Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 134 z 136 1 2 132 133 134 135 136
ray #3960267 24/06/2010 06:27
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
ta ray ja skorzystałem z Arn i wiele osób tu skorzystało. Dzieki za podpowiedz bo wogole bym sie tym meczem nie zainteresował piwo
Lu tez pograłem smile

Bonus: Unibet
Marcel #3960268 24/06/2010 06:30
Dołączył: Jun 2010
Posty: 70
R
ray Offline
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 70
powaznie dzieki mnie??? arn widzialem z 7 metrow jak gra ma okolo 30 lat a nic nie osiagnela w warszawie pierszy wiekszy sukces
oplacilo sie siedziec w tym upale i jezdzic po 2 h w jedna strone z rana

ja graken juz na arn z k.bondarenko, ta krzywuska (nogi)biegac nie umie, nie wiem jak ona okolo 2 lat temu tak zaszla daleko w us open(w tedy chyba z wickmayer )

arn to byla podstawa typ dnia, trzeba ogladac i sledzic nmmfgffmecmeczezzzzzzzzazawodn

ray #3960270 24/06/2010 06:33
Dołączył: Jun 2010
Posty: 70
R
ray Offline
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 70
mecze i ich zycie a o molik to musiales slyszec jakie miala problemy pare lat temu

zapalenie opon muzgowych rechabilitacja rok,zrobila sie z niej kluska i cos z uszami ma, bez formy wogole worek kartofli

arn bab w gazie formie itp

buki dają 2.38 , jak ja bym mial wystawiac bym dal na arn 1.25

tyle ide spac jutro trzeba znowu 5 kafla zrobic

tyle

Marcel #3960271 24/06/2010 06:33
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Originally Posted by Marcel
ta ray ja skorzystałem z Arn i wiele osób tu skorzystało. Dzieki za podpowiedz bo wogole bym sie tym meczem nie zainteresował piwo
Lu tez pograłem smile

Ja też dzięki piwo też skorzystałem z twoich typów jest ok.

Dołączył: Jun 2010
Posty: 70
R
ray Offline
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 70
no tak ja je napisalem rano a mialem wrazenie ze nikt tego nie widzi bo nikt tego nie skomentował teraz przegladam historie i nic
frown myslalem ze rewolucje zrobilem

tak ładnie przewidzialem przyszlosc a tam zadnej reakcji 3 dzien z zedu trafilem

na rolandzie od cwiecfinałow 7 dni zrzedu trafialem lecz nie mialem tu czasu pisac, moje najlepsze typy to shviavone ze stosur ponad 3 kurs grubo poszlo, na stosur z henin okolo 2.8
grubo bylo na stosur z

ray #3960273 24/06/2010 06:40
Dołączył: Jun 2010
Posty: 70
R
ray Offline
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 70
jak stosur z williams ze grubo bylo nie pamietam ale wszystkie kupony kursy kolo 6 do 8 i grubo w to wchodzilem i tak 7 razy pod zad, 7 dni na zielono, pozniej troche wtopy ale troche a na wimbledonie odrazu dobrze idzie zawsze roland byl dla mnie na rozgrzewke na zrobienie kasy aby ostro wejsc na wimbledon od pierszych rund bo jestem na bierzaco z zawodnikami po wstepnych turniejach i skoncetrowany,
forum sledze od ponad 5-6 moze i o rok wiecej lat ale nie mam czasu tu trabic za duzo na glowie.....

ray #3960276 24/06/2010 06:43
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
taki to pozyje smile


ray #3960277 24/06/2010 06:43
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
I później się obudziłeś ? grin

ray #3960278 24/06/2010 06:44
Dołączył: Jun 2010
Posty: 70
R
ray Offline
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 70
smile jutro tez podam okolo 9 20 ostre typki choc blada ta oferta ale bedzie dobrze jutro tez zarobicie na chlebus, na zabawki dla dzieci, nie którzy na alimenty,kochanki moze koks wode, divy dlugi

ja pomoge podam nie bede taki zarobimy wszyscy

smile

tyle

ray #3960279 24/06/2010 06:45
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
spoko ray ja akurat nie komentuje tylko czytam i notuje tongue Zazwyczaj staram sie grac swoje typy ale jak ktos kumaty jest i poda cos ciekawego zastanowienia to skorzystam i pretensji żadnych nie zgłaszam w razie czego jak np popik firma.

A co do Molik to wiem, że miała spore problemy. O Arn poczytałem co napisałes i pograłem. Akurat kobiety rzadko grywam. Ale jak sie jakies value znajdzie to nie gardze.
Akurat poszła solo i w niemieckim 2z3 z Brandsem i Shitlerem wiec zarobek jest smile

ray #3960280 24/06/2010 06:46
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Originally Posted by ray
jak stosur z williams ze grubo bylo nie pamietam ale wszystkie kupony kursy kolo 6 do 8 i grubo w to wchodzilem i tak 7 razy pod zad, 7 dni na zielono, pozniej troche wtopy ale troche a na wimbledonie odrazu dobrze idzie zawsze roland byl dla mnie na rozgrzewke na zrobienie kasy aby ostro wejsc na wimbledon od pierszych rund bo jestem na bierzaco z zawodnikami po wstepnych turniejach i skoncetrowany,
forum sledze od ponad 5-6 moze i o rok wiecej lat ale nie mam czasu tu trabic za duzo na glowie.....

Spoko jest jutro z rana dawaj peffy i kaska izzi grin

Marcel #3960282 24/06/2010 06:49
Dołączył: Jun 2010
Posty: 70
R
ray Offline
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 70
Originally Posted by Marcel
spoko ray ja akurat nie komentuje tylko czytam i notuje tongue Zazwyczaj staram sie grac swoje typy ale jak ktos kumaty jest i poda cos ciekawego zastanowienia to skorzystam i pretensji żadnych nie zgłaszam w razie czego jak np popik firma.

A co do Molik to wiem, że miała spore problemy. O Arn poczytałem co napisałes i pograłem. Akurat kobiety rzadko grywam. Ale jak sie jakies value znajdzie to nie gardze.
Akurat poszła solo i w niemieckim 2z3 z Brandsem i Shitlerem wiec zarobek jest smile

widze ze jestes konkret chlopaczyna, podobnie jak ja, ja to ostro wchodze sledzie po nascie godzin ogladam wszystko, to choroba, czekam okazji, ostatnio ladnie sie odkulem,widze ze musimy jakis kontakt zlapac
znalem paru kolesi ale zaden przy mnie wymiekal szybko sie wycofali
ja sie trzymam od lat, film by nakrecil i jakos nigdy a gralem w wielu miejscach nigdy nie spotkalem osoby podobnej z gra do mnie nigdy.....

Marcel #3960283 24/06/2010 06:50
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
ja jutro procz seppiego chyba pocisne na russella bo odklad fognini wygral z ferdasco to poczulem ze w nastepnej rundzie odpadnie.
Jakby nie ta wygrana makarona z feną to mysle ze faworytem bylby amerykanin no ale widze kurs ponad 2 na majkela i chyba go wezme.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
laugh dobry ziomek hehehe

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Zbyt pewien swego jesteś smile

Fajnie że pomogłeś dziś większości , ale nie zawsze jest różowo...

piwo

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Może ray to .............Rafter ? wink

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
ray to nie choroba to praca laugh tez dzieki oglądaniu w poprzednim tygodniu tenisa non stop wyłapało sie kilka ciekawych rzeczy jak kontuzja almugro czy nieprzygotowanie Robredo i Bagiety. No cóż lepiej sie pomasakrowac tenisem pare lat a pozniej zyc spokojnie laugh

AGASSI #3960290 24/06/2010 06:54
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
podobny "styl" pisania smile wiec moze...

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
ktos ma podobne zdanie odnosnie russella? czy jestem osamotniony z tym typem wink

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Fognini - Russel wyglada na typowe dla włocha 5 setów z setami po 6-1 i 6-2 laugh

Strona 134 z 136 1 2 132 133 134 135 136

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, aker, alfa, betowiec, Akhu, Sensei, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty, Lukasz111, 11kera11), 805 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,097
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1