|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Sergiy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
2 set Stachu 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
moze Riba ma juz bilet na popoludnie wykupiony  tak na jutro popoludnie, tak o 18 pewnie poleci riba  a co on ma szukac na tym Wimbledonie z tymi swoimi balonami  Jest okazja wygrac turniej tutaj wiec to pewnie zrobi. Wygrany turniej to zawsze turniej, za duzo ich w karierze nie wygrał
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
no to teraz Makarova 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936 |
moze Riba ma juz bilet na popoludnie wykupiony  tak na jutro popoludnie, tak o 18 pewnie poleci riba  a co on ma szukac na tym Wimbledonie z tymi swoimi balonami  Jest okazja wygrac turniej tutaj wiec to pewnie zrobi. Wygrany turniej to zawsze turniej, za duzo ich w karierze nie wygrał o nadalu też każdy mówił, że nie umie grać na trawie bo gra balony 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
a na Wimb oczywiscie sie uda i powalczy z Russelem wczesniej wygrywajac Bytom. Nie ma tutaj nic w tym zeby mu cos to komplikowało gre tu na i na wimb. Zdarzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
ostatnio pokazał, że umie  nie urągając jego talentowi, ale Wimbledonu to on już teraz długo nie wygra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936 |
mogloby sie teraz rozpadac w bytomiu do konca niedzieli, tak zeby riba wogole nie wystartowal w londynie bytom deszcz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
o nadalu też każdy mówił, że nie umie grać na trawie bo gra balony  Tylko, że Nadal zupełnie inny styl gry, ofensywny płaski backhand, forehand mega topspinowy, który na trawie bardzo przyspiesza i tym niszczy przeciwników  Szkoda, że Riba nie puścił turnieju bo Janowicz miał szanse na finał, a tak tylko wyrównał zeszłoroczny wynik. Riba bierze ten turniej izi jak nie odda dziś Bagnisowi.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
przegrales kase to idz rozpaczaj gdzie indziej  Nadala "balony" topspinowe to do Riby maja sie jak .... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,591 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,591 Likes: 10 |
będzie azarenka do obejrzenia gdzies?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
będzie azarenka do obejrzenia gdzies? Eurosport
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
będzie azarenka do obejrzenia gdzies? ? czy tak trudno dodac kilka stron do zakladek? ES na pewno. Na livescorehunting na pewno.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
o nadalu też każdy mówił, że nie umie grać na trawie bo gra balony  Tylko, że Nadal zupełnie inny styl gry, ofensywny płaski backhand, forehand mega topspinowy, który na trawie bardzo przyspiesza i tym niszczy przeciwników  Szkoda, że Riba nie puścił turnieju bo Janowicz miał szanse na finał, a tak tylko wyrównał zeszłoroczny wynik. Riba bierze ten turniej izi jak nie odda dziś Bagnisowi. watpie zeby oddal, nie oddal Janowiczowi z rana nie odda Bagnisowi  no chyba ze przegra normalnie, to tylko sport 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
mogloby sie teraz rozpadac w bytomiu do konca niedzieli, tak zeby riba wogole nie wystartowal w londynie bytom deszcz  Spokojnie, Riba gra we wtorek więc i tak zdąrzy  A po drugie to dziś już raczej nie będzie padać i skończą wszystkie mecze zaplanowane na dziś, a jutro tylko finał singla.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
to mlody chlopak, jeszcze sie rozkreci. Czemu Polacy kazdego i wszystko krytykuja ? hehe  Niech kazdy patrzy na siebie  Zycze Wam tego zebyscie w zyciu osiegneli tyle co Jerzy Janowicz osiagnie w tenisie  2 lata temu eksperci stwierdzili ze to talent na poziomie Cilica gdzie dzis jest Chorwat a gdzie Polak ? Ktorzy eksperci? Wklej linkt o chetnie poczytam. Ci eksperci zapomnieli chyba o tym ze sam talent nei wystarczy, zeby osiagac takie sukcesy jakie odnosi Cilci potrzebna jast kasa i odpowidnie zaplecze trenerskie. Ja tego gwiazdorstwa o ktorym ktos napisal nie widze, rozmawialem z Janowiczem pdoczas PEKAO i wydal mi sie nonmalnym chlopakiem. Nie to co Gawron 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
watpie zeby oddal, nie oddal Janowiczowi z rana nie odda Bagnisowi  no chyba ze przegra normalnie, to tylko sport  Też tak sądze, napisałem tylko żeby się zabezpieczyć w razie porażki  A i moj błąd, bo on gra z Pospisilem, a nie z Bagnisem  Bagnis z Bachingerem to nie wiem kto wygra, pewnie Bachinger, ale nie widziałem go w akcji jeszcze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Ogólnie to lepiej wygrać challenger za 80 punktów nawet kosztem drugiej rundy Wimbledonu 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
o nadalu też każdy mówił, że nie umie grać na trawie bo gra balony  Tylko, że Nadal zupełnie inny styl gry, ofensywny płaski backhand, forehand mega topspinowy, który na trawie bardzo przyspiesza i tym niszczy przeciwników  Tak niszczy ze poza clay ostatni turniej wygral w pierwszej polowie 2009 czyli IW  od tamtej pory poza clay z zawodnikami z pierwszej 10tki ma 2-12  i wszystkiego kontuzjami sie nie da wytlumaczyc  no niech nie gana tak po korcie nie kreci pilek tak tym topspinem to kontuzjowany tak czesto nie bedzie ...no ale jak tego nie bedzie robil to bedzie przegrywal nawet z robredo  powodzonka 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|