|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Hmmm...
Jakby to był francuski policjant to chyba mówiłby normalnie (w końcu akcja serialu rozgrywa się we Francji) a nie kaleczł swój ojczysty język <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
znaczy sie anglik w stroju francuskiego policjanta
PS nie pamietam dokladnie dawno to bylo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
"Dzińdybry" o ile dobrze pamiętam padało z ust jakiegoś brytyjskiego oficera.
Zaś kobieta o której piszesz to Michelle z Ruchu Oporu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ooo dokladnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> masz pamiec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Ja sam kiedyś to oglądałem, a nawet mam na ok. 7 płytach CD wszystkie (prawdopodobnie) odcinki, ale niestety bez napisów/wersji polskiej. Więc to będę oglądał może jeszcze powróci Latający Cyrk Monty Python'a <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
MASH <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i slanwe martini jak mu tam bylo sokole oko ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 190 |
Ale dali ciala w TVP. Odcinki są (przynajmiej dzisiejszy) chyba z francuskim dubbingiem. To juz nie to samo... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
mi tam ryba, smieszy jak zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzis byl 2 odcinek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
myslalem ze raz na tydzien puszcza a tu chyba codziennie beda
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 505
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 505 |
Ale dali ciala w TVP. Odcinki są (przynajmiej dzisiejszy) chyba z francuskim dubbingiem. To juz nie to samo... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Mnie wkurzyło, że nie było synchronizacji między dzwiękiem i obrazem. To pewnie przez ten dubbing <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
Rene mial jakis taki smieszny glos
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
Rene mial jakis taki smieszny glos a myslalem ze tylko mi tak sie wydawalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> kiedys chyba mial inny o ile pamietam, ale nie jestem pewny, daawno ogladalem AA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000 |
Kiedy zapodaja Allo Allo ? to dorzuce do swojego repertuaru seriali - narazie sa aby Bundy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Ale dali ciala w TVP. Odcinki są (przynajmiej dzisiejszy) chyba z francuskim dubbingiem. To juz nie to samo... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Mnie wkurzyło, że nie było synchronizacji między dzwiękiem i obrazem. To pewnie przez ten dubbing <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Dokladnie.. Pierwszy odcinek byl okej, ale jak uslyszalem po francusku to zdecydowanie gorzej.. Mam nadzieje, ze to tylko jednorazowo.. Allo! Allo! od wtorku do piatku o 17:10 na TVP1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
kurde nie oglądałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
kurde nie oglądałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> wstydz sie, lyso ci teraz ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> AA i Mash to chyba najlepsze z tych starszych, jakie jeszcze lubicie ? tylko nie piszcie ze moda na sukces bo tam trzeba 1000 odcinkow zeby ktos wszedl do pokoju, ale ma tez zalety ponoc mozna raz na 100 odcinkow ogladnac fragment i wiedziec co sie dzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
AA i Mash to chyba najlepsze z tych starszych, jakie jeszcze lubicie ? w To i Owo byl(jest?) temat o serialach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tutaj niech lepiej pozostanie topic zgromadzajacy szerokie grono fanow Rene <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
Kuknij TU [ mecz.org] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
serial powstał pod koniec lat 80. , występuje w nim porucznik Guber - gej, teraz nie wolno byłoby sie z teo śmiać, ot polityczna poprawność
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629 |
Raz na zawsze w kwestii "Dzińdybry" - wypowiadał je angielski policjant, którego jednak pochodzenie i to jak znalazł się we francuskim miasteczku pod okupacją niemiecką zawsze było dla mnie tajemnicą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a kobieta to oczywiście Michelle z ruchu oporu ("a teraz słuchajcie uważnie, bo nie będę powtarzać dwa razy")
Ten włoch też był zajebisty ze swoim małym czołgiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
a obraz to faktycznie była "Upadła Madonna z wielkim cycem", ale już na pewno autorstwa van Klompa. I często była zawijana w jakąś kiełbasę w piwnicy Renee:)
A teraz mały quiz dla fanów. Jak się nazywał generał niemiecki, który się pojawiał w niektórych odcinkach, a drugie pytanie to jak ma na nazwisko główny bohater, czyli Renee:) To drugie z pewnością prostsze. Kto odpowie, wygra piwo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|