Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 70 1 2 3 4 69 70
akagi #3939551 17/06/2010 16:54
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
akagi bez urazy.

kiedy bym nie wszedł na QC, czy to tenis czy piłkę, widzę Twoje wpisy, które mówią tylko o jednym - zmianie kursów. Kursy nie grają, nie daleko szukając wczoraj Hiszpania. Ja nie gram po kursach, staram się grać wysokie linie, szczególnie teraz, przed Wimbledonem.

Bonus: Unibet
Azazel #3939554 17/06/2010 16:55
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
upublicznię co gram....
z kwali Berankis pewniaczek,Reister,Begemann,Deheart w rozpisie,
Clijsters pewniaczek,Sanchez w rozpisie,
z debli Raymond/Stubss pewiaczek,Frytka/Matka w rozpisie,

akagi #3939555 17/06/2010 16:55
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Gil F - Donskoy E 2 3.20
Gonzalez M - Naso G 2 2.65
Riba P - Santos P 2 3.40

2z3 bo Maximo moze olac Wimbledon, pół roku nie grał i potrzebuje spotkań.
dlatego grubiej Santos + Donskoy


qenius #3939556 17/06/2010 16:56
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Jeśli jest tutaj ELEV niech napisze proszę czemu gra na Ditty wink

akagi #3939557 17/06/2010 16:56
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
dzisiaj z kwali

M.Fischer - R.Delgado 1 1.65
Daniilidou - Pivovarova 2 1.85

i challe

Bagnis - Klizan 2 1.42
Berlocq - Del Bonis 2 1.75

boks

akagi #3939560 17/06/2010 16:58
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,959
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,959
Originally Posted by akagi
Originally Posted by ARTUROS8
Originally Posted by lysy1
Originally Posted by akagi
...A zapewniam Cię że większość grających, która czerpie z tego korzyści, nie upublicznia większości tego co gra.

to jest bardzo znamienne dla tego forum... tongue smirk

Jestem tu od niedawna więc póki co słucham i patrzę ale też mi sie tak wydaje smile




C'est la vie.


to po h*j to forum??...żeby przy okazji bramki, poprzeczki czy słupka dowiedzieć sie ilu uzytkowników jest na forum bo każdy tylko "...gooollll, ale brama..." i nabija posty !!!!!

qenius #3939568 17/06/2010 17:01
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Originally Posted by qenius
Jeśli jest tutaj ELEV niech napisze proszę czemu gra na Ditty wink

Ba Mattek wczoraj przegrala drugiego seta 06 . Proste smile Pewnie Ditty nigdy nie widzial w akcji wink Zeby nie bylo meczu nie ruszam smile

Tak jakby ktos zapomnial nie wiedzial faceci runde finalowa graja best of five no chyba ze zmnienili to co bylo rol temu smile

pozdrowil piwo

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
dzis jest ostatnia runda kwali?

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
Originally Posted by Mr. Federer
Originally Posted by qenius
Jeśli jest tutaj ELEV niech napisze proszę czemu gra na Ditty wink

Ba Mattek wczoraj przegrala drugiego seta 06 . Proste smile Pewnie Ditty nigdy nie widzial w akcji wink Zeby nie bylo meczu nie ruszam smile

Tak jakby ktos zapomnial nie wiedzial faceci runde finalowa graja best of five no chyba ze zmnienili to co bylo rol temu smile

pozdrowil piwo
powiedz jeszcze jak bylo rok temu.... jak z lucky luser... pierwszy czy losowanie ???....

lysy1 #3939574 17/06/2010 17:04
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
z kwali kusi grubiej zagrac Ilhana. Karanusic meczył mecze a tutaj trzeba wygrac 3 sety jeszcze. Z jednej strony niby olał tenis a z drugiej na trawie zawsze grał dobrze jak na siebie. Ale jakos mi ciezko sobie wyobrazic aby wygrał 3 sety z turkiem

Marcel #3939578 17/06/2010 17:07
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by Marcel
Gil F - Donskoy E 2 3.20
Gonzalez M - Naso G 2 2.65
Riba P - Santos P 2 3.40

2z3 bo Maximo moze olac Wimbledon, pół roku nie grał i potrzebuje spotkań.
dlatego grubiej Santos + Donskoy
kiedy Riba ma pierwszy mecz na Wimbledonie? kusi ten kursik grin

Azazel #3939579 17/06/2010 17:09
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Originally Posted by Azazel77
Clijsters 2:0 , pograne wczoraj za @ 2, w singlu, oraz tripel z Llodrą i Istominem @ 3,75 . smile

Ja mam czysty win Clijsters + Istomin + Mattek + Kanepi

Azazel #3939581 17/06/2010 17:10
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Originally Posted by Azazel77
Originally Posted by Marcel
Gil F - Donskoy E 2 3.20
Gonzalez M - Naso G 2 2.65
Riba P - Santos P 2 3.40

2z3 bo Maximo moze olac Wimbledon, pół roku nie grał i potrzebuje spotkań.
dlatego grubiej Santos + Donskoy
kiedy Riba ma pierwszy mecz na Wimbledonie? kusi ten kursik grin
nie wiadomo jeszcze

Marcel #3939582 17/06/2010 17:10
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Broda

losowanie

Marcel

Slyszalem ze u Machi po kontuzji ktos sie pojawil nowy w boksie nie pamietam czy jako glowny trener prowadzacy czy jako 'doradca' ale wrazenie zrobil. Wylecialo mi z glowy...

qenius #3939583 17/06/2010 17:11
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by qenius
akagi bez urazy.

kiedy bym nie wszedł na QC, czy to tenis czy piłkę, widzę Twoje wpisy, które mówią tylko o jednym - zmianie kursów. Kursy nie grają, nie daleko szukając wczoraj Hiszpania. Ja nie gram po kursach, staram się grać wysokie linie, szczególnie teraz, przed Wimbledonem.

Powiem Ci tak.
Prawie codziennie ( nie muszę wychodzić do tzw. pracy )siedzę i obserwuję ruchy na rynku przez 8-10 godzin.
Tylko po to, żeby znaleźć jeden, dwa czy góra trzy bety do grania.
To jest moja metoda, a że pozwala mi ona się z tego utrzymać,
to nie widzę powodu, żeby to zmieniać.
Część z tego co zaobserwuję, w mniej lub bardziej klarownej formie tu przekazuję.
I to na tyle.

akagi #3939585 17/06/2010 17:15
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Cibulkova?

Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Originally Posted by dominix
Petkovic A. - Zahlavova S. 2 4,25 (bwin)
Stosur S. - Baltacha E. 2 4,18 (pin)
Gil F. - Donskoy E. 2 3,8 (5dimes)
Kuznetsova S. - Makarova E. dw 0:2 3,55 (betsson)

Zahvalova dala mi juz niezle zarobic wszystko powyzej 3.00 jak ona gra wiec dzis sprobuj rowniez zwlaszcza ze Rybce nie dala zadnych szans. To ze Patkovic wygrala z Anna to zadna niespodzianka po tym co Anna ostatnio gra. Stosur wczoraj grala padline wiec dzis moze zagrac lepiej a ta brytyjka jak na razie to na fuksie Li krecz a wczoraj to nie wiem. Ja dzis probuje tak:

Zahlavova boks
Flipkens boks

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
akagi dzięki....często korzystam z twoich info........

Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986
Originally Posted by 19marcin08
Cibulkova?

kurs mnie osobosiscie kusi, lecz nie wiem czy to wystarczajace : )

popik #3939592 17/06/2010 17:16
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Mozecie mi powiedziec co wczoraj Cirstea wyprawiala?

Strona 2 z 70 1 2 3 4 69 70

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, burbon, rafal08), 2,874 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1