Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 21 1 2 3 4 5 6 7 20 21
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Sergiy hura

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
2 set Stachu piwo

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Originally Posted by demon_fish
Originally Posted by jarko 33
moze Riba ma juz bilet na popoludnie wykupiony tongue

tak na jutro popoludnie, tak o 18 pewnie poleci

riba puke

a co on ma szukac na tym Wimbledonie z tymi swoimi balonami wink

Jest okazja wygrac turniej tutaj wiec to pewnie zrobi. Wygrany turniej to zawsze turniej, za duzo ich w karierze nie wygrał

Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
no to teraz Makarova boks boks

Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936
Originally Posted by Mr. Federer
Originally Posted by demon_fish
Originally Posted by jarko 33
moze Riba ma juz bilet na popoludnie wykupiony tongue

tak na jutro popoludnie, tak o 18 pewnie poleci

riba puke

a co on ma szukac na tym Wimbledonie z tymi swoimi balonami wink

Jest okazja wygrac turniej tutaj wiec to pewnie zrobi. Wygrany turniej to zawsze turniej, za duzo ich w karierze nie wygrał

o nadalu też każdy mówił, że nie umie grać na trawie bo gra balony laugh

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a na Wimb oczywiscie sie uda i powalczy z Russelem wczesniej wygrywajac Bytom. Nie ma tutaj nic w tym zeby mu cos to komplikowało gre tu na i na wimb. Zdarzy smile


Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
ostatnio pokazał, że umie laugh

nie urągając jego talentowi, ale Wimbledonu to on już teraz długo nie wygra.

Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936
mogloby sie teraz rozpadac w bytomiu do konca niedzieli, tak zeby riba wogole nie wystartowal w londynie

bytom deszcz boks

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Originally Posted by demon_fish
o nadalu też każdy mówił, że nie umie grać na trawie bo gra balony laugh
Tylko, że Nadal zupełnie inny styl gry, ofensywny płaski backhand, forehand mega topspinowy, który na trawie bardzo przyspiesza i tym niszczy przeciwników smile

Szkoda, że Riba nie puścił turnieju bo Janowicz miał szanse na finał, a tak tylko wyrównał zeszłoroczny wynik. Riba bierze ten turniej izi jak nie odda dziś Bagnisowi.

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
przegrales kase to idz rozpaczaj gdzie indziej smile

Nadala "balony" topspinowe to do Riby maja sie jak .... smile

adingh #3945939 19/06/2010 19:35
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587
Likes: 10
będzie azarenka do obejrzenia gdzies?

Sensei #3945942 19/06/2010 19:36
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Originally Posted by Sensei65
będzie azarenka do obejrzenia gdzies?
Eurosport

Sensei #3945943 19/06/2010 19:36
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Originally Posted by Sensei65
będzie azarenka do obejrzenia gdzies?
?

czy tak trudno dodac kilka stron do zakladek?

ES na pewno. Na livescorehunting na pewno.

adingh #3945944 19/06/2010 19:36
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Originally Posted by adingh
Originally Posted by demon_fish
o nadalu też każdy mówił, że nie umie grać na trawie bo gra balony laugh
Tylko, że Nadal zupełnie inny styl gry, ofensywny płaski backhand, forehand mega topspinowy, który na trawie bardzo przyspiesza i tym niszczy przeciwników smile

Szkoda, że Riba nie puścił turnieju bo Janowicz miał szanse na finał, a tak tylko wyrównał zeszłoroczny wynik. Riba bierze ten turniej izi jak nie odda dziś Bagnisowi.


watpie zeby oddal, nie oddal Janowiczowi z rana nie odda Bagnisowi smile no chyba ze przegra normalnie, to tylko sport tongue

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Originally Posted by demon_fish
mogloby sie teraz rozpadac w bytomiu do konca niedzieli, tak zeby riba wogole nie wystartowal w londynie

bytom deszcz boks
Spokojnie, Riba gra we wtorek więc i tak zdąrzy wink A po drugie to dziś już raczej nie będzie padać i skończą wszystkie mecze zaplanowane na dziś, a jutro tylko finał singla.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Originally Posted by jarko 33
Originally Posted by Vendetta
to mlody chlopak, jeszcze sie rozkreci. Czemu Polacy kazdego i wszystko krytykuja ? hehe smile Niech kazdy patrzy na siebie smile Zycze Wam tego zebyscie w zyciu osiegneli tyle co Jerzy Janowicz osiagnie w tenisie smile
2 lata temu eksperci stwierdzili ze to talent na poziomie Cilica gdzie dzis jest Chorwat a gdzie Polak ?

Ktorzy eksperci? Wklej linkt o chetnie poczytam. Ci eksperci zapomnieli chyba o tym ze sam talent nei wystarczy, zeby osiagac takie sukcesy jakie odnosi Cilci potrzebna jast kasa i odpowidnie zaplecze trenerskie.
Ja tego gwiazdorstwa o ktorym ktos napisal nie widze, rozmawialem z Janowiczem pdoczas PEKAO i wydal mi sie nonmalnym chlopakiem. Nie to co Gawron laugh

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Originally Posted by Mr. Federer
watpie zeby oddal, nie oddal Janowiczowi z rana nie odda Bagnisowi smile no chyba ze przegra normalnie, to tylko sport tongue
Też tak sądze, napisałem tylko żeby się zabezpieczyć w razie porażki wink A i moj błąd, bo on gra z Pospisilem, a nie z Bagnisem wink Bagnis z Bachingerem to nie wiem kto wygra, pewnie Bachinger, ale nie widziałem go w akcji jeszcze.

adingh #3945953 19/06/2010 19:39
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
Powinien ZDĄŻYĆ....

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Ogólnie to lepiej wygrać challenger za 80 punktów nawet kosztem drugiej rundy Wimbledonu smile

adingh #3945955 19/06/2010 19:41
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Originally Posted by adingh
Originally Posted by demon_fish
o nadalu też każdy mówił, że nie umie grać na trawie bo gra balony laugh
Tylko, że Nadal zupełnie inny styl gry, ofensywny płaski backhand, forehand mega topspinowy, który na trawie bardzo przyspiesza i tym niszczy przeciwników smile

Tak niszczy ze poza clay ostatni turniej wygral w pierwszej polowie 2009 czyli IW tongue od tamtej pory poza clay z zawodnikami z pierwszej 10tki ma 2-12 smile i wszystkiego kontuzjami sie nie da wytlumaczyc smile no niech nie gana tak po korcie nie kreci pilek tak tym topspinem to kontuzjowany tak czesto nie bedzie ...no ale jak tego nie bedzie robil to bedzie przegrywal nawet z robredo grin

powodzonka smile

Strona 5 z 21 1 2 3 4 5 6 7 20 21

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, ElNinho[mmdea]), 2,876 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,843
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1