Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 62 1 2 3 4 5 6 61 62
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
bet365 ma over 5 kartek ( przy 5-ciu zwrot) za @2

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Originally Posted by Kobe
Chyba trochę za bardzo "skośnych" faworyzujesz...

Na obcym terenie ich siła mocna spada w dół. smile

Niby tak, ale jakoś Grecy mnie nie przekonuja wogóle smile


do tego zstanawiam sie nad dobrym betem

Korea 2.5pkt w grupie TAK kurs 2.02
Juz dzisiaj typ moze zostac trafiony. Jak pokonają Grecje (co dla mnie bez wątpienia wychodzi). No zaś jeżeli dzisiaj nie bedzie ich WINu to o ten bet bedzie ciezko, bo z Nigerią bedzie napewno cięzej i tam o wygrana bardzo trudno, wg mnie smile. No a z Argentyną...tutaj oczywiscie 0pkt smile

Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
no to widziałem:) overek 4,5karteczek po 1.8 poszukiwany:)

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Wszystko co podałem że gram to z BF. Obecnie są już zjazdy na kartki.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 308
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 308
BET365 znalazłem coś takiego :
Drużyna - kartki
Anglia - Powyżej 1.5 kurs : 1,72

Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
Dzięki za szybkie info:)

Dołączył: Aug 2009
Posty: 208
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 208
totomixie over 1.5 kartki Anglie tez mozna dac

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
KOREA boks oj te kursy nie sa trafnie dobrane przez buki wink

Dołączył: Dec 2005
Posty: 308
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 308
bet365 znalazłem:
rzuty rożne :
więcej : Korea kurs 2,1
zagrałem zobaczymy wink

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Originally Posted by craax
KOREA boks oj te kursy nie sa trafnie dobrane przez buki wink

Ko Korea KO KO KO KO Korea grin

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
@Robben a Ja jestem trochę innego zdania.

Wydaję mi się że z Nigerią będzie im łatwiej. Ten zespół gra obecnie tragicznie. Oglądałem każde spotkanie na PNA i muszę powiedzieć że to już tylko cień wspaniałego zespołu z MŚ 98.

Ale oczywiście każdy ma swoje zdanie. smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
moim zdaniem PNA to zupelnie inna pilka i w ogole sie tym nie mozna sugerowac, gra sie jak przeciwnik pozwala itp. PNA to zaden wyznacznik ale jak napisales "ażdy ma swoje zdanie. smile"

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
to ciekawy jestem w takim razie co w przypadku MUNDIALU mozna brac za wyznacznik jezeli PNA takowym nie jest ? ?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
tego nie wiem grin ale mam nieodparte wrazenie ze jadac na PNA zawodnicy doslownie glupieją i graja inna piłke, w towarzyskich spotkaniach afrykance juz inaczej wygladaja (grajac z europa czy ameryka ) sa jakby bardziej poukladani , ale kazdy ma inne zdanie ;-0

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Grecja - Korea under 2.5 smile więcej bramek niż dwie tam nie padnie napewno, jedna to dla mnie maks co w tym meczu może byc smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by Robben1987
Grecja - Korea under 2.5 smile więcej bramek niż dwie tam nie padnie napewno, jedna to dla mnie maks co w tym meczu może byc smile
to zdanie jest nielogiczne wg mnie

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Originally Posted by ArtekPotito
Originally Posted by Robben1987
Grecja - Korea under 2.5 smile więcej bramek niż dwie tam nie padnie napewno, jedna to dla mnie maks co w tym meczu może byc smile
to zdanie jest nielogiczne wg mnie

nie patrz na błedy smile a an typ smile bo oto w tym wszystkim chodzi smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
PNA to turniej kiepskiej rangi nawet w Afryce. Siłę takich zespołów jak WKS, Kamerun czy Nigeria zobaczymy dopiero tutaj. Ja grę z PNA biorę z przymrużeniem oka, tam gwiazdy myślą o uniknięciu kontuzji i o tym by się zbytnio nie przemęczać. Dlatego też dużo dogów, bo mniejsze kraje chcą się pokazać.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
w STS można zagrać, kto większe posiadanie piłki

czy w necie coś jest podobnego?
w Tobecie znalazłem, ale jest linia na Argentynę 55,5


Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by bolo_lacznik
tego nie wiem grin ale mam nieodparte wrazenie ze jadac na PNA zawodnicy doslownie glupieją i graja inna piłke, w towarzyskich spotkaniach afrykance juz inaczej wygladaja (grajac z europa czy ameryka ) sa jakby bardziej poukladani , ale kazdy ma inne zdanie ;-0
dokladnie na PNA murzyny grają typowo po afrykansku - czyli nie podają , kiwają sie, holują pilke w nieskonczonosc, tutaj z cywilizowanymi zespolami juz jednak będą museli grac normalniej

Strona 4 z 62 1 2 3 4 5 6 61 62

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, rymoholik, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, aker, rafal08, betowiec), 2,381 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1