Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 58 z 62 1 2 56 57 58 59 60 61 62
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018
Originally Posted by Bzyku
Tylko tego overa.


nie wiem czy zagranie overa to nie strzał w stopę. te ranne mecze definiuje w jakimś stopniu pogoda. mega wilgotność, słońce, to sprawia, że drużyny w pewnym momencie mogą chcieć popykać w piłkę, niekoniecznie myśląc o wyniku (np przy 1-0 lub 0-1)

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Ojro se z Was jaja robi, a Wy to łykacie grin

Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
btw, typowal ktos TZG? ja mam od paru tygodni zagrana kaminska
a widze ze cala polska gra glinke smile
http://www.pudelek.pl/artykul/25346/glinka_wygra_taniec_z_gwiazdami

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by craax
@Bzyku tez moze cos rzucic pare slow o Algieria-Slowenia

A co tu dużo pisać. Dwie najsłabsze drużyny tej grupy. Wszyscy mniej więcej wiemy jak gra Słowenia, niewielu widziało Algierię więc huzia na Słowenię.
A u mnie to tylko przeczucie. Słowenia nic specjalnego przecież nie gra. Typowo siłową, solidną europejską kopaninę.
Ale nie róbmy z nich nie wiadomo jak dobrego zespołu.

Wydaje mi się, że Algierczycy będą dzisiaj mieli szybsze buty, podobnie jak Korea wczoraj.

Widzi mi się 2-1 Algieria, ale wyniku nie gram. Tylko tego overa.

Widzialem Algierie w PNA i fakt wypadla dosc solidnie na tle bardzo slabych ekip czarnej Afryki. W turnieju PNA wlasnie widac bylo ich braki kondycyjne z czasem aczkolwiek wiadomo to jest pierwszy mecz. Zakwalifikowala sie rzutem na tasme do tych mistrzostw. Oprocz Zianiego i linii pomocy nie widze wiekszych zagrozen ze strony tej ekipy.
Forma w sparingach baaaardzo kiepska, szkolne bledy i fizycznie bardzo blado wygladali.
Slowenia najlepszy zespol naszej grupy eliminacyjnej , wyeliminowali bardzo mocnych Rosjan co samo sie nie zrobilo ot tak. Jezeli ich trema nie zje i zagraja swoja pilke powinni dzis zrobic tego overa jak piszesz ale nie sadze aby to bylo w ta strone co sugerujesz.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
chyba mylisz Słowację ze Słowenią, bo akurat Ci drudzy grają raczej piłką, do tego parę ciekawych nazwisk z Novakovicem na czele, a Algeria ? W eliminacjach to mieli sporego farta, ja już o meczu z Zambią ich wspominałem kilkakrotnie, że tamci ich wciskali pełne 90 minut i dostali gola z kontry, nie mówiąc o jakiś kontrowersyjnych karnych z takimi potęgami jak Rwanda.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Generalnie chodzi mi o to, ze nie rozumiem takiej wielkiej zajawki na Slowenie. Wiele osob po prostu kieruje sie ta smieszna grupa eliminacyjna, gdzie rozjechali nas 3-0, a co prezentuje soba Polska obecnie? MNIEJ NIZ 0. W dodatku wspomniany 3-0 mecz, Slowency wygrali u siebie. W grupie na wyjezdzie szalu zadnego nie robili, wygrali tylko 1 powazny mecz, ze Slowacja, bo kelnerow z San Marino nie licze. I nie piszcie o sparingach, bo rywale typu Katar to tez zadna wlasciwa wykladnia.

Algierie pewnie malo kto widzial i slyszal, w moim mniemaniu w duzym stopiu to wlasnie dlatego jest taki szal na Slowenie. Algieria z kolei toczyla wyrownane boje z Egiptem i ostatecznie okazala sie od nic lepsza.

Po prostu wiekszosc tu uznaje Slowenie za nie wiadomo jak wielka potege pilkarska, czego kompletnie nie rozumiem.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by zerodwadwa
nie wiem czy zagranie overa to nie strzał w stopę. te ranne mecze definiuje w jakimś stopniu pogoda.


Nie gram tego za wielką stawkę bo to nie jest żadna pewka.

Po prostu overy na razie nie chodzą na mundialu. Tam gdzie się ich ogół spodziewa ich nie ma. Więc zagram tam, gdzie raczej się masy nie spodziewają. Kurs @2.50 nie jest zły.

Poza tym na razie granie każdego overa to strzał w stopę smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018
Originally Posted by kobay
a widze ze cala polska gra glinke smile


tgz ma to do siebie, że wygrywa najładniejsza smile + może jeszcze pokręci biodrami do czaczy, dostanie 10 od Wodeckiego. Taka już rola tego programu smile wygrywa osoba, którą lepiej ludzie znają.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Co Wy kur.. z tym , ze ktos nie widzial Algierii ? Mielismy okazje ogladac ich baraze z Egiptem , mielismy okazje ogladac ich w Pucharze Narodow Afryki w kilku meczach , obszerne skroty z meczy kontrolnych , co Wam sie upiepszylo , ze NIKT ICH NIE WIDZIAL ALBO MALO CO WIDZIAL ? ? ? ?

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Zobaczymy jak będzie. Nie będę dawał za to głowy bo aż tak głupi nie jestem. To piłka, może być wszystko. To tylko moje przeczucie. Na razie przeczucie meczów mundialowych mam całkiem niezłe (3 correcty na gamebookers już trafione), więc może będzie tak dalej.

Zobaczymy po meczu - obyśmy wszyscy byli zadowoleni smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018
Originally Posted by craax
NIKT ICH NIE WIDZIAL ALBO MALO CO WIDZIAL ? ? ? ?


nie krzycz laugh

jak dla mnie to sprawa wygląda tak, że Słowenia jest grana, bo Algieria jest Algierią. Już sama nazwa - Algieria nie przynosi nam skojarzeń o jakieś wielkiej potędze piłkarskiej. Kwestia psychologii laugh

mimo wszystko myślę, że potomkowie berberów dziś wypadną słabo

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by zerodwadwa
Originally Posted by craax
NIKT ICH NIE WIDZIAL ALBO MALO CO WIDZIAL ? ? ? ?


nie krzycz laugh

jak dla mnie to sprawa wygląda tak, że Słowenia jest grana, bo Algieria jest Algierią. Już sama nazwa - Algieria nie przynosi nam skojarzeń o jakieś wielkiej potędze piłkarskiej. Kwestia psychologii laugh

mimo wszystko myślę, że potomkowie berberów dziś wypadną słabo

ciekawe spostrzezenie wink
nie baw sie w psychologa bo Slowenia chyba tez respektu nie budzi ani wyobrazen odnosnie pilkarskich poteg

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
kolega chyba nas chciał obrazić frown co my dziadki jesteśmy z stsu ? smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Originally Posted by zerodwadwa
Originally Posted by craax
NIKT ICH NIE WIDZIAL ALBO MALO CO WIDZIAL ? ? ? ?


nie krzycz laugh

jak dla mnie to sprawa wygląda tak, że Słowenia jest grana, bo Algieria jest Algierią. Już sama nazwa - Algieria nie przynosi nam skojarzeń o jakieś wielkiej potędze piłkarskiej. Kwestia psychologii laugh

mimo wszystko myślę, że potomkowie berberów dziś wypadną słabo

ze niby cienki jestem
[Linked Image]


Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018
Originally Posted by craax
ciekawe spostrzezenie wink
nie baw sie w psychologa bo Slowenia chyba tez respektu nie budzi ani wyobrazen odnosnie pilkarskich poteg


wyobrażeń i respektu nie, ale jest Nam wszystkim bliższa ze względu na położenie geograficzne smile to normalne że widząc taki mecz, ludzie podświadomie wybiorą Słowenię smile

coś jak coca cola vs polo kokta smile

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by zerodwadwa
Originally Posted by craax
ciekawe spostrzezenie wink
nie baw sie w psychologa bo Slowenia chyba tez respektu nie budzi ani wyobrazen odnosnie pilkarskich poteg


wyobrażeń i respektu nie, ale jest Nam wszystkim bliższa ze względu na położenie geograficzne smile to normalne że widząc taki mecz, ludzie podświadomie wybiorą Słowenię smile

coś jak coca cola vs polo kokta smile

piwo

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by zerodwadwa
Originally Posted by craax
ciekawe spostrzezenie wink
nie baw sie w psychologa bo Slowenia chyba tez respektu nie budzi ani wyobrazen odnosnie pilkarskich poteg


wyobrażeń i respektu nie, ale jest Nam wszystkim bliższa ze względu na położenie geograficzne smile to normalne że widząc taki mecz, ludzie podświadomie wybiorą Słowenię smile

coś jak coca cola vs polo kokta smile

tak tak tak , dlatego wczoraj postawilem na wygrana Korei smirk

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
widze ze wszyscy walą na Niemcy ja tam bym byl z tym ostrozny wiadomo mecz meczowi niie rowny ale ogladalem ostatni iich sparing ii grali totalne dno.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
craax, odpusc, nie wytlumaczysz... ;p

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Originally Posted by QLUZOr20
widze ze wszyscy walą na Niemcy ja tam bym byl z tym ostrozny wiadomo mecz meczowi niie rowny ale ogladalem ostatni iich sparing ii grali totalne dno.

narazie po 2 dniach mistrzostw uwazam ze nie warto grac "pewniaczkow" dlatego nie gram szwabikow a reszcie zycze powodzenia smile (oby wygrali smile )

Strona 58 z 62 1 2 56 57 58 59 60 61 62

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, burbon, aker, betowiec, 11kera11, Szuman), 3,068 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,791
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1