|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
ta ray ja skorzystałem z Arn i wiele osób tu skorzystało. Dzieki za podpowiedz bo wogole bym sie tym meczem nie zainteresował  Lu tez pograłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2010
Posty: 70 |
powaznie dzieki mnie??? arn widzialem z 7 metrow jak gra ma okolo 30 lat a nic nie osiagnela w warszawie pierszy wiekszy sukces oplacilo sie siedziec w tym upale i jezdzic po 2 h w jedna strone z rana
ja graken juz na arn z k.bondarenko, ta krzywuska (nogi)biegac nie umie, nie wiem jak ona okolo 2 lat temu tak zaszla daleko w us open(w tedy chyba z wickmayer )
arn to byla podstawa typ dnia, trzeba ogladac i sledzic nmmfgffmecmeczezzzzzzzzazawodn
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2010
Posty: 70 |
mecze i ich zycie a o molik to musiales slyszec jakie miala problemy pare lat temu
zapalenie opon muzgowych rechabilitacja rok,zrobila sie z niej kluska i cos z uszami ma, bez formy wogole worek kartofli
arn bab w gazie formie itp
buki dają 2.38 , jak ja bym mial wystawiac bym dal na arn 1.25
tyle ide spac jutro trzeba znowu 5 kafla zrobic
tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
ta ray ja skorzystałem z Arn i wiele osób tu skorzystało. Dzieki za podpowiedz bo wogole bym sie tym meczem nie zainteresował  Lu tez pograłem  Ja też dzięki  też skorzystałem z twoich typów jest ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2010
Posty: 70 |
no tak ja je napisalem rano a mialem wrazenie ze nikt tego nie widzi bo nikt tego nie skomentował teraz przegladam historie i nic  myslalem ze rewolucje zrobilem tak ładnie przewidzialem przyszlosc a tam zadnej reakcji 3 dzien z zedu trafilem na rolandzie od cwiecfinałow 7 dni zrzedu trafialem lecz nie mialem tu czasu pisac, moje najlepsze typy to shviavone ze stosur ponad 3 kurs grubo poszlo, na stosur z henin okolo 2.8 grubo bylo na stosur z
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2010
Posty: 70 |
jak stosur z williams ze grubo bylo nie pamietam ale wszystkie kupony kursy kolo 6 do 8 i grubo w to wchodzilem i tak 7 razy pod zad, 7 dni na zielono, pozniej troche wtopy ale troche a na wimbledonie odrazu dobrze idzie zawsze roland byl dla mnie na rozgrzewke na zrobienie kasy aby ostro wejsc na wimbledon od pierszych rund bo jestem na bierzaco z zawodnikami po wstepnych turniejach i skoncetrowany, forum sledze od ponad 5-6 moze i o rok wiecej lat ale nie mam czasu tu trabic za duzo na glowie.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
taki to pozyje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
I później się obudziłeś ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2010
Posty: 70 |
 jutro tez podam okolo 9 20 ostre typki choc blada ta oferta ale bedzie dobrze jutro tez zarobicie na chlebus, na zabawki dla dzieci, nie którzy na alimenty,kochanki moze koks wode, divy dlugi ja pomoge podam nie bede taki zarobimy wszyscy  tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
spoko ray ja akurat nie komentuje tylko czytam i notuje  Zazwyczaj staram sie grac swoje typy ale jak ktos kumaty jest i poda cos ciekawego zastanowienia to skorzystam i pretensji żadnych nie zgłaszam w razie czego jak np popik firma. A co do Molik to wiem, że miała spore problemy. O Arn poczytałem co napisałes i pograłem. Akurat kobiety rzadko grywam. Ale jak sie jakies value znajdzie to nie gardze. Akurat poszła solo i w niemieckim 2z3 z Brandsem i Shitlerem wiec zarobek jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
jak stosur z williams ze grubo bylo nie pamietam ale wszystkie kupony kursy kolo 6 do 8 i grubo w to wchodzilem i tak 7 razy pod zad, 7 dni na zielono, pozniej troche wtopy ale troche a na wimbledonie odrazu dobrze idzie zawsze roland byl dla mnie na rozgrzewke na zrobienie kasy aby ostro wejsc na wimbledon od pierszych rund bo jestem na bierzaco z zawodnikami po wstepnych turniejach i skoncetrowany, forum sledze od ponad 5-6 moze i o rok wiecej lat ale nie mam czasu tu trabic za duzo na glowie..... Spoko jest jutro z rana dawaj peffy i kaska izzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2010
Posty: 70 |
spoko ray ja akurat nie komentuje tylko czytam i notuje  Zazwyczaj staram sie grac swoje typy ale jak ktos kumaty jest i poda cos ciekawego zastanowienia to skorzystam i pretensji żadnych nie zgłaszam w razie czego jak np popik firma. A co do Molik to wiem, że miała spore problemy. O Arn poczytałem co napisałes i pograłem. Akurat kobiety rzadko grywam. Ale jak sie jakies value znajdzie to nie gardze. Akurat poszła solo i w niemieckim 2z3 z Brandsem i Shitlerem wiec zarobek jest  widze ze jestes konkret chlopaczyna, podobnie jak ja, ja to ostro wchodze sledzie po nascie godzin ogladam wszystko, to choroba, czekam okazji, ostatnio ladnie sie odkulem,widze ze musimy jakis kontakt zlapac znalem paru kolesi ale zaden przy mnie wymiekal szybko sie wycofali ja sie trzymam od lat, film by nakrecil i jakos nigdy a gralem w wielu miejscach nigdy nie spotkalem osoby podobnej z gra do mnie nigdy.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
ja jutro procz seppiego chyba pocisne na russella bo odklad fognini wygral z ferdasco to poczulem ze w nastepnej rundzie odpadnie. Jakby nie ta wygrana makarona z feną to mysle ze faworytem bylby amerykanin no ale widze kurs ponad 2 na majkela i chyba go wezme.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
 dobry ziomek hehehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Zbyt pewien swego jesteś  Fajnie że pomogłeś dziś większości , ale nie zawsze jest różowo... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Może ray to .............Rafter ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
ray to nie choroba to praca  tez dzieki oglądaniu w poprzednim tygodniu tenisa non stop wyłapało sie kilka ciekawych rzeczy jak kontuzja almugro czy nieprzygotowanie Robredo i Bagiety. No cóż lepiej sie pomasakrowac tenisem pare lat a pozniej zyc spokojnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
podobny "styl" pisania  wiec moze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
ktos ma podobne zdanie odnosnie russella? czy jestem osamotniony z tym typem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Fognini - Russel wyglada na typowe dla włocha 5 setów z setami po 6-1 i 6-2 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|