|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854 |
Sory ze tutaj, ale czas mnie nagli  Korzysta ktos z bzwbk24 ? Jak tam można ominąć fakt koniecznosci wpisania danych adresowych odbiorcy ? Chce wpłacić do bf, ale mam tylko numer konta i posiadacza rachunku a ten *** bzwbk wymaga pełnych danych ? da się jakoś albo muszę kombinować ? z góry dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701 |
anglia ma ograć algiere? ;D ;D ;D dobre sobie mądry ty jestes ?? oczywiscie ze anglia ogra algierie. albo sie chopie nie znasz na piłce albo udajesz? porównujesz serbów z niemcami i słowenie z usa do meczu algieria anglia ?? cwaniaku za 5 fuksiarska bramka serbów w przewadze,gdzie Mertesacker osioł cofał sie niepotrzebnie po piłke której nie miał szans siegnąć a miał stać tam gdzie stał i Jovanovic by uja zrobił,a przy zgrywajacym zigicu był obrońca do tego karny,poprzeczka i milion okazji podolskiego wiec nie cwaniakuj bo dużo szczęścia serbów,normalnie by dostali 3 i by było po wszystkiemu co ty pierdolisz koles na piłce sie znasz tak jak ja na rugby karny serbia nie miała okazji co ?? no miała okazje,przy 1:0,przewadze 1 zawodnika i w omencie gdzie niemcy atakowali 7-8 zawodnikami żeś kurwa odkrył ameryke,nawet tych kontr nie potrafili wykorzystać,zobaczymy gdzie zajdzie ta twoja serbia a gdzie niemcy i co to znaczy na piłce sie znasz jak ja na rugby,co to kurwa za ogólnik,ja ci podaje konkrety
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
wez czlowieku spierd.alaj stad  nastepny ktory stracił pieniążki na niemcach i jeszcze przeklina bo mu kupon nie wszedł uprasza się o nieprowokowanie. kolejne akcje będą nagradzane banem.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Juliusz Cezar żółtko. Teraz Onyewu gola 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
wez czlowieku spierd.alaj stad  nastepny ktory stracił pieniążki na niemcach i jeszcze przeklina bo mu kupon nie wszedł chlopie ja sie na pilce nie znam, a i tak potrafie zarobic na tym grajac pod azje - chodzi mi tylko o Twoje pierdo.lenie na czacie. Cwaniakowac mozesz na dyskotece przy wiejskich pannach
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936 |
nie no jakbym nie znał szpakowskiego to bym pomyslal ze upośledzony jakis jest, czemu on tak te nazwiska myli ?  Słyszałem już: odemingwe cherulondo bylo cos jeszcze  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
w przerwie Bradley wykona telefon do Jurka Engela, dokona korekt i skonczy sie 2:1 FT 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
Argentyna z Nigerią , za mało bramek , jak również grane z handi. Grecja z Nigerią, czerwona kartka zmieniła cały mecz,grałem Nigerię. Anglia ze Stanami. Niemcy, grani z Serbią 1x w taśmie. Kamerun i jego porażka z Japonią. No i Hiszpania.
Ostatecznie, przegrałem dotychczas cały zysk wypracowywany przez 1,5 miesiąca. Dodam jeszcze kilka moich głupich zagrań na overy w rzutach rożnych co dopełnia dla mnie obrazu tych mistrzostw, fatalnych z punktu bukmacherskiego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701 |
a jeszcze jedno chicane ? powiedz mi tylko co to znaczy "normalnie by dostali 3 i by było po wszystkiemu" ? prosze o wyjaśnienie tych nienormalnych rzeczy  w grze 11 na 11,albo nawet nie,wystarczyło by żeby podolski nie mial okresu dziś
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058 |
chicane piłka nozna to gra błedów a ty sie zachowujesz jakby serbia to była B klasa okręgu białostockiego i sie dziwisz i dziwisz i nadziwić sie nie mozesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Czerundondo Szapkowskiego wymiata Ten gość (Szpaku) wie jak się błaźnić w każdym meczu  Oooo, wlaśnie w tym momencie jak pisałem tego posta, to się Szpaku poprawił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
w przerwie Bradley wykona telefon do Jurka Engela, dokona korekt i skonczy sie 2:1 FT  ta, tak jak opowiadal o trenerze Dunczykow, ze jego kolega, powtarzal to w czasie transmisji z 10 razy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631 |
I po rogach 100 w plecy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Sory ze tutaj, ale czas mnie nagli  Korzysta ktos z bzwbk24 ? Jak tam można ominąć fakt koniecznosci wpisania danych adresowych odbiorcy ? Chce wpłacić do bf, ale mam tylko numer konta i posiadacza rachunku a ten *** bzwbk wymaga pełnych danych ? da się jakoś albo muszę kombinować ? z góry dzięki  Nie trzeba zadnych danych adresowych podawac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
 USA
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
expekt  cofneli mi rozliczenie z wygranego zakladu serbia +9% posiadanie pilki pisze na czacie a on mi mowi ze mam pisac do supportu ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
chicane piłka nozna to gra błedów a ty sie zachowujesz jakby serbia to była B klasa okręgu białostockiego i sie dziwisz i dziwisz i nadziwić sie nie mozesz wez juz zamilcz.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|