Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 26 z 30 1 2 24 25 26 27 28 29 30
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
Sory ze tutaj, ale czas mnie nagli smile

Korzysta ktos z bzwbk24 ?
Jak tam można ominąć fakt koniecznosci wpisania danych adresowych odbiorcy ?
Chce wpłacić do bf, ale mam tylko numer konta i posiadacza rachunku a ten *** bzwbk wymaga pełnych danych ?

da się jakoś albo muszę kombinować ?
z góry dzięki boks

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701
Originally Posted by TGeb
Originally Posted by chicane
Originally Posted by TGeb
Originally Posted by Sensei65
anglia ma ograć algiere? ;D ;D ;D dobre sobie


mądry ty jestes ??

oczywiscie ze anglia ogra algierie.
albo sie chopie nie znasz na piłce albo udajesz?
porównujesz serbów z niemcami i słowenie z usa do meczu algieria anglia ??


cwaniaku za 5

fuksiarska bramka serbów w przewadze,gdzie Mertesacker osioł cofał sie niepotrzebnie po piłke której nie miał szans siegnąć a miał stać tam gdzie stał i Jovanovic by uja zrobił,a przy zgrywajacym zigicu był obrońca

do tego karny,poprzeczka i milion okazji podolskiego

wiec nie cwaniakuj bo dużo szczęścia serbów,normalnie by dostali 3 i by było po wszystkiemu


co ty pierdolisz koles na piłce sie znasz tak jak ja na rugby
laugh laugh laugh laugh laugh laugh
karny laugh laugh laugh
serbia nie miała okazji co ??


no miała okazje,przy 1:0,przewadze 1 zawodnika i w omencie gdzie niemcy atakowali 7-8 zawodnikami
żeś kurwa odkrył ameryke,nawet tych kontr nie potrafili wykorzystać,zobaczymy gdzie zajdzie ta twoja serbia a gdzie niemcy
i co to znaczy na piłce sie znasz jak ja na rugby,co to kurwa za ogólnik,ja ci podaje konkrety

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by TGeb
Originally Posted by HAGIi
wez czlowieku spierd.alaj stad laugh


nastepny ktory stracił pieniążki na niemcach i jeszcze przeklina bo mu kupon nie wszedł

uprasza się o nieprowokowanie. kolejne akcje będą nagradzane banem.


Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Juliusz Cezar żółtko.

Teraz Onyewu gola boks

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by TGeb
Originally Posted by HAGIi
wez czlowieku spierd.alaj stad laugh


nastepny ktory stracił pieniążki na niemcach i jeszcze przeklina bo mu kupon nie wszedł


chlopie ja sie na pilce nie znam, a i tak potrafie zarobic na tym grajac pod azje - chodzi mi tylko o Twoje pierdo.lenie na czacie.
Cwaniakowac mozesz na dyskotece przy wiejskich pannach

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Ajjjj

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
ale okazja!

Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936
nie no jakbym nie znał szpakowskiego to bym pomyslal ze upośledzony jakis jest, czemu on tak te nazwiska myli ? laugh Słyszałem już:

odemingwe

cherulondo

bylo cos jeszcze smile ?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
w przerwie Bradley wykona telefon do Jurka Engela, dokona korekt i skonczy sie 2:1 FT smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Argentyna z Nigerią , za mało bramek , jak również grane z handi.
Grecja z Nigerią, czerwona kartka zmieniła cały mecz,grałem Nigerię.
Anglia ze Stanami.
Niemcy, grani z Serbią 1x w taśmie.
Kamerun i jego porażka z Japonią.
No i Hiszpania.

Ostatecznie, przegrałem dotychczas cały zysk wypracowywany przez 1,5 miesiąca. Dodam jeszcze kilka moich głupich zagrań na overy w rzutach rożnych co dopełnia dla mnie obrazu tych mistrzostw, fatalnych z punktu bukmacherskiego.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701
Originally Posted by TGeb
a jeszcze jedno chicane ?
powiedz mi tylko co to znaczy "normalnie by dostali 3 i by było po wszystkiemu" ? prosze o wyjaśnienie tych nienormalnych rzeczy smile


w grze 11 na 11,albo nawet nie,wystarczyło by żeby podolski nie mial okresu dziś

Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
chicane piłka nozna to gra błedów a ty sie zachowujesz jakby serbia to była B klasa okręgu białostockiego i sie dziwisz i dziwisz i nadziwić sie nie mozesz

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Czerundondo Szapkowskiego wymiata laugh
Ten gość (Szpaku) wie jak się błaźnić w każdym meczu tongue

Oooo, wlaśnie w tym momencie jak pisałem tego posta, to się Szpaku poprawił laugh

Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
w przerwie Bradley wykona telefon do Jurka Engela, dokona korekt i skonczy sie 2:1 FT smile


ta, tak jak opowiadal o trenerze Dunczykow, ze jego kolega, powtarzal to w czasie transmisji z 10 razy

Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
I po rogach 100 w plecy laugh

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Originally Posted by sh11
Sory ze tutaj, ale czas mnie nagli smile

Korzysta ktos z bzwbk24 ?
Jak tam można ominąć fakt koniecznosci wpisania danych adresowych odbiorcy ?
Chce wpłacić do bf, ale mam tylko numer konta i posiadacza rachunku a ten *** bzwbk wymaga pełnych danych ?

da się jakoś albo muszę kombinować ?
z góry dzięki boks
Nie trzeba zadnych danych adresowych podawac.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
puke USA

Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
expekt puke

cofneli mi rozliczenie z wygranego zakladu serbia +9% posiadanie pilki pisze na czacie a on mi mowi ze mam pisac do supportu ? puke

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
ale fart ... i żółtko

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Originally Posted by TGeb
chicane piłka nozna to gra błedów a ty sie zachowujesz jakby serbia to była B klasa okręgu białostockiego i sie dziwisz i dziwisz i nadziwić sie nie mozesz
wez juz zamilcz.

Strona 26 z 30 1 2 24 25 26 27 28 29 30

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei), 1,940 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,744
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1