|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018 |
nie wiem czy zagranie overa to nie strzał w stopę. te ranne mecze definiuje w jakimś stopniu pogoda. mega wilgotność, słońce, to sprawia, że drużyny w pewnym momencie mogą chcieć popykać w piłkę, niekoniecznie myśląc o wyniku (np przy 1-0 lub 0-1)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Ojro se z Was jaja robi, a Wy to łykacie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
@Bzyku tez moze cos rzucic pare slow o Algieria-Slowenia A co tu dużo pisać. Dwie najsłabsze drużyny tej grupy. Wszyscy mniej więcej wiemy jak gra Słowenia, niewielu widziało Algierię więc huzia na Słowenię. A u mnie to tylko przeczucie. Słowenia nic specjalnego przecież nie gra. Typowo siłową, solidną europejską kopaninę. Ale nie róbmy z nich nie wiadomo jak dobrego zespołu. Wydaje mi się, że Algierczycy będą dzisiaj mieli szybsze buty, podobnie jak Korea wczoraj. Widzi mi się 2-1 Algieria, ale wyniku nie gram. Tylko tego overa. Widzialem Algierie w PNA i fakt wypadla dosc solidnie na tle bardzo slabych ekip czarnej Afryki. W turnieju PNA wlasnie widac bylo ich braki kondycyjne z czasem aczkolwiek wiadomo to jest pierwszy mecz. Zakwalifikowala sie rzutem na tasme do tych mistrzostw. Oprocz Zianiego i linii pomocy nie widze wiekszych zagrozen ze strony tej ekipy. Forma w sparingach baaaardzo kiepska, szkolne bledy i fizycznie bardzo blado wygladali. Slowenia najlepszy zespol naszej grupy eliminacyjnej , wyeliminowali bardzo mocnych Rosjan co samo sie nie zrobilo ot tak. Jezeli ich trema nie zje i zagraja swoja pilke powinni dzis zrobic tego overa jak piszesz ale nie sadze aby to bylo w ta strone co sugerujesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
chyba mylisz Słowację ze Słowenią, bo akurat Ci drudzy grają raczej piłką, do tego parę ciekawych nazwisk z Novakovicem na czele, a Algeria ? W eliminacjach to mieli sporego farta, ja już o meczu z Zambią ich wspominałem kilkakrotnie, że tamci ich wciskali pełne 90 minut i dostali gola z kontry, nie mówiąc o jakiś kontrowersyjnych karnych z takimi potęgami jak Rwanda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Generalnie chodzi mi o to, ze nie rozumiem takiej wielkiej zajawki na Slowenie. Wiele osob po prostu kieruje sie ta smieszna grupa eliminacyjna, gdzie rozjechali nas 3-0, a co prezentuje soba Polska obecnie? MNIEJ NIZ 0. W dodatku wspomniany 3-0 mecz, Slowency wygrali u siebie. W grupie na wyjezdzie szalu zadnego nie robili, wygrali tylko 1 powazny mecz, ze Slowacja, bo kelnerow z San Marino nie licze. I nie piszcie o sparingach, bo rywale typu Katar to tez zadna wlasciwa wykladnia.
Algierie pewnie malo kto widzial i slyszal, w moim mniemaniu w duzym stopiu to wlasnie dlatego jest taki szal na Slowenie. Algieria z kolei toczyla wyrownane boje z Egiptem i ostatecznie okazala sie od nic lepsza.
Po prostu wiekszosc tu uznaje Slowenie za nie wiadomo jak wielka potege pilkarska, czego kompletnie nie rozumiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
nie wiem czy zagranie overa to nie strzał w stopę. te ranne mecze definiuje w jakimś stopniu pogoda. Nie gram tego za wielką stawkę bo to nie jest żadna pewka. Po prostu overy na razie nie chodzą na mundialu. Tam gdzie się ich ogół spodziewa ich nie ma. Więc zagram tam, gdzie raczej się masy nie spodziewają. Kurs @2.50 nie jest zły. Poza tym na razie granie każdego overa to strzał w stopę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018 |
a widze ze cala polska gra glinke  tgz ma to do siebie, że wygrywa najładniejsza  + może jeszcze pokręci biodrami do czaczy, dostanie 10 od Wodeckiego. Taka już rola tego programu  wygrywa osoba, którą lepiej ludzie znają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Co Wy kur.. z tym , ze ktos nie widzial Algierii ? Mielismy okazje ogladac ich baraze z Egiptem , mielismy okazje ogladac ich w Pucharze Narodow Afryki w kilku meczach , obszerne skroty z meczy kontrolnych , co Wam sie upiepszylo , ze NIKT ICH NIE WIDZIAL ALBO MALO CO WIDZIAL ? ? ? ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Zobaczymy jak będzie. Nie będę dawał za to głowy bo aż tak głupi nie jestem. To piłka, może być wszystko. To tylko moje przeczucie. Na razie przeczucie meczów mundialowych mam całkiem niezłe (3 correcty na gamebookers już trafione), więc może będzie tak dalej. Zobaczymy po meczu - obyśmy wszyscy byli zadowoleni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018 |
NIKT ICH NIE WIDZIAL ALBO MALO CO WIDZIAL ? ? ? ? nie krzycz  jak dla mnie to sprawa wygląda tak, że Słowenia jest grana, bo Algieria jest Algierią. Już sama nazwa - Algieria nie przynosi nam skojarzeń o jakieś wielkiej potędze piłkarskiej. Kwestia psychologii  mimo wszystko myślę, że potomkowie berberów dziś wypadną słabo
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
NIKT ICH NIE WIDZIAL ALBO MALO CO WIDZIAL ? ? ? ? nie krzycz  jak dla mnie to sprawa wygląda tak, że Słowenia jest grana, bo Algieria jest Algierią. Już sama nazwa - Algieria nie przynosi nam skojarzeń o jakieś wielkiej potędze piłkarskiej. Kwestia psychologii  mimo wszystko myślę, że potomkowie berberów dziś wypadną słabo ciekawe spostrzezenie nie baw sie w psychologa bo Slowenia chyba tez respektu nie budzi ani wyobrazen odnosnie pilkarskich poteg
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
kolega chyba nas chciał obrazić  co my dziadki jesteśmy z stsu ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
NIKT ICH NIE WIDZIAL ALBO MALO CO WIDZIAL ? ? ? ? nie krzycz  jak dla mnie to sprawa wygląda tak, że Słowenia jest grana, bo Algieria jest Algierią. Już sama nazwa - Algieria nie przynosi nam skojarzeń o jakieś wielkiej potędze piłkarskiej. Kwestia psychologii  mimo wszystko myślę, że potomkowie berberów dziś wypadną słabo ze niby cienki jestem [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018 |
ciekawe spostrzezenie nie baw sie w psychologa bo Slowenia chyba tez respektu nie budzi ani wyobrazen odnosnie pilkarskich poteg wyobrażeń i respektu nie, ale jest Nam wszystkim bliższa ze względu na położenie geograficzne  to normalne że widząc taki mecz, ludzie podświadomie wybiorą Słowenię coś jak coca cola vs polo kokta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
ciekawe spostrzezenie nie baw sie w psychologa bo Slowenia chyba tez respektu nie budzi ani wyobrazen odnosnie pilkarskich poteg wyobrażeń i respektu nie, ale jest Nam wszystkim bliższa ze względu na położenie geograficzne  to normalne że widząc taki mecz, ludzie podświadomie wybiorą Słowenię coś jak coca cola vs polo kokta  
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ciekawe spostrzezenie nie baw sie w psychologa bo Slowenia chyba tez respektu nie budzi ani wyobrazen odnosnie pilkarskich poteg wyobrażeń i respektu nie, ale jest Nam wszystkim bliższa ze względu na położenie geograficzne  to normalne że widząc taki mecz, ludzie podświadomie wybiorą Słowenię coś jak coca cola vs polo kokta  tak tak tak , dlatego wczoraj postawilem na wygrana Korei 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
widze ze wszyscy walą na Niemcy ja tam bym byl z tym ostrozny wiadomo mecz meczowi niie rowny ale ogladalem ostatni iich sparing ii grali totalne dno.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
craax, odpusc, nie wytlumaczysz... ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
widze ze wszyscy walą na Niemcy ja tam bym byl z tym ostrozny wiadomo mecz meczowi niie rowny ale ogladalem ostatni iich sparing ii grali totalne dno. narazie po 2 dniach mistrzostw uwazam ze nie warto grac "pewniaczkow" dlatego nie gram szwabikow a reszcie zycze powodzenia  (oby wygrali  )
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|