Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
#395719 09/09/2005 11:37
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
A teraz mały quiz dla fanów. Jak się nazywał generał niemiecki, który się pojawiał w niektórych odcinkach, a drugie pytanie to jak ma na nazwisko główny bohater, czyli Renee:) To drugie z pewnością prostsze. Kto odpowie, wygra piwo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

1. Herr Flick <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
2. Rene Artois <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#395720 09/09/2005 11:47
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472
1. generał Erich von Klinkerhoffen, czy jak to się pisze

2. Rene Artois (jak wyżej)

A co do "Dzień dybry" to wypowiadał to oficer angielskiego wywiadu, ktorego Bytyjczycy przysłali do Francji w przebraniu francuskiego żandarma podleglego rządowi w Vichy. Ponoć miał znać dobrze język francuski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdro!

#395721 09/09/2005 12:02
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629
brawo Lordzie_Viader <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Masz obiecane piwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#395722 09/09/2005 13:11
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Quote
Ten włoch też był zajebisty ze swoim małym czołgiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Wydaje mi się, że posiadaczem małego czołgu jest nie kto inny jak Gruber, czyli Niemiec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Czekam na dzisiejszy odcinek, mam nadzieję, że nie będzie francuskiego dubbingu. Wolę język francuski niż angielski, ale w tym wypadku oryginał brzmi dużo lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#395723 09/09/2005 19:29
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Szkoda że znów z dubbingiem francuskim, ale mi to już powoli przestaje przeszkadzać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

"Ostatnio te rzeczy są modne w Berlinie" - Herr Flick

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#395724 09/09/2005 19:35
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
kurde niee znów nie obejrzałem ciągle zapominam
zapisze sobie gdzieś
a tak wogóle "dzień dybry" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#395725 09/09/2005 19:48
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
nierozumiem czemu puszczają z francuskim dubbingiem, np. taki Rene ma zupelnie inny głos, teksty po angielsku są wypasione, 7 lat temu tv4 puszczało w wersji angielskiej, miałem nagrane wszystkie odcinki, niestety juz pokasowane, tej wersji francuskiej nie warto nagrywac

#395726 10/09/2005 09:15
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Wczoraj oglądałem ten serial po raz pierwszy od jakiegoś czasu i muszę przyznać,ze przez francuski dubbing serial naprawdę sporo traci.

#395727 10/09/2005 09:24
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
wczoraj zobaczyłem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> też jestem oburzony tym dubbingiem. to jest straszne! coś mnie gryzło w uszach i za bardzo nie wiedziałem, o co chodzi... a to wszystko przez ten idiotyczny dubbing...
mam nadzieję, że się przyzwyczaję...jeden z moich ulubionych seriali....tak spierd*** <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#395728 10/09/2005 14:50
Dołączył: Apr 2003
Posty: 190
F
member
member
F Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 190
ja sie nie przyzwyczaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> co to za allo allo bez tekstu typu: You stupid women !!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#395729 11/09/2005 10:43
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
Quote
a nie czasem dzindybry wypowiadal francuski policjant ?

i das Helga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> oraz Herflik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> he he
Slynne dzindybry wypowiadal wlasnie ten francuski policjant ale i tak najlepszy byl ten niemiecki oficer(nie pamietam jak sie nazywal) i jego maly czolg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#395730 11/09/2005 11:14
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Raz na zawsze, żeby rozwiać wszelkie wątpliwośći!!!

Słynne "dziń dybry" padało z ust ANGIELSKIEGO policjanta!

Zaś opficer z małym czołgiem i nieco odmienną orientacją seksualną to jeśli się nie mylę był Hubert Gruber.

#395731 11/09/2005 11:45
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
to co robil we francji angielski policjant ? on byl anglikiem z pochodzenia ale w stroju francuskiego o ile dobrze pamietam nosil degolowke a taka nosi francuscy policjanci (chodzi mi o fuknckcje a nie narodowowsc)

niech ktos poprawi jezeli nie tak

#395732 11/09/2005 11:47
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
cosik o Allo Allo

--> ALLO ALLO <-- [coldcut.com]

#395733 11/09/2005 11:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
zapraszam jeszcze tutaj

--> TU <-- [filmweb.pl]

#395734 11/09/2005 14:57
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Był to brytyjski oficer, który miał udawać angielskiego policjanta.

Dam se za to głowe uciąć!!!

#395735 11/09/2005 17:06
Dołączył: May 2005
Posty: 94
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 94
Quote
Był to brytyjski oficer, który miał udawać angielskiego policjanta.

Dam se za to głowe uciąć!!!

Wygląda na to że właśnie straciłeś głowę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bo to był brytyjski oficer, który miał udawać francuskiego policjanta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#395736 11/09/2005 17:11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
na zdjeciu wyraznie widac ze nosil degolowke wiec na bank to francuska policja

tomo --> poprosze o glowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#395737 11/09/2005 17:15
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Kurka wodna, przejęzyczyłem się....

#395738 01/01/2006 21:40
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Czy ktos moglby mi strescic dwa ostatnie (czwartkowy i piatkowy) odcinki? Niestety nie mialem mozliwosc ogladnac a bardzo mi zalezy zwlaszcza ze caly serial zbliza sie ku koncowi..

Ewentualnie jakis link..

PS. Srodowy odcinek zakonczyl sie na weselu Madam Fanny

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, Sensei, rafal08, betowiec), 2,383 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,104
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1