|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
Jak grala wczoraj ta Riiske? 8.2 sporo
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Jak grala wczoraj ta Riiske? 8.2 sporo rewelacja, przeczytaj pierwszego posta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
Jak grala wczoraj ta Riiske? 8.2 sporo rewelacja, przeczytaj pierwszego posta  poszlo @8.2 za 47 euro zobaczymy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
ja mam 6,45 za 340zł i do tego coś mocniejszego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Kursy: 29.30 Stawka na zakład: 100.00 PLN Ewentualna wygrana: 2930.45 PLN Data Zdarzenie Zakład Typ Wynik Kurs 2010-06-12 13:00 Alison Riske (USA) - Maria Sharapova (RUS) 1 2 Alison Riske (USA) ? 5.80 2010-06-12 14:30 Na Li (CHN) - Aravane Rezai (FRA) 1 2 Aravane Rezai (FRA) ? 2.15 2010-06-12 13:30 Korea Płd. - Grecja Ile goli zostanie strzelonych? Mniej niż 1,5 ? 2.35
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
czytaliście o kontuzji K.Bieleckiego,  ale ma chłop pecha  Nie wykluczone że może stracić oko. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
no cóż ja nie zgodze sie co do fisha.. Odprawil murraya zgadza sie ale przez te swoej gierki bardziej bo chyba kazdy kto ogladal zdaje sobie sprawę że gdyby fish nie przerwał meczu w 3 secie pewnei murray by go pykną bo sie rybka posypał... Zreszta rybk ma to do siebie że ma słabą psychikę moim zdaniem oczywiscie.. Lopez jest na gazie wygrał z nadalem w 2 setach co musi robić wrażenie mimo że nadal nie grał swojego tenisa to na psyche lopeza wpłyneło to niesamowicie. Moim zdaniem o ile będzie trzymał serwis a powinien gdyż po takiej wygranej jest pewny siebie to powinien wygrać. oglądałem i jednego i drugiego i jakoś lepiej wyglądał lopez. Fish po każdym zagraniu bałem sie że cos odpier... i tak też często się działo to jego smecze w out lub łatwe piłki przestrzelone ważne piłki! Lopez mimo że grał z nadalem to jakoś tak spokojniej go ogładałem bo nie robił błedów rażących. I zaufam swojemu nosowi... Fakt który mnie jedynie lekko zastanwia to mecz z lodra wczorajszy fisha bo nie oglądałem go a wynik robi "wrażenie"... Ale i tak pozostanę przy LOPEZIE... ale tak lekko bezpieczniej hc +2 na niego po mi pasującym kursie 1,85  pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
ten mecz to jak rzut monetą, obaj na trawce grać potrafią a co z tego wyniknie? może trzy TB 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002 |
ja wczoraj pobrałem Riske po @7 za 100e, trochę jestem wkurzony bo mialem ja z Janina po tym samym kursie i stawce, ale musiałem wyjść więc wystawiłem sprzedaż po @2 i tylko 35 do przodu a mogło być 700, niestety psycha siadła i wyjście potraktowałem jako zły omen  szkoda...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
czytaliście o kontuzji K.Bieleckiego,  ale ma chłop pecha  Nie wykluczone że może stracić oko.  zapodaj linka, bo na onecie syf
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
czytaliście o kontuzji K.Bieleckiego,  ale ma chłop pecha  Nie wykluczone że może stracić oko.  zapodaj linka, bo na onecie syf google-> kontuzja bieleckiego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
czytaliście o kontuzji K.Bieleckiego,  ale ma chłop pecha  Nie wykluczone że może stracić oko.  zapodaj linka, bo na onecie syf google-> kontuzja bieleckiego. Niedobrze to wyglądało miał krwawienie z lewego oczodołu . Oby wszystko było ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
jest po operacji. podobno zszyli mu gałkę oczną. tragedia za tragedią  najpierw powódz w jego rodzinnym sandomierzu teraz ta kontuzja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
jest po operacji. podobno zszyli mu gałkę oczną. tragedia za tragedią  najpierw powódz w jego rodzinnym sandomierzu teraz ta kontuzja  No to racja ja jestem Lublina i w zeszłym tygodniu byłem u kolegi w Sandomierzu tam naprawdę jest tragedia ludzie płaczą  Bieleckiemu szybkiego powrotu do zdrowia niech ciska bramy dla Polski.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
czytaliście o kontuzji K.Bieleckiego,  ale ma chłop pecha  Nie wykluczone że może stracić oko.  jest jakiś film z tego zdarzenia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
Przed 5 minutami widziałem to jeszcze raz na powtórce w polsacie sport - stał w obronie na kole i trafił głową w bark atakujacego rozpędzonego Chorwata .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
jaki wynik/daj live jak masz:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
Sofia Luini v Agustina Lepore 1 8,0 E. Yorio v C. Zeballos 2 5,5  ooo Miloslav Mecir v Fabio Fognini 1 4,33 lecimy dalej A. Murray - M. Fish 2 6,0 R. Schuettler - R. Gasquet 1 5,3 - zwrot M. Erakovic - J. Craybas 2 2,75 S. Karatantcheva - M. Rybarikova 1 2,82 Sharapova M. - Karatantcheva S. 2 8,8 Wawrinka S. - Di Mauro A. 2 7,0 Wickmayer Y. - Riske A. 2 6,25 Hewitt L. - Beck A. 2 4,5 zysk: 1450j  lecimy dalej Sharapova M. - Riske A. 2 8,5 Querrey S. - Schüttler R. 2 3,8[b][/b]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151 |
Becker +1.5 @1.6 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|