Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 44 1 2 3 4 5 43 44
Azazel #3925811 12/06/2010 16:50
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Jak grala wczoraj ta Riiske? 8.2 sporo

Bonus: Unibet
qenius #3925812 12/06/2010 16:51
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by qenius
Jak grala wczoraj ta Riiske? 8.2 sporo
rewelacja, przeczytaj pierwszego posta grin

Azazel #3925817 12/06/2010 16:54
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Originally Posted by Azazel77
Originally Posted by qenius
Jak grala wczoraj ta Riiske? 8.2 sporo
rewelacja, przeczytaj pierwszego posta grin
poszlo @8.2 za 47 euro wink

zobaczymy smile

qenius #3925821 12/06/2010 16:56
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
ja mam 6,45 za 340zł i do tego coś mocniejszego grin
gwizdek

Azazel #3925822 12/06/2010 16:57
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Kursy: 29.30
Stawka na zakład: 100.00 PLN
Ewentualna wygrana: 2930.45 PLN
Data Zdarzenie Zakład Typ Wynik Kurs
2010-06-12 13:00 Alison Riske (USA) - Maria Sharapova (RUS) 1 2 Alison Riske (USA) ? 5.80
2010-06-12 14:30 Na Li (CHN) - Aravane Rezai (FRA) 1 2 Aravane Rezai (FRA) ? 2.15
2010-06-12 13:30 Korea Płd. - Grecja Ile goli zostanie strzelonych? Mniej niż 1,5 ? 2.35

Azazel #3925823 12/06/2010 16:58
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by Azazel77
czytaliście o kontuzji K.Bieleckiego, shocked ale ma chłop pecha blush

Nie wykluczone że może stracić oko. frown

qenius #3925829 12/06/2010 17:03
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
no cóż ja nie zgodze sie co do fisha.. Odprawil murraya zgadza sie ale przez te swoej gierki bardziej bo chyba kazdy kto ogladal zdaje sobie sprawę że gdyby fish nie przerwał meczu w 3 secie pewnei murray by go pykną bo sie rybka posypał... Zreszta rybk ma to do siebie że ma słabą psychikę moim zdaniem oczywiscie.. Lopez jest na gazie wygrał z nadalem w 2 setach co musi robić wrażenie mimo że nadal nie grał swojego tenisa to na psyche lopeza wpłyneło to niesamowicie. Moim zdaniem o ile będzie trzymał serwis a powinien gdyż po takiej wygranej jest pewny siebie to powinien wygrać. oglądałem i jednego i drugiego i jakoś lepiej wyglądał lopez. Fish po każdym zagraniu bałem sie że cos odpier... i tak też często się działo to jego smecze w out lub łatwe piłki przestrzelone ważne piłki! Lopez mimo że grał z nadalem to jakoś tak spokojniej go ogładałem bo nie robił błedów rażących. I zaufam swojemu nosowi... Fakt który mnie jedynie lekko zastanwia to mecz z lodra wczorajszy fisha bo nie oglądałem go a wynik robi "wrażenie"... Ale i tak pozostanę przy LOPEZIE... ale tak lekko bezpieczniej hc +2 na niego po mi pasującym kursie 1,85 smile pozdro

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
ten mecz to jak rzut monetą, obaj na trawce grać potrafią a co z tego wyniknie? może trzy TB grin

Azazel #3925839 12/06/2010 17:14
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
ja wczoraj pobrałem Riske po @7 za 100e, trochę jestem wkurzony bo mialem ja z Janina po tym samym kursie i stawce, ale musiałem wyjść więc wystawiłem sprzedaż po @2 i tylko 35 do przodu a mogło być 700, niestety psycha siadła i wyjście potraktowałem jako zły omen laugh szkoda...

Jose #3925876 12/06/2010 17:50
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by Kobe
Originally Posted by Azazel77
czytaliście o kontuzji K.Bieleckiego, shocked ale ma chłop pecha blush

Nie wykluczone że może stracić oko. frown
zapodaj linka, bo na onecie syf

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Originally Posted by wojbest1987
Originally Posted by Kobe
Originally Posted by Azazel77
czytaliście o kontuzji K.Bieleckiego, shocked ale ma chłop pecha blush

Nie wykluczone że może stracić oko. frown
zapodaj linka, bo na onecie syf
google-> kontuzja bieleckiego.

qenius #3925902 12/06/2010 18:13
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Originally Posted by qenius
Originally Posted by wojbest1987
Originally Posted by Kobe
Originally Posted by Azazel77
czytaliście o kontuzji K.Bieleckiego, shocked ale ma chłop pecha blush

Nie wykluczone że może stracić oko. frown
zapodaj linka, bo na onecie syf
google-> kontuzja bieleckiego.

Niedobrze to wyglądało miał krwawienie z lewego oczodołu . Oby wszystko było ok.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
jest po operacji. podobno zszyli mu gałkę oczną.

tragedia za tragedią blush najpierw powódz w jego rodzinnym sandomierzu teraz ta kontuzja mad

qenius #3925905 12/06/2010 18:20
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Originally Posted by qenius
jest po operacji. podobno zszyli mu gałkę oczną.

tragedia za tragedią blush najpierw powódz w jego rodzinnym sandomierzu teraz ta kontuzja mad

No to racja ja jestem Lublina i w zeszłym tygodniu byłem u kolegi w Sandomierzu tam naprawdę jest tragedia ludzie płaczą frown Bieleckiemu szybkiego powrotu do zdrowia niech ciska bramy dla Polski.

Jose #3925906 12/06/2010 18:21
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Originally Posted by Kobe
Originally Posted by Azazel77
czytaliście o kontuzji K.Bieleckiego, shocked ale ma chłop pecha blush

Nie wykluczone że może stracić oko. frown


jest jakiś film z tego zdarzenia?

shane #3925907 12/06/2010 18:26
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Przed 5 minutami widziałem to jeszcze raz na powtórce w polsacie sport - stał w obronie na kole i trafił głową w bark atakujacego rozpędzonego Chorwata .

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
jazda fortez

NiUNiU #3925918 12/06/2010 18:38
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Originally Posted by NiUNiU
jazda fortez


jaki wynik/daj live jak masz:)

shane #3925924 12/06/2010 18:46
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Sofia Luini v Agustina Lepore 1 8,0 frown
E. Yorio v C. Zeballos 2 5,5 ooo ooo
Miloslav Mecir v Fabio Fognini 1 4,33 ooo

lecimy dalej

A. Murray - M. Fish 2 6,0 ooo
R. Schuettler - R. Gasquet 1 5,3 - zwrot
M. Erakovic - J. Craybas 2 2,75 frown
S. Karatantcheva - M. Rybarikova 1 2,82 ooo


Sharapova M. - Karatantcheva S. 2 8,8 frown
Wawrinka S. - Di Mauro A. 2 7,0 frown
Wickmayer Y. - Riske A. 2 6,25 ooo
Hewitt L. - Beck A. 2 4,5 frown

zysk: 1450j grin

lecimy dalej

Sharapova M. - Riske A. 2 8,5
Querrey S. - Schüttler R. 2 3,8[b][/b]

Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151
Becker +1.5 @1.6 smile

Strona 3 z 44 1 2 3 4 5 43 44

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, aker, burbon, forty), 681 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,625
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1