|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
dzisiaj zobaczymy juz overek a moze i overki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
zebyscie sie nie zdziwili jak dzis Algieria pojedzie ze Slowenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
http://mundial.wp.pl/title,Capello-nie-chcial-patrzec-na-Greena,wid,12363718,wiadomosc.html?ticaid=1a56a&_ticrsn=3 olac artykul , jak na murzynke to faktycznie ladna wybrali " mundialowa dziewczyne dnia "
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Australia jest słaba, na pewno nie będzie się liczyć tak jak Korea, ich to ja w ogóle nie biorę pod uwagę jako jakiekolwiek zagrożenie. A wyprzedzenie Francji to jest zawsze duża sprawa, Francja to Francja, a przecież byli tam jeszcze np. Rumunii. A Polakom nie wsadzili, bo Polska to potęga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
zebyscie sie nie zdziwili jak dzis Algieria pojedzie ze Slowenia  dawaaaaaj , opisz to po krotce co opisales , bo az ciekaw jestem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
skoro serbia jest mocna taka to czemu nam bramki nie strzelila
miala w grupie ogorow francuzow i sie zalapala nie widze szans granie wrzuta na zigica to bedzie ich pewnie taktyka nie do końca sugeruj się sparingami to taka moja uwaga  przypomnę że na Euro w Portugalii Grecja też z nami przegrała i o ile dobrze pamiętam też nie strzeliła bramki, a jak się skończył ten turniej to chyba wszyscy wiemy  każdy postawi tak jak uważa, na moje oko Serbia jest zdecydowanie silniejsza i to dziś pokaże!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Dzisiaj pierwszy overek w meczu Algieria - Słowenia. Algieria wygra 2-1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
zebyscie sie nie zdziwili jak dzis Algieria pojedzie ze Slowenia  dawaaaaaj , opisz to po krotce co opisales , bo az ciekaw jestem  ale co opisalem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584 |
Algeria Niemcy izzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
@Krystiann to co *napisales , mialo byc @Bzyku tez moze cos rzucic pare slow o Algieria-Slowenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
dobra tripel gotowym puszczam i spadam do dziewczyny  Słowenia strzeli @1.30 + Serbia 1X @1.25 + Chinki @1.33 całkowity kurs: 2,16 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Ja albo odpuszcze albo do konkursu zapodam cos na Ghane. ktoś jeszcze ma wątpliwości ? Dzisiaj pierwszy overek w meczu Algieria - Słowenia. Algieria wygra 2-1  nie kłam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Ja albo odpuszcze albo do konkursu zapodam cos na Ghane. ktoś jeszcze ma wątpliwości ? Dzisiaj pierwszy overek w meczu Algieria - Słowenia. Algieria wygra 2-1  nie kłam no to odpuszczam dzis Ghane calkowicie , wczoraj jak zobaczylem Anglia 1/1 u Ojra tez stonowalem ze stawka na Anglikow i prosze bardzo 1-1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018 |
dobrze się stało, że Anglia zremisowała. Przegrany meczu Algieria - Słowenia nie będzie miał(ew. bardzo znikome) szans na awans. Dlatego dziś walka, overy lecą w ruch. Mam nadzieję, że Słowenia wygra losowanie, bo nie będą grali pod słońce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
trzeba przyznać, Ojro to spora osobowość tego forum, chyba wszyscy liczą się z jego zdaniem  Bo nikt nie chcę grać tego co on  a jego na pełnej ku.... to też już klasyka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
ghana?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
trzeba przyznać, Ojro to spora osobowość tego forum, chyba wszyscy liczą się z jego zdaniem  Bo nikt nie chcę grać tego co on  a jego na pełnej ku.... to też już klasyka  na powaznie to az zal , ile on musi kasy w to pompowac 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
@Bzyku tez moze cos rzucic pare slow o Algieria-Slowenia A co tu dużo pisać. Dwie najsłabsze drużyny tej grupy. Wszyscy mniej więcej wiemy jak gra Słowenia, niewielu widziało Algierię więc huzia na Słowenię. A u mnie to tylko przeczucie. Słowenia nic specjalnego przecież nie gra. Typowo siłową, solidną europejską kopaninę. Ale nie róbmy z nich nie wiadomo jak dobrego zespołu. Wydaje mi się, że Algierczycy będą dzisiaj mieli szybsze buty, podobnie jak Korea wczoraj. Widzi mi się 2-1 Algieria, ale wyniku nie gram. Tylko tego overa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
no dobra... kilka lat temu mialem takiego pecha ze przez kilka/kilkanascie tygodni/miesiecy wszystko co postawilem bylo na odwrot. I nie chodzi tutaj o to ze gralem kursy 4,0 3,0 2,20 , ale peffki 1,1-1,5 i to wlasnie te peffki nie wchodzily. Brzemie tego 'nosze' do dzis  ale dzisiaj moje peffki na pelnej kurrr... robia porzadek i ustalaja nowy ład  Slowenia, Ghana, Niemcy  Wielka triada...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|