|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
akagi bez urazy.
kiedy bym nie wszedł na QC, czy to tenis czy piłkę, widzę Twoje wpisy, które mówią tylko o jednym - zmianie kursów. Kursy nie grają, nie daleko szukając wczoraj Hiszpania. Ja nie gram po kursach, staram się grać wysokie linie, szczególnie teraz, przed Wimbledonem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227 |
upublicznię co gram.... z kwali Berankis pewniaczek,Reister,Begemann,Deheart w rozpisie, Clijsters pewniaczek,Sanchez w rozpisie, z debli Raymond/Stubss pewiaczek,Frytka/Matka w rozpisie,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Gil F - Donskoy E 2 3.20 Gonzalez M - Naso G 2 2.65 Riba P - Santos P 2 3.40
2z3 bo Maximo moze olac Wimbledon, pół roku nie grał i potrzebuje spotkań. dlatego grubiej Santos + Donskoy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
Jeśli jest tutaj ELEV niech napisze proszę czemu gra na Ditty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388 |
dzisiaj z kwali M.Fischer - R.Delgado 1 1.65 Daniilidou - Pivovarova 2 1.85 i challe Bagnis - Klizan 2 1.42 Berlocq - Del Bonis 2 1.75 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,959
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,959 |
...A zapewniam Cię że większość grających, która czerpie z tego korzyści, nie upublicznia większości tego co gra. to jest bardzo znamienne dla tego forum...  Jestem tu od niedawna więc póki co słucham i patrzę ale też mi sie tak wydaje  C'est la vie. to po h*j to forum??...żeby przy okazji bramki, poprzeczki czy słupka dowiedzieć sie ilu uzytkowników jest na forum bo każdy tylko "...gooollll, ale brama..." i nabija posty !!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Jeśli jest tutaj ELEV niech napisze proszę czemu gra na Ditty  Ba Mattek wczoraj przegrala drugiego seta 06 . Proste  Pewnie Ditty nigdy nie widzial w akcji  Zeby nie bylo meczu nie ruszam  Tak jakby ktos zapomnial nie wiedzial faceci runde finalowa graja best of five no chyba ze zmnienili to co bylo rol temu  pozdrowil 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
dzis jest ostatnia runda kwali?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227 |
Jeśli jest tutaj ELEV niech napisze proszę czemu gra na Ditty  Ba Mattek wczoraj przegrala drugiego seta 06 . Proste  Pewnie Ditty nigdy nie widzial w akcji  Zeby nie bylo meczu nie ruszam  Tak jakby ktos zapomnial nie wiedzial faceci runde finalowa graja best of five no chyba ze zmnienili to co bylo rol temu  pozdrowil  powiedz jeszcze jak bylo rok temu.... jak z lucky luser... pierwszy czy losowanie ???....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
z kwali kusi grubiej zagrac Ilhana. Karanusic meczył mecze a tutaj trzeba wygrac 3 sety jeszcze. Z jednej strony niby olał tenis a z drugiej na trawie zawsze grał dobrze jak na siebie. Ale jakos mi ciezko sobie wyobrazic aby wygrał 3 sety z turkiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Gil F - Donskoy E 2 3.20 Gonzalez M - Naso G 2 2.65 Riba P - Santos P 2 3.40
2z3 bo Maximo moze olac Wimbledon, pół roku nie grał i potrzebuje spotkań. dlatego grubiej Santos + Donskoy kiedy Riba ma pierwszy mecz na Wimbledonie? kusi ten kursik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
Clijsters 2:0 , pograne wczoraj za @ 2, w singlu, oraz tripel z Llodrą i Istominem @ 3,75 .  Ja mam czysty win Clijsters + Istomin + Mattek + Kanepi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Gil F - Donskoy E 2 3.20 Gonzalez M - Naso G 2 2.65 Riba P - Santos P 2 3.40
2z3 bo Maximo moze olac Wimbledon, pół roku nie grał i potrzebuje spotkań. dlatego grubiej Santos + Donskoy kiedy Riba ma pierwszy mecz na Wimbledonie? kusi ten kursik  nie wiadomo jeszcze
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Broda
losowanie
Marcel
Slyszalem ze u Machi po kontuzji ktos sie pojawil nowy w boksie nie pamietam czy jako glowny trener prowadzacy czy jako 'doradca' ale wrazenie zrobil. Wylecialo mi z glowy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
akagi bez urazy.
kiedy bym nie wszedł na QC, czy to tenis czy piłkę, widzę Twoje wpisy, które mówią tylko o jednym - zmianie kursów. Kursy nie grają, nie daleko szukając wczoraj Hiszpania. Ja nie gram po kursach, staram się grać wysokie linie, szczególnie teraz, przed Wimbledonem. Powiem Ci tak. Prawie codziennie ( nie muszę wychodzić do tzw. pracy )siedzę i obserwuję ruchy na rynku przez 8-10 godzin. Tylko po to, żeby znaleźć jeden, dwa czy góra trzy bety do grania. To jest moja metoda, a że pozwala mi ona się z tego utrzymać, to nie widzę powodu, żeby to zmieniać. Część z tego co zaobserwuję, w mniej lub bardziej klarownej formie tu przekazuję. I to na tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185 |
Petkovic A. - Zahlavova S. 2 4,25 (bwin) Stosur S. - Baltacha E. 2 4,18 (pin) Gil F. - Donskoy E. 2 3,8 (5dimes) Kuznetsova S. - Makarova E. dw 0:2 3,55 (betsson) Zahvalova dala mi juz niezle zarobic wszystko powyzej 3.00 jak ona gra wiec dzis sprobuj rowniez zwlaszcza ze Rybce nie dala zadnych szans. To ze Patkovic wygrala z Anna to zadna niespodzianka po tym co Anna ostatnio gra. Stosur wczoraj grala padline wiec dzis moze zagrac lepiej a ta brytyjka jak na razie to na fuksie Li krecz a wczoraj to nie wiem. Ja dzis probuje tak: Zahlavova  Flipkens 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227 |
akagi dzięki....często korzystam z twoich info........
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986 |
kurs mnie osobosiscie kusi, lecz nie wiem czy to wystarczajace : )
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185 |
Mozecie mi powiedziec co wczoraj Cirstea wyprawiala?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|