|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
Ja sobie lekko postawiłem over 2,5 w meczu Algierii ze Słowenią. Tak trochę pod prąd. Bo dobry kurs (@2.50). mozna roznie na ten mecz spojrzec, chyba najlepeij poczekac i na zywca zagrac, moze byc nudny ale moze tez zagraja bez respektu dla siebie i powpadaja jakies bramki, w sumie, jedni i drudzy latwiejszych meczy juz nie beda mieli
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925 |
Serbowie może na over by zagrali, ale Ghana to dla mnie typowy underek. Przypomnieć sobie PNA z tego roku- 1-0 dla Serbii, jak dla mnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
no wlasnie, Ghane ogladalem z Litwa i w drugiej polowie bryndza byla straszna, chyba sobie daruje bramki a zagram lekko win Serbow
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Bzyku, @2.5 jak dla mnie to troszku malo. Jakby bylo @3 to bym pobral, a tak @1.5 na undera pobiore  do tego Niemcy -2.5 rzutow roznych i Serbia-Ghana under 6.5 kartki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
jutro serbia, hamilton, querey 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
mozna roznie na ten mecz spojrzec, chyba najlepeij poczekac i na zywca zagrac, moze byc nudny ale moze tez zagraja bez respektu dla siebie i powpadaja jakies bramki, w sumie, jedni i drudzy latwiejszych meczy juz nie beda mieli Z tymi overami to ciężko. Nawet na live. Dzisiaj wydawało się że Korea z Grecją izzi over będzie po kilkunastu minutach i dupa. Argentyna po początku to chyba nikt się nie spodziewał że żadna bramka już nie padnie. Anglia to samo - też wyglądało overowo, a nie dali rady. Więc tak sobie spróbuję w meczu dwóch słabych drużyn. Dzisiaj to też teoretycznie dwie słab(sz)e drużyny, czyli Korea i Grecja zagrały w sumie najładniejszy mecz. Może jutro będzie podobnie, ale skuteczniej? Zobaczymy. Lekko bo bez większego przekonania, a bardziej ze względu na kurs. Ghana mnie nie przekonuje. Afrykańskie drużyny są raczej underowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Słowenia DNB moim zdaniem po 1.65 ciekawa propozycja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
Słowenia DNB moim zdaniem po 1.65 ciekawa propozycja  Mlody, ty lubisz handi na dogow grac, Australie odpuszczasz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Słowenia DNB moim zdaniem po 1.65 ciekawa propozycja  Mlody, ty lubisz handi na dogow grac, Australie odpuszczasz? odpuszczam  nie tędy droga do wygranych moim zdaniem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
przez pier... zjazd 2 mecze w plecy, juz mogliby grac  no nic moze cos przyjdzie do glowy jutro godnego uwagi
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775 |
obstawia ktos z was w sts? bo mam pytanie jesli dalem ze crouch nie strzeli bramki (i nie strzelil) ale nie zagral nie od poczatku tylko w drugiej polowie wszedl to jak ten zaklad jest rozliczany
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
obstawia ktos z was w sts? bo mam pytanie jesli dalem ze crouch nie strzeli bramki (i nie strzelil) ale nie zagral nie od poczatku tylko w drugiej polowie wszedl to jak ten zaklad jest rozliczany Ja obstawiam. Jeżeli dany zawodnik wystąpi w meczu (bez wzgledu ile minut bedzie grał, może byc i nawet minuta) zakład jest ważny. No wiec jeżeli chodzi w Twoim przypadku, gdy stawiales ze Crouch nie strzeli bramki, a wszedł w drugiej połowie (czyli wogóle zagrał) zakład jest trafiony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
dzien dobry  Niemcy daja rade ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
witam, niemcy tak sam dadza rady jak wczoraj angola  Deutschland uber alles [-1] p.s. z tenisa... Sam bierze turniej w Queens
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
witam wszystkich  dzisiaj raczej Serbia 1X + Słowenia 1X 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
heya!
ma ktos na oku fajny bonus od depozytu dla nowych i starych ?:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
dzien dobry  Niemcy daja rade ?  mysle, ze z 3 bramki moga wrzucic Ojro Angola nie gra w turnieju
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Angole, craax :*
dzisiaj slowenia wjezdza w beduinow i robi im francuska kampanie
Slowenia over 1,5 goals MUST BET
co do Serbii to nie jestem taki pewien
p.s. pany a wy juz na plusie czy minusie jestesie w MS :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540 |
Może pojedynek w fortunie :
Niemcy - Serbia 1,88 na 1.
Serbowie max 2 bramki.Niemcy mogą dziś z 3 strzelić.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|