Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#3950195 21/06/2010 18:42
Dołączył: Jul 2009
Posty: 17
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 17
hej, wczoraj dowiedzialem sie na dworcu, ze w IC obowiazuja tansze bilety na przejazdy. jak sie kupi(minimum) 3 dni przed wyjazdem ( bilet, to placi sie 50 zeta, niezaleznie od trasy. wychodzi taniej niz w tlk. moze sie komus przydac info. przy okazji wrzucajcie inne informacje, w wakacje jak znalazl beda.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
IC to te takie fajne wagoniki nie ? wygodne siedzonka z podlokietnikami i gniazdkami ? przyzwoite toalety, dobrze kojarze ?

lelu #3953500 22/06/2010 16:27
Dołączył: Jul 2009
Posty: 17
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 17
komfort jazdy na pewno w IC jest wyzszy w porownaniu do zwyklego pospiecha, czy tlk, z drugiej strony teraz to juz w wiekszosci pociagow sa przyzwoite kibelki, no...osobowek nie biore pod uwage wink

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
tzn ja jakis czas temu jechalem wlansie IC chyba.. nawet w drugiej klasie bylo juz calkiem przyzwoicie (moj poprzedni post). Ogolnie rzaaaadko jezdze wiec nie orientuje sie ktore to TLK, jakies przewozy regionalne (wcale sie nie zdziwie jesli przewozy = tlk ;]) i te IC.
I cena zawsze jest 50 zeta ?

lelu #3954872 22/06/2010 23:55
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
TLK też jeżdżą wagony IC. PR - przewozy regionalne - mają zazwyczaj stary tabor, ale jakże klimatyczny wink
Inna różnica jest taka, że TLK ma zniżki poniżej 26 roku życia a PR nie.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
PR wprowadziły niedawno nowy typ połączeń - Regio Ekspres,
wyremontowany tabor, gniazdka przy fotelach, darmowe wifi - cena jak w interregio
więcej tutaj:
http://nowastrona.przewozyregionalne.pl/informacje-prasowe,12/regio-interregio-regioekspres,54.html

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
fajnie ale w srodku nie pokazali jak wygladaja pociagi tongue

Inna sprawa.. jak szukac polaczen (pociagow) zeby trafic na ten przyzwoity ? Osobiscie nie jezdze czesto, ale dziewczyna smiga na studia do torunia, wiec to bardziej informacja dla niej smile Mi sie zdarzylo raz za 35zl(studencki) lublin-torun (400km) w komfortowych warunkach w 2 klasie

[Linked Image]

o cos takiego bylo grin

lelu #3956808 23/06/2010 20:37
Dołączył: Jul 2009
Posty: 17
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 17
Originally Posted by lelu
tzn ja jakis czas temu jechalem wlansie IC chyba.. nawet w drugiej klasie bylo juz calkiem przyzwoicie (moj poprzedni post). Ogolnie rzaaaadko jezdze wiec nie orientuje sie ktore to TLK, jakies przewozy regionalne (wcale sie nie zdziwie jesli przewozy = tlk ;]) i te IC.
I cena zawsze jest 50 zeta ?

tak, zawsze, mozesz za 50 zeta przejechac nawet ze szczecina do krakowa jak potrzebujesz wink.
TLK, to takie tansze polaczenia ze spolki IC, a przewozy regionalne to inna para kaloszy.
co do wygladu wagonow, to z zewnatrz EIC tez wygladaja inaczej ;]

Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
A może ktoś zarzucić linkiem do tej promocji?


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, burbon), 2,317 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,200
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1