Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 61 1 2 3 4 5 6 60 61
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by Sensei65
słowacja-nowa zelandia 0:1
brazylia-korea 2:0
wks-portugalia 2:1

dobrze myslisz toast

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2010
Posty: 525
addict
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 525
nie wiem sam co myslec o tym meczu, dwie slabe druzyny to powinien byc under tymabardziej na tych mistrzostwach ale dla tych druzyn to mecz o wszystko i tez boje sie ze Slowacja wygra 3:0 moze lepiej ze obie nie strzela bo jak Zelandia nawet cos ukluje to sie zamuruja cala druzyna i Slowacy nie strzela ???

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Krystiann
Originally Posted by Sensei65
słowacja-nowa zelandia 0:1
brazylia-korea 2:0
wks-portugalia 2:1

dobrze myslisz toast

Wszyscy myślą, ale nie wszyscy wygrywają.

Dołączył: Apr 2010
Posty: 473
addict
addict
Dołączył: Apr 2010
Posty: 473
Słowacja-Nowa Zelandia 1:0
Brazylia-Korea 3:0
WKS-Portugalia 1:1

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
niektorzy chyba naprawde nie widzieli Nowej Zelandii w akcji

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Barcelona w letnim okienku transferowym pozyskała już snajpera Valencii, Davida Villę, jednak jej szefowie marzą o stworzeniu w zespole ataku marzeń. Jak donosi brytyjski "The Mirror", włodarze "Dumy Katalonii" przygotowują bajeczną ofertę w sprawie Fernando Torresa. Napastnik Liverpoolu miałby kosztować około 70 milionów funtów.

Na transferze "El Nino" bardzo zależy nowemu prezydentowi klubu, Sandro Rosellowi, który marzy o skompletowaniu w drużynie pary snajperów reprezentacji Hiszpanii.

grin grin grin

oby to byla prawda hura

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Krystiann
Barcelona w letnim okienku transferowym pozyskała już snajpera Valencii, Davida Villę, jednak jej szefowie marzą o stworzeniu w zespole ataku marzeń. Jak donosi brytyjski "The Mirror", włodarze "Dumy Katalonii" przygotowują bajeczną ofertę w sprawie Fernando Torresa. Napastnik Liverpoolu miałby kosztować około 70 milionów funtów.

Na transferze "El Nino" bardzo zależy nowemu prezydentowi klubu, Sandro Rosellowi, który marzy o skompletowaniu w drużynie pary snajperów reprezentacji Hiszpanii.

grin grin grin

oby to byla prawda hura

sam nie wiem czy jest potrzebny , ale bogactwa nigdy za malo aplauz

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by craax
niektorzy chyba naprawde nie widzieli Nowej Zelandii w akcji
a Ty ile spotkań NZ widziałeś ?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Platini
Originally Posted by craax
niektorzy chyba naprawde nie widzieli Nowej Zelandii w akcji
a Ty ile spotkań NZ widziałeś ?
3

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Widzę craax, że Radomskiego kupujecie.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by akagi
Widzę craax, że Radomskiego kupujecie.

jako kibic obiektywny , to zle czy dobrze ?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by Krystiann
Barcelona w letnim okienku transferowym pozyskała już snajpera Valencii, Davida Villę, jednak jej szefowie marzą o stworzeniu w zespole ataku marzeń. Jak donosi brytyjski "The Mirror", włodarze "Dumy Katalonii" przygotowują bajeczną ofertę w sprawie Fernando Torresa. Napastnik Liverpoolu miałby kosztować około 70 milionów funtów.

Na transferze "El Nino" bardzo zależy nowemu prezydentowi klubu, Sandro Rosellowi, który marzy o skompletowaniu w drużynie pary snajperów reprezentacji Hiszpanii.

grin grin grin

oby to byla prawda hura
70 mln biorę w imieniu LFC z pocałowaniem rączki, za 35-40 już bym go oddał

Barca kupować boks

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by craax
Originally Posted by Platini
Originally Posted by craax
niektorzy chyba naprawde nie widzieli Nowej Zelandii w akcji
a Ty ile spotkań NZ widziałeś ?
3
i mam rozumieć, że w tych spotkaniach kopali się po głowach ? wink

Przecież co ta Słowacja poza jednym piłkarzem prezentuje?
W grupie mieli mizerię, to wyszli.
Nie twierdzę, że dziś tego nie wygrają ale jakimś nieporozumieniem jest grac na nich po kursie 1.45 czy jeszcze mniej.

Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Witam Panowie widze że jest dyskusja o Słowakach rozmawiałem dziś rano z jednym co to ma jakiegoś kuzyna co coś wie i mówił ze plan maja taki "jak nie dziś to z kim" tylko jak to będzie z wykonaniem ? Dziś 3 pkt a potem może jakiś remis w drugim i trzecim meczyku ?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Nazwisko, jakieś tam ma ( jak na polskie warunki ).
33 lata za dużych perspektyw w rozwoju, to już raczej nie,
ale na pewno jest w stanie, Wam tą drużynę pociągnąć do przodu.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Sprawdzał ktoś może statsy rozjemcy meczu Slov - NZ pana Jerome Damon (South Africa) ?? Kartkowy, niekartkowy ?

Z góry dziękuję za informacje.


...niestety sam nie mam czas dziś się tym zając frown

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Platini
Originally Posted by craax
Originally Posted by Platini
Originally Posted by craax
niektorzy chyba naprawde nie widzieli Nowej Zelandii w akcji
a Ty ile spotkań NZ widziałeś ?
3
i mam rozumieć, że w tych spotkaniach kopali się po głowach ? wink

Przecież co ta Słowacja poza jednym piłkarzem prezentuje?
W grupie mieli mizerię, to wyszli.
Nie twierdzę, że dziś tego nie wygrają ale jakimś nieporozumieniem jest grac na nich po kursie 1.45 czy jeszcze mniej.
Jak już mówiłem Ci wcześniej.
Dwóch piłkarzy prezentuje dobry poziom. Marek i Janek Mucha tongue

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,590
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,590
Likes: 10
na bet365 było na słowaków 1.4 teraz 1.53

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by Akhu
Jak już mówiłem Ci wcześniej.
Dwóch piłkarzy prezentuje dobry poziom. Marek i Janek Mucha tongue
wiem wiem wink

Ale tutaj bramkarz nie będzie raczej wiodącą postacią cool

Strona 4 z 61 1 2 3 4 5 6 60 61

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08), 2,546 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,885
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1