|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
słowacja-nowa zelandia 0:1 brazylia-korea 2:0 wks-portugalia 2:1 dobrze myslisz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 525
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 525 |
nie wiem sam co myslec o tym meczu, dwie slabe druzyny to powinien byc under tymabardziej na tych mistrzostwach ale dla tych druzyn to mecz o wszystko i tez boje sie ze Slowacja wygra 3:0 moze lepiej ze obie nie strzela bo jak Zelandia nawet cos ukluje to sie zamuruja cala druzyna i Slowacy nie strzela ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
słowacja-nowa zelandia 0:1 brazylia-korea 2:0 wks-portugalia 2:1 dobrze myslisz  Wszyscy myślą, ale nie wszyscy wygrywają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2010
Posty: 473 |
Słowacja-Nowa Zelandia 1:0 Brazylia-Korea 3:0 WKS-Portugalia 1:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
niektorzy chyba naprawde nie widzieli Nowej Zelandii w akcji
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Barcelona w letnim okienku transferowym pozyskała już snajpera Valencii, Davida Villę, jednak jej szefowie marzą o stworzeniu w zespole ataku marzeń. Jak donosi brytyjski "The Mirror", włodarze "Dumy Katalonii" przygotowują bajeczną ofertę w sprawie Fernando Torresa. Napastnik Liverpoolu miałby kosztować około 70 milionów funtów. Na transferze "El Nino" bardzo zależy nowemu prezydentowi klubu, Sandro Rosellowi, który marzy o skompletowaniu w drużynie pary snajperów reprezentacji Hiszpanii. oby to byla prawda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Barcelona w letnim okienku transferowym pozyskała już snajpera Valencii, Davida Villę, jednak jej szefowie marzą o stworzeniu w zespole ataku marzeń. Jak donosi brytyjski "The Mirror", włodarze "Dumy Katalonii" przygotowują bajeczną ofertę w sprawie Fernando Torresa. Napastnik Liverpoolu miałby kosztować około 70 milionów funtów. Na transferze "El Nino" bardzo zależy nowemu prezydentowi klubu, Sandro Rosellowi, który marzy o skompletowaniu w drużynie pary snajperów reprezentacji Hiszpanii. oby to byla prawda  sam nie wiem czy jest potrzebny , ale bogactwa nigdy za malo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
niektorzy chyba naprawde nie widzieli Nowej Zelandii w akcji a Ty ile spotkań NZ widziałeś ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
niektorzy chyba naprawde nie widzieli Nowej Zelandii w akcji a Ty ile spotkań NZ widziałeś ? 3
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Widzę craax, że Radomskiego kupujecie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Widzę craax, że Radomskiego kupujecie. jako kibic obiektywny , to zle czy dobrze ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Barcelona w letnim okienku transferowym pozyskała już snajpera Valencii, Davida Villę, jednak jej szefowie marzą o stworzeniu w zespole ataku marzeń. Jak donosi brytyjski "The Mirror", włodarze "Dumy Katalonii" przygotowują bajeczną ofertę w sprawie Fernando Torresa. Napastnik Liverpoolu miałby kosztować około 70 milionów funtów. Na transferze "El Nino" bardzo zależy nowemu prezydentowi klubu, Sandro Rosellowi, który marzy o skompletowaniu w drużynie pary snajperów reprezentacji Hiszpanii. oby to byla prawda  70 mln biorę w imieniu LFC z pocałowaniem rączki, za 35-40 już bym go oddał Barca kupować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
niektorzy chyba naprawde nie widzieli Nowej Zelandii w akcji a Ty ile spotkań NZ widziałeś ? 3 i mam rozumieć, że w tych spotkaniach kopali się po głowach ?  Przecież co ta Słowacja poza jednym piłkarzem prezentuje? W grupie mieli mizerię, to wyszli. Nie twierdzę, że dziś tego nie wygrają ale jakimś nieporozumieniem jest grac na nich po kursie 1.45 czy jeszcze mniej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
Witam Panowie widze że jest dyskusja o Słowakach rozmawiałem dziś rano z jednym co to ma jakiegoś kuzyna co coś wie i mówił ze plan maja taki "jak nie dziś to z kim" tylko jak to będzie z wykonaniem ? Dziś 3 pkt a potem może jakiś remis w drugim i trzecim meczyku ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nazwisko, jakieś tam ma ( jak na polskie warunki ). 33 lata za dużych perspektyw w rozwoju, to już raczej nie, ale na pewno jest w stanie, Wam tą drużynę pociągnąć do przodu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
Sprawdzał ktoś może statsy rozjemcy meczu Slov - NZ pana Jerome Damon (South Africa) ?? Kartkowy, niekartkowy ? Z góry dziękuję za informacje. ...niestety sam nie mam czas dziś się tym zając 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
niektorzy chyba naprawde nie widzieli Nowej Zelandii w akcji a Ty ile spotkań NZ widziałeś ? 3 i mam rozumieć, że w tych spotkaniach kopali się po głowach ?  Przecież co ta Słowacja poza jednym piłkarzem prezentuje? W grupie mieli mizerię, to wyszli. Nie twierdzę, że dziś tego nie wygrają ale jakimś nieporozumieniem jest grac na nich po kursie 1.45 czy jeszcze mniej. Jak już mówiłem Ci wcześniej. Dwóch piłkarzy prezentuje dobry poziom. Marek i Janek Mucha 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587 Likes: 10 |
na bet365 było na słowaków 1.4 teraz 1.53
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Jak już mówiłem Ci wcześniej. Dwóch piłkarzy prezentuje dobry poziom. Marek i Janek Mucha  wiem wiem  Ale tutaj bramkarz nie będzie raczej wiodącą postacią 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|