Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#392392 26/08/2005 08:11
Dołączył: May 2004
Posty: 113
J
member
member
J Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 113
wiecie może coś na temat koncertu w Stoczni Jeana Michaela Jarre'a czy będzie można go gdzieś obejrzeć w telewizji i ewentualnie o której i gdzie ? Facet robi niezły show!!!

Bonus: Unibet
#392393 26/08/2005 09:28
Dołączył: Mar 2005
Posty: 4
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 4
W telewizji raczej nie zostanie pokazany, ale o 20:00 w radiowej Trojce ma byc na zywo.

#392394 26/08/2005 09:33
Dołączył: Mar 2005
Posty: 283
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 283
w telewizji nie?? a co w takim razie jest o godzinie 20.55 na TVP 1?? w programie jest napisane ze koncert.....moze dadza jakies kulisy w takim razie, ale ja wierze ze polacza sie ze Stocznia...

#392395 26/08/2005 10:08
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2
N
stranger
stranger
N Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2
telewizja polska ma transmitować,a pozniej tv polonia

#392396 26/08/2005 17:19
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
A można wiedziec kiedy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />?

#392397 26/08/2005 17:33
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
na tvp1 zaczynają o 20.30

#392398 26/08/2005 22:20
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182
G
member
member
G Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182
ale jean zmulił

#392399 26/08/2005 22:27
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Grzechu kładz sie spac bo jutro grasz mecz !

#392400 27/08/2005 07:33
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
No ta ładna stypa wyszła. Jakbym był na miejscu to bym chyba usnął.

#392401 27/08/2005 07:34
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
Ale jako człowiek zrobił na mnie duże wrażenie. Tylko jak to możliwe, że on ma 57 lat???:)

#392402 27/08/2005 08:35
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
jak dla mnie koncert po względem muzycznym całkiem niezły, choć mógłby być lepszy. Nie podobała mi się pierwsza część koncertu (zanim na scene wszedł Lechu). Oprócz starych, dobrych Equinoxe, Oxygene, Magnetic Fields itp. reszta utworów była dla mnie beznadziejna.

Dopiero po wizycie Wałęsy koncert się rozkręcił i było znacznie lepiej. A "Mury" były znakomite. Pierwszy z utworów poświęconych Papieżowi też był bardzo ładny.

Jarre co rzadko czyni pozwolił sobie zagrać utwór nie skomponowany i nie wykonywany przez niego (ten najszybszy i "najmocniejszy" utwór w drugiej części koncertu) - to była przeróbka utworu "Storm" wykonywanego przez Vanessę Mae.

No i na koniec jak na każdym koncercie nie zabrakło Rendez Vous 4 z efektownymi fajerwerkami.

Generalnie pod względem muzycznym nieźle - pod względem wizualicyjnym..... patrzcie i się uczcie (to do wszystkich zajmujących się tym w Polsce).

#392403 27/08/2005 11:18
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
ale cisza, pewnie nikt nie oglądał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#392404 27/08/2005 11:40
Dołączył: May 2002
Posty: 924
G
a.k.a. "Wentyl"
a.k.a. "Wentyl"
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 924
Ja zasnelem na kawałku który zagrał jak Lechu zszedł ze sceny. Jego kawałki są bardzo usypiające a zarazem uspokajające.

#392405 27/08/2005 11:49
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
100 tysięcy ludzi czekało na ten kawałek, a ty zasnąłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

widze, że chyba nie masz styczności z tego rodzaju muzyką, bo wiedziałbyś, że w rankingu "usypiaczy" Jarre byłby na daleeekim miejscu.

#392406 28/08/2005 20:17
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Oglądałem tylko końcówke koncertu. To najlepsza muzyka elektroniczna jaką słyszałem.
Chyba kupię płytę.

#392407 29/08/2005 07:47
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ja tam ogladalem w TV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wytrzymalem 40 min, troche sie to nudzace stalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Oczywiscie to co innego jest byc na koncercie pod scena a co innego ogladac go w tv, ale tworczosc Żan Miszel Żara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
mi po prostu nie podchodzi, inne gusta ot co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1