|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
A teraz mały quiz dla fanów. Jak się nazywał generał niemiecki, który się pojawiał w niektórych odcinkach, a drugie pytanie to jak ma na nazwisko główny bohater, czyli Renee:) To drugie z pewnością prostsze. Kto odpowie, wygra piwo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 1. Herr Flick <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 2. Rene Artois <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472 |
1. generał Erich von Klinkerhoffen, czy jak to się pisze
2. Rene Artois (jak wyżej)
A co do "Dzień dybry" to wypowiadał to oficer angielskiego wywiadu, ktorego Bytyjczycy przysłali do Francji w przebraniu francuskiego żandarma podleglego rządowi w Vichy. Ponoć miał znać dobrze język francuski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdro!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629 |
brawo Lordzie_Viader <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Masz obiecane piwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Ten włoch też był zajebisty ze swoim małym czołgiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wydaje mi się, że posiadaczem małego czołgu jest nie kto inny jak Gruber, czyli Niemiec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Czekam na dzisiejszy odcinek, mam nadzieję, że nie będzie francuskiego dubbingu. Wolę język francuski niż angielski, ale w tym wypadku oryginał brzmi dużo lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Szkoda że znów z dubbingiem francuskim, ale mi to już powoli przestaje przeszkadzać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
"Ostatnio te rzeczy są modne w Berlinie" - Herr Flick
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
kurde niee znów nie obejrzałem ciągle zapominam zapisze sobie gdzieś a tak wogóle "dzień dybry" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
nierozumiem czemu puszczają z francuskim dubbingiem, np. taki Rene ma zupelnie inny głos, teksty po angielsku są wypasione, 7 lat temu tv4 puszczało w wersji angielskiej, miałem nagrane wszystkie odcinki, niestety juz pokasowane, tej wersji francuskiej nie warto nagrywac
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676 |
Wczoraj oglądałem ten serial po raz pierwszy od jakiegoś czasu i muszę przyznać,ze przez francuski dubbing serial naprawdę sporo traci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
wczoraj zobaczyłem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> też jestem oburzony tym dubbingiem. to jest straszne! coś mnie gryzło w uszach i za bardzo nie wiedziałem, o co chodzi... a to wszystko przez ten idiotyczny dubbing... mam nadzieję, że się przyzwyczaję...jeden z moich ulubionych seriali....tak spierd*** <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 190 |
ja sie nie przyzwyczaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> co to za allo allo bez tekstu typu: You stupid women !!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679 |
a nie czasem dzindybry wypowiadal francuski policjant ?
i das Helga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> oraz Herflik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> he he Slynne dzindybry wypowiadal wlasnie ten francuski policjant ale i tak najlepszy byl ten niemiecki oficer(nie pamietam jak sie nazywal) i jego maly czolg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Raz na zawsze, żeby rozwiać wszelkie wątpliwośći!!!
Słynne "dziń dybry" padało z ust ANGIELSKIEGO policjanta!
Zaś opficer z małym czołgiem i nieco odmienną orientacją seksualną to jeśli się nie mylę był Hubert Gruber.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
to co robil we francji angielski policjant ? on byl anglikiem z pochodzenia ale w stroju francuskiego o ile dobrze pamietam nosil degolowke a taka nosi francuscy policjanci (chodzi mi o fuknckcje a nie narodowowsc)
niech ktos poprawi jezeli nie tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
zapraszam jeszcze tutaj --> TU <-- [ filmweb.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Był to brytyjski oficer, który miał udawać angielskiego policjanta.
Dam se za to głowe uciąć!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 94 |
Był to brytyjski oficer, który miał udawać angielskiego policjanta.
Dam se za to głowe uciąć!!! Wygląda na to że właśnie straciłeś głowę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bo to był brytyjski oficer, który miał udawać francuskiego policjanta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
na zdjeciu wyraznie widac ze nosil degolowke wiec na bank to francuska policja
tomo --> poprosze o glowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Kurka wodna, przejęzyczyłem się....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Czy ktos moglby mi strescic dwa ostatnie (czwartkowy i piatkowy) odcinki? Niestety nie mialem mozliwosc ogladnac a bardzo mi zalezy zwlaszcza ze caly serial zbliza sie ku koncowi..
Ewentualnie jakis link..
PS. Srodowy odcinek zakonczyl sie na weselu Madam Fanny
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|