|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767 |
chyba 3x bonusem i 1x swoim ale nie jestem pewny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2005
Posty: 37 |
obrot niby 3 razy bonusem i raz depozytem ale czasami trza wiecej,dopiero jak przy wyplacie ukaze sie tobie ze mozesz cala sume to oznacza ze obrociles...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2005
Posty: 37 |
moze ktos mi dac maila do betoto bezposrednio do dzialu finansowego,szukalem na stronce ale znalezc nie moge,z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767 |
ktos mowil ze na MB idzie 2 dni.. a ile idzie na karte? [tu: ekarte mbanku] ? Nie wiem czy sie wyrobia przed Swietami czy nie..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Słuchajcie warto tam wpłacać pieniądze. Nikt nie miał kłopotów z wypłatą ??? Bo jak widzę to jakiś grecki klona BAW-u a widomo jak to z Grekami jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241 |
ja mam tam sporo kasy. ale tez tylko wplacalem i gram, wyplaty jeszcze nie robilem. i teraz 2 pytanka
1. czy od razu slac im skany dokumentow zanim zlece wyplate 2. wplacalem przez MB. jaka droge wyplaty wybrac zeby pieniadze byly najszybciej u mnie i ile dni beda leciec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
ja zlecilem wyplate na netellera i od razu wyslalem skan dowodu i na wyplate czekalem kolo 2 dni. ale mozna chyba wczesniej im wyslac ten skan to moze szybciej by poszla wyplata
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Dzis dostałem maila z Betoto takowej treści Exclusive for your user ID "2badd": We will double your first deposit of at least EUR 10 made by 31/12/2005. Go ahead and earn yourself up to EUR 50!
Good luck Your betoto team No i tu sie zastanawiam czy jako stary użytkownik, dla którego nie będzie to bynajmniej pierwszy depozyt jestem objęty tą promocją. Dostał ktoś z was maila tejże treści?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Dzis dostałem maila z Betoto takowej treści Exclusive for your user ID "2badd": We will double your first deposit of at least EUR 10 made by 31/12/2005. Go ahead and earn yourself up to EUR 50!
Good luck Your betoto team No i tu sie zastanawiam czy jako stary użytkownik, dla którego nie będzie to bynajmniej pierwszy depozyt jestem objęty tą promocją. Dostał ktoś z was maila tejże treści? jesteś, zaloguj się to jest napisane, obrót 1x deposit i 5xbonus Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241 |
kurwa a ja akurat wczoraj wplacilem wczoraj 50 euro:) hehe ale mam wyczucie czasu... nie ma co:P no coz, trzeba dorzucic kolejne 50 bo 200PLN droga nie chodzi, a jak rozdaja prezenty to trzeba brac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
mam klopoty z wplata przez Moneybookers czy wogole przyjmuje wplaty przez MB ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290 |
Oczywiście że przyjmują wpłaty przez moneybookers i bonusa też sie wtedy dostanie. Może limit na koncie MB nie pozwala Ci wpłacić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
dostaje taki komunikat: Your deposit was unfortunately unable to be processed due to our security settings. Please select another payment method!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290 |
Ja miałem taki napis gdy chciałem wpłacić przez MB do BAW by skorzystać z promocji comeback. Musiałem wpłacić przez e-karte. Zdaje sie że w czymś im podpadliśmy i support betoto (w moim przypadku BAW) zablokował nam ten sposób wpłaty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241 |
czy ktos juz wplacal do nich na ten nowy bonus 100%? "And as soon as you make your first deposit, we'll credit your betting account with up to EUR 50 in FreeBets!"
czy to jest normalny bonus czy dostane 50euro na freebety, bo jak tak to sie nie oplaca chyba zawracac sobie glowy. czy ktos moze cos na ten temat powiedziec?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290 |
To nie jest żaden freebet, tylko normalna wypłacalna gotówka która jest wypłacalna po 5 obrotach bonusem i 1 obrocie depozytem. Czyli zasady niemal identyczne jak przy bonusach COMEBACK w BAW.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241 |
dzieki, wlasnie o potwierdzenie mi chodzilo. sam przyznasz ze to co napisali na swojej stronie nie jest do konca jednoznaczne... thanx
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 714 |
Po zalogowaniu widnieje tekst z bonusem.
Wynika wiec z tego. ze wszyscy uzytkownicy byli, obecni (posiadajacy srodki na koncie) i przyszli maja prawo do bonusa.
Czy sie myle?
|
|
|
Link skopiowany do schowka