conrad mógłbyś załatwić jakieś gadżety od tego bet365 dla każdego tongue (i tak przy okazji sprawdź pocztę e-mail)

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Twój typ nieważny, należy podać zastępczy w jego miejsce.

Zaraz sprawdzę maila. smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 247
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 247
Fajnie,ze ruszyla kolejna edycja konkursu...Mile go wspominam bo jeszcze nigdy w zadnym nie wygralem takiej sumy...Pamietam,ze kiedys o kwalifikacji do konkursu decydowala ilosc postow. Na ta chwile to chyba trudno bedzie mi sie dostac...ale jestem dobrej mysli.

Pozdrawiam i zycze wszystkim powodzenia smile

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
kiedy startuje ten konkurs?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Quote
Zgłoszenia będą przyjmowane we właściwym temacie do 4 października (do południa w poniedziałek lub kiedy zostanie zamknięty temat).

Polecam zapoznać się z regulaminem konkursu, bo bez tego marne są szanse na dobry wynik.

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,363
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,363
Likes: 2
Może ktos odpowiedziec jak rozliczyc mecz Alba-Charleroi? Zakonczyl sie remisem i nie grali dogrywki więc chyba zwrot tak? dzieki

Strona 4 z 17 1 2 3 4 5 6 16 17

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, aker, ElNinho[mmdea]), 2,790 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,545
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1