|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2009
Posty: 17 |
hej, wczoraj dowiedzialem sie na dworcu, ze w IC obowiazuja tansze bilety na przejazdy. jak sie kupi(minimum) 3 dni przed wyjazdem ( bilet, to placi sie 50 zeta, niezaleznie od trasy. wychodzi taniej niz w tlk. moze sie komus przydac info. przy okazji wrzucajcie inne informacje, w wakacje jak znalazl beda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
IC to te takie fajne wagoniki nie ? wygodne siedzonka z podlokietnikami i gniazdkami ? przyzwoite toalety, dobrze kojarze ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2009
Posty: 17 |
komfort jazdy na pewno w IC jest wyzszy w porownaniu do zwyklego pospiecha, czy tlk, z drugiej strony teraz to juz w wiekszosci pociagow sa przyzwoite kibelki, no...osobowek nie biore pod uwage 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
tzn ja jakis czas temu jechalem wlansie IC chyba.. nawet w drugiej klasie bylo juz calkiem przyzwoicie (moj poprzedni post). Ogolnie rzaaaadko jezdze wiec nie orientuje sie ktore to TLK, jakies przewozy regionalne (wcale sie nie zdziwie jesli przewozy = tlk ;]) i te IC. I cena zawsze jest 50 zeta ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
TLK też jeżdżą wagony IC. PR - przewozy regionalne - mają zazwyczaj stary tabor, ale jakże klimatyczny  Inna różnica jest taka, że TLK ma zniżki poniżej 26 roku życia a PR nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
PR wprowadziły niedawno nowy typ połączeń - Regio Ekspres, wyremontowany tabor, gniazdka przy fotelach, darmowe wifi - cena jak w interregio więcej tutaj: http://nowastrona.przewozyregionalne.pl/informacje-prasowe,12/regio-interregio-regioekspres,54.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
fajnie ale w srodku nie pokazali jak wygladaja pociagi  Inna sprawa.. jak szukac polaczen (pociagow) zeby trafic na ten przyzwoity ? Osobiscie nie jezdze czesto, ale dziewczyna smiga na studia do torunia, wiec to bardziej informacja dla niej  Mi sie zdarzylo raz za 35zl(studencki) lublin-torun (400km) w komfortowych warunkach w 2 klasie [ Linked Image] o cos takiego bylo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2009
Posty: 17 |
tzn ja jakis czas temu jechalem wlansie IC chyba.. nawet w drugiej klasie bylo juz calkiem przyzwoicie (moj poprzedni post). Ogolnie rzaaaadko jezdze wiec nie orientuje sie ktore to TLK, jakies przewozy regionalne (wcale sie nie zdziwie jesli przewozy = tlk ;]) i te IC. I cena zawsze jest 50 zeta ? tak, zawsze, mozesz za 50 zeta przejechac nawet ze szczecina do krakowa jak potrzebujesz  . TLK, to takie tansze polaczenia ze spolki IC, a przewozy regionalne to inna para kaloszy. co do wygladu wagonow, to z zewnatrz EIC tez wygladaja inaczej ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651 |
A może ktoś zarzucić linkiem do tej promocji?
|
|
|
Link skopiowany do schowka