Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#395699 02/09/2005 22:36
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Hmmm...

Jakby to był francuski policjant to chyba mówiłby normalnie (w końcu akcja serialu rozgrywa się we Francji) a nie kaleczł swój ojczysty język <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#395700 02/09/2005 22:39
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
znaczy sie anglik w stroju francuskiego policjanta

PS nie pamietam dokladnie dawno to bylo

#395701 02/09/2005 22:54
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
"Dzińdybry" o ile dobrze pamiętam padało z ust jakiegoś brytyjskiego oficera.

Zaś kobieta o której piszesz to Michelle z Ruchu Oporu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ooo dokladnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
masz pamiec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#395702 02/09/2005 23:06
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ja sam kiedyś to oglądałem, a nawet mam na ok. 7 płytach CD wszystkie (prawdopodobnie) odcinki, ale niestety bez napisów/wersji polskiej. Więc to będę oglądał może jeszcze powróci Latający Cyrk Monty Python'a <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#395703 02/09/2005 23:08
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
MASH <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i slanwe martini jak mu tam bylo sokole oko ?

#395704 08/09/2005 15:29
Dołączył: Apr 2003
Posty: 190
F
member
member
F Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 190
Ale dali ciala w TVP. Odcinki są (przynajmiej dzisiejszy) chyba z francuskim dubbingiem. To juz nie to samo... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#395705 08/09/2005 15:39
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
mi tam ryba, smieszy jak zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzis byl 2 odcinek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#395706 08/09/2005 16:11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
myslalem ze raz na tydzien puszcza a tu chyba codziennie beda

#395707 08/09/2005 17:37
Dołączył: Oct 2003
Posty: 505
.
addict
addict
. Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 505
Quote
Ale dali ciala w TVP. Odcinki są (przynajmiej dzisiejszy) chyba z francuskim dubbingiem. To juz nie to samo... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Mnie wkurzyło, że nie było synchronizacji między dzwiękiem i obrazem. To pewnie przez ten dubbing <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#395708 08/09/2005 17:43
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Rene mial jakis taki smieszny glos

#395709 08/09/2005 17:51
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
Rene mial jakis taki smieszny glos

a myslalem ze tylko mi tak sie wydawalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> kiedys chyba mial inny o ile pamietam, ale nie jestem pewny, daawno ogladalem AA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#395710 08/09/2005 18:50
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000
Kiedy zapodaja Allo Allo ? to dorzuce do swojego repertuaru seriali - narazie sa aby Bundy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#395711 08/09/2005 19:33
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Quote
Quote
Ale dali ciala w TVP. Odcinki są (przynajmiej dzisiejszy) chyba z francuskim dubbingiem. To juz nie to samo... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Mnie wkurzyło, że nie było synchronizacji między dzwiękiem i obrazem. To pewnie przez ten dubbing <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dokladnie.. Pierwszy odcinek byl okej, ale jak uslyszalem po francusku to zdecydowanie gorzej.. Mam nadzieje, ze to tylko jednorazowo..

Allo! Allo! od wtorku do piatku o 17:10 na TVP1

#395712 08/09/2005 19:34
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
kurde nie oglądałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#395713 08/09/2005 20:00
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Quote
kurde nie oglądałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
wstydz sie, lyso ci teraz ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> AA i Mash to chyba najlepsze z tych starszych, jakie jeszcze lubicie ?

tylko nie piszcie ze moda na sukces bo tam trzeba 1000 odcinkow zeby ktos wszedl do pokoju, ale ma tez zalety ponoc mozna raz na 100 odcinkow ogladnac fragment i wiedziec co sie dzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#395714 08/09/2005 20:36
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
AA i Mash to chyba najlepsze z tych starszych, jakie jeszcze lubicie ?

w To i Owo byl(jest?) temat o serialach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tutaj niech lepiej pozostanie topic zgromadzajacy szerokie grono fanow Rene <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#395715 08/09/2005 20:37
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
to musze kuknac za nim

#395716 08/09/2005 20:41
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Kuknij TU [mecz.org] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#395717 09/09/2005 02:42
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
serial powstał pod koniec lat 80. , występuje w nim porucznik Guber - gej, teraz nie wolno byłoby sie z teo śmiać, ot polityczna poprawność

#395718 09/09/2005 11:29
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629
Raz na zawsze w kwestii "Dzińdybry" - wypowiadał je angielski policjant, którego jednak pochodzenie i to jak znalazł się we francuskim miasteczku pod okupacją niemiecką zawsze było dla mnie tajemnicą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

a kobieta to oczywiście Michelle z ruchu oporu ("a teraz słuchajcie uważnie, bo nie będę powtarzać dwa razy")

Ten włoch też był zajebisty ze swoim małym czołgiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

a obraz to faktycznie była "Upadła Madonna z wielkim cycem", ale już na pewno autorstwa van Klompa. I często była zawijana w jakąś kiełbasę w piwnicy Renee:)

A teraz mały quiz dla fanów. Jak się nazywał generał niemiecki, który się pojawiał w niektórych odcinkach, a drugie pytanie to jak ma na nazwisko główny bohater, czyli Renee:) To drugie z pewnością prostsze. Kto odpowie, wygra piwo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, rafal08, betowiec, Lukasz111), 2,958 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,874
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1