Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 15 1 2 3 4 5 6 14 15
#393726 14/12/2005 16:49
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767
I
old hand
old hand
I Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767
chyba 3x bonusem i 1x swoim ale nie jestem pewny.

Bonus: Unibet
#393727 15/12/2005 08:40
Dołączył: Nov 2005
Posty: 37
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 37
obrot niby 3 razy bonusem i raz depozytem ale czasami trza wiecej,dopiero jak przy wyplacie ukaze sie tobie ze mozesz cala sume to oznacza ze obrociles...

#393728 15/12/2005 08:42
Dołączył: Nov 2005
Posty: 37
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 37
moze ktos mi dac maila do betoto bezposrednio do dzialu finansowego,szukalem na stronce ale znalezc nie moge,z gory dzieki

#393729 15/12/2005 09:46
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942

#393730 15/12/2005 18:01
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767
I
old hand
old hand
I Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767
ktos mowil ze na MB idzie 2 dni.. a ile idzie na karte? [tu: ekarte mbanku] ? Nie wiem czy sie wyrobia przed Swietami czy nie..

#393731 16/12/2005 08:33
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Słuchajcie warto tam wpłacać pieniądze. Nikt nie miał kłopotów z wypłatą ??? Bo jak widzę to jakiś grecki klona BAW-u a widomo jak to z Grekami jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#393732 16/12/2005 10:21
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
ja mam tam sporo kasy. ale tez tylko wplacalem i gram, wyplaty jeszcze nie robilem. i teraz 2 pytanka

1. czy od razu slac im skany dokumentow zanim zlece wyplate
2. wplacalem przez MB. jaka droge wyplaty wybrac zeby pieniadze byly najszybciej u mnie i ile dni beda leciec.

#393733 16/12/2005 10:36
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
ja zlecilem wyplate na netellera i od razu wyslalem skan dowodu i na wyplate czekalem kolo 2 dni. ale mozna chyba wczesniej im wyslac ten skan to moze szybciej by poszla wyplata

#393734 16/12/2005 15:14
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Dzis dostałem maila z Betoto takowej treści


Quote
Exclusive for your user ID "2badd":
We will double your first deposit of at least EUR 10 made by 31/12/2005. Go ahead and earn yourself up to EUR 50!

Good luck
Your betoto team


No i tu sie zastanawiam czy jako stary użytkownik, dla którego nie będzie to bynajmniej pierwszy depozyt jestem objęty tą promocją. Dostał ktoś z was maila tejże treści?

#393735 16/12/2005 15:41
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Quote
Dzis dostałem maila z Betoto takowej treści


Quote
Exclusive for your user ID "2badd":
We will double your first deposit of at least EUR 10 made by 31/12/2005. Go ahead and earn yourself up to EUR 50!

Good luck
Your betoto team


No i tu sie zastanawiam czy jako stary użytkownik, dla którego nie będzie to bynajmniej pierwszy depozyt jestem objęty tą promocją. Dostał ktoś z was maila tejże treści?
jesteś, zaloguj się to jest napisane, obrót 1x deposit i 5xbonus
Pozdrawiam

#393736 16/12/2005 15:51
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
ja tez dostalem

#393737 16/12/2005 15:56
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
kurwa a ja akurat wczoraj wplacilem wczoraj 50 euro:) hehe ale mam wyczucie czasu... nie ma co:P no coz, trzeba dorzucic kolejne 50 bo 200PLN droga nie chodzi, a jak rozdaja prezenty to trzeba brac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#393738 18/12/2005 09:26
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
mam klopoty z wplata przez Moneybookers czy wogole przyjmuje wplaty przez MB ?

#393739 18/12/2005 09:30
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
Oczywiście że przyjmują wpłaty przez moneybookers i bonusa też sie wtedy dostanie. Może limit na koncie MB nie pozwala Ci wpłacić?

#393740 18/12/2005 09:35
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
dostaje taki komunikat: Your deposit was unfortunately unable to be processed due to our security settings. Please select another payment method!

#393741 18/12/2005 09:41
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
Ja miałem taki napis gdy chciałem wpłacić przez MB do BAW by skorzystać z promocji comeback. Musiałem wpłacić przez e-karte. Zdaje sie że w czymś im podpadliśmy i support betoto (w moim przypadku BAW) zablokował nam ten sposób wpłaty.

#393742 18/12/2005 10:07
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
czy ktos juz wplacal do nich na ten nowy bonus 100%?
"And as soon as you make your first deposit, we'll credit your betting account with up to EUR 50 in FreeBets!"

czy to jest normalny bonus czy dostane 50euro na freebety, bo jak tak to sie nie oplaca chyba zawracac sobie glowy. czy ktos moze cos na ten temat powiedziec?

#393743 18/12/2005 10:29
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
To nie jest żaden freebet, tylko normalna wypłacalna gotówka która jest wypłacalna po 5 obrotach bonusem i 1 obrocie depozytem. Czyli zasady niemal identyczne jak przy bonusach COMEBACK w BAW.

#393744 18/12/2005 10:40
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
dzieki, wlasnie o potwierdzenie mi chodzilo. sam przyznasz ze to co napisali na swojej stronie nie jest do konca jednoznaczne... thanx

#393745 18/12/2005 10:47
Dołączył: Mar 2004
Posty: 714
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 714
Po zalogowaniu widnieje tekst z bonusem.

Wynika wiec z tego. ze wszyscy uzytkownicy byli, obecni (posiadajacy srodki na koncie) i przyszli maja prawo do bonusa.

Czy sie myle?

Strona 4 z 15 1 2 3 4 5 6 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, cigar, 11kera11, Lukasz111, aker), 1,524 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,858
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1