|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
bet365 ma over 5 kartek ( przy 5-ciu zwrot) za @2
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Chyba trochę za bardzo "skośnych" faworyzujesz... Na obcym terenie ich siła mocna spada w dół.  Niby tak, ale jakoś Grecy mnie nie przekonuja wogóle  do tego zstanawiam sie nad dobrym betem Korea 2.5pkt w grupie TAK kurs 2.02 Juz dzisiaj typ moze zostac trafiony. Jak pokonają Grecje (co dla mnie bez wątpienia wychodzi). No zaś jeżeli dzisiaj nie bedzie ich WINu to o ten bet bedzie ciezko, bo z Nigerią bedzie napewno cięzej i tam o wygrana bardzo trudno, wg mnie  . No a z Argentyną...tutaj oczywiscie 0pkt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046 |
no to widziałem:) overek 4,5karteczek po 1.8 poszukiwany:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Wszystko co podałem że gram to z BF. Obecnie są już zjazdy na kartki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 308 |
BET365 znalazłem coś takiego : Drużyna - kartki Anglia - Powyżej 1.5 kurs : 1,72
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 208
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2009
Posty: 208 |
totomixie over 1.5 kartki Anglie tez mozna dac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
KOREA  oj te kursy nie sa trafnie dobrane przez buki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 308 |
bet365 znalazłem: rzuty rożne : więcej : Korea kurs 2,1 zagrałem zobaczymy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
KOREA  oj te kursy nie sa trafnie dobrane przez buki  Ko Korea KO KO KO KO Korea 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
@Robben a Ja jestem trochę innego zdania. Wydaję mi się że z Nigerią będzie im łatwiej. Ten zespół gra obecnie tragicznie. Oglądałem każde spotkanie na PNA i muszę powiedzieć że to już tylko cień wspaniałego zespołu z MŚ 98. Ale oczywiście każdy ma swoje zdanie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
moim zdaniem PNA to zupelnie inna pilka i w ogole sie tym nie mozna sugerowac, gra sie jak przeciwnik pozwala itp. PNA to zaden wyznacznik ale jak napisales "ażdy ma swoje zdanie. smile"
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
to ciekawy jestem w takim razie co w przypadku MUNDIALU mozna brac za wyznacznik jezeli PNA takowym nie jest ? ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
tego nie wiem  ale mam nieodparte wrazenie ze jadac na PNA zawodnicy doslownie glupieją i graja inna piłke, w towarzyskich spotkaniach afrykance juz inaczej wygladaja (grajac z europa czy ameryka ) sa jakby bardziej poukladani , ale kazdy ma inne zdanie ;-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Grecja - Korea under 2.5  więcej bramek niż dwie tam nie padnie napewno, jedna to dla mnie maks co w tym meczu może byc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
Grecja - Korea under 2.5  więcej bramek niż dwie tam nie padnie napewno, jedna to dla mnie maks co w tym meczu może byc  to zdanie jest nielogiczne wg mnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Grecja - Korea under 2.5  więcej bramek niż dwie tam nie padnie napewno, jedna to dla mnie maks co w tym meczu może byc  to zdanie jest nielogiczne wg mnie nie patrz na błedy  a an typ  bo oto w tym wszystkim chodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
PNA to turniej kiepskiej rangi nawet w Afryce. Siłę takich zespołów jak WKS, Kamerun czy Nigeria zobaczymy dopiero tutaj. Ja grę z PNA biorę z przymrużeniem oka, tam gwiazdy myślą o uniknięciu kontuzji i o tym by się zbytnio nie przemęczać. Dlatego też dużo dogów, bo mniejsze kraje chcą się pokazać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
w STS można zagrać, kto większe posiadanie piłki
czy w necie coś jest podobnego? w Tobecie znalazłem, ale jest linia na Argentynę 55,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
tego nie wiem  ale mam nieodparte wrazenie ze jadac na PNA zawodnicy doslownie glupieją i graja inna piłke, w towarzyskich spotkaniach afrykance juz inaczej wygladaja (grajac z europa czy ameryka ) sa jakby bardziej poukladani , ale kazdy ma inne zdanie ;-0 dokladnie na PNA murzyny grają typowo po afrykansku - czyli nie podają , kiwają sie, holują pilke w nieskonczonosc, tutaj z cywilizowanymi zespolami juz jednak będą museli grac normalniej
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|