|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 113 |
wiecie może coś na temat koncertu w Stoczni Jeana Michaela Jarre'a czy będzie można go gdzieś obejrzeć w telewizji i ewentualnie o której i gdzie ? Facet robi niezły show!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 4 |
W telewizji raczej nie zostanie pokazany, ale o 20:00 w radiowej Trojce ma byc na zywo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 283
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 283 |
w telewizji nie?? a co w takim razie jest o godzinie 20.55 na TVP 1?? w programie jest napisane ze koncert.....moze dadza jakies kulisy w takim razie, ale ja wierze ze polacza sie ze Stocznia...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2 |
telewizja polska ma transmitować,a pozniej tv polonia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787 |
A można wiedziec kiedy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
na tvp1 zaczynają o 20.30
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Grzechu kładz sie spac bo jutro grasz mecz !
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713 |
No ta ładna stypa wyszła. Jakbym był na miejscu to bym chyba usnął.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713 |
Ale jako człowiek zrobił na mnie duże wrażenie. Tylko jak to możliwe, że on ma 57 lat???:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
jak dla mnie koncert po względem muzycznym całkiem niezły, choć mógłby być lepszy. Nie podobała mi się pierwsza część koncertu (zanim na scene wszedł Lechu). Oprócz starych, dobrych Equinoxe, Oxygene, Magnetic Fields itp. reszta utworów była dla mnie beznadziejna.
Dopiero po wizycie Wałęsy koncert się rozkręcił i było znacznie lepiej. A "Mury" były znakomite. Pierwszy z utworów poświęconych Papieżowi też był bardzo ładny.
Jarre co rzadko czyni pozwolił sobie zagrać utwór nie skomponowany i nie wykonywany przez niego (ten najszybszy i "najmocniejszy" utwór w drugiej części koncertu) - to była przeróbka utworu "Storm" wykonywanego przez Vanessę Mae.
No i na koniec jak na każdym koncercie nie zabrakło Rendez Vous 4 z efektownymi fajerwerkami.
Generalnie pod względem muzycznym nieźle - pod względem wizualicyjnym..... patrzcie i się uczcie (to do wszystkich zajmujących się tym w Polsce).
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
ale cisza, pewnie nikt nie oglądał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 924
a.k.a. "Wentyl"
|
|
a.k.a. "Wentyl"
Dołączył: May 2002
Posty: 924 |
Ja zasnelem na kawałku który zagrał jak Lechu zszedł ze sceny. Jego kawałki są bardzo usypiające a zarazem uspokajające.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
100 tysięcy ludzi czekało na ten kawałek, a ty zasnąłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
widze, że chyba nie masz styczności z tego rodzaju muzyką, bo wiedziałbyś, że w rankingu "usypiaczy" Jarre byłby na daleeekim miejscu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691 |
Oglądałem tylko końcówke koncertu. To najlepsza muzyka elektroniczna jaką słyszałem. Chyba kupię płytę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ja tam ogladalem w TV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wytrzymalem 40 min, troche sie to nudzace stalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Oczywiscie to co innego jest byc na koncercie pod scena a co innego ogladac go w tv, ale tworczosc Żan Miszel Żara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> mi po prostu nie podchodzi, inne gusta ot co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka