Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 30 1 2 9 10 11 12 13 29 30
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728
Likes: 5
kurde tak pieknie bylo do 20 minuty under 2.5 jak ta lala laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Originally Posted by Rydalt
Originally Posted by przemekwn
Originally Posted by cassapian
rooney dobrze w piłke gra tylko na reklamach

grin zaczyna się
a co jest inaczej? miał być liderem a został hmmm fujarą ??? mógł przesądzić o tym że Anglia grała by sobie z Ghaną ale nie umiał strzelić gola ze świetnych sytuacji, nie mówiąc już o pozostałych 3 meczach
I przez te 4 mecze śmiesz twierdzić, że Rooney w piłkę grać nie umie? Ogarnij się

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529

Boss bylo trzeba grac za gowniarza, a nie w pasjansa napierd.alac to bys wiedzial o czym mowie

Trzeba sobie zapracowac aby moc grac z kontry - czego tu nie rozumiesz??

Jakbym z debilem rozmawial laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728
Likes: 5
liniowy od dzisiaj bedzie musial za swiadka koronnego robic nie ma innej alternatywy

Dołączył: Jun 2010
Posty: 274
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 274
# Austria Wien - Lokomotiv Moscow >>> http://sportstream24.com/watch_online_9

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Originally Posted by HAGIi
Boss bylo trzeba grac za gowniarza, a nie w pasjansa napierd.alac to bys wiedzial o czym mowie

Trzeba sobie zapracowac aby moc grac z kontry - czego tu nie rozumiesz??

Jakbym z debilem rozmawial laugh

sedzia zapracowal masz racje

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by The Boss
Originally Posted by HAGIi
Boss bylo trzeba grac za gowniarza, a nie w pasjansa napierd.alac to bys wiedzial o czym mowie

Trzeba sobie zapracowac aby moc grac z kontry - czego tu nie rozumiesz??

Jakbym z debilem rozmawial laugh

sedzia zapracowal masz racje


ta, mecz ustawil laugh

Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Szkoda ,że Muller strzelił 2 bramki ,a Podolski tylko 1 ,no ale jeszcze jest szansa.
Niemcy A,Suduva ov2,5,Bate ..ładnie
teraz Hafnarfjordur1 ,Fram ov2,5 ,Argentyna1 boks

Dołączył: May 2010
Posty: 654
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: May 2010
Posty: 654
Originally Posted by przemekwn
Originally Posted by Rydalt
Originally Posted by przemekwn
Originally Posted by cassapian
rooney dobrze w piłke gra tylko na reklamach

grin zaczyna się
a co jest inaczej? miał być liderem a został hmmm fujarą ??? mógł przesądzić o tym że Anglia grała by sobie z Ghaną ale nie umiał strzelić gola ze świetnych sytuacji, nie mówiąc już o pozostałych 3 meczach
I przez te 4 mecze śmiesz twierdzić, że Rooney w piłkę grać nie umie? Ogarnij się
nie twierdze że nie umie tylko że jest przeceniany, zresztą w pełni zgadzam się z tym : http://mundial.wp.pl/title,Rooney-nie-moze-sie-rownac-do-Messiego,wid,12417085,wiadomosc.html

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
Gratulacje dla "reprezentacji Niemiec", szkoda że tragiczny błąd sędziego wypaczył wynik.

Faktem też jest, że obrona angielska jest na tragicznym poziomie (włącznie z bramkarzem), co dzisiejszy mecz potwierdził. Kontry to była woda na młyn dla Niemców.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Zauważ HAGIi że 3 i 4 bramka padły z kontry przy wyniku 2-2 Anglicy by się tak nie odkryli

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
nawet Steve Wonder widział ,że jest gol - cytat z angielskiej prasy

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Niemcurki teraz to samo niech pojada z Argentyna smile

wielka szkoda ze teraz nie moze dojsc do finalu Niemcy-Hiszpania

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Originally Posted by HAGIi
Originally Posted by The Boss
Originally Posted by HAGIi
Boss bylo trzeba grac za gowniarza, a nie w pasjansa napierd.alac to bys wiedzial o czym mowie

Trzeba sobie zapracowac aby moc grac z kontry - czego tu nie rozumiesz??

Jakbym z debilem rozmawial laugh

sedzia zapracowal masz racje


ta, mecz ustawil laugh

k... jelopie kto mowi ze ustawil, przy remisie angole chyba by nie cisli prawie cala druzyna, a co za tym idzie szkopy nie mieli by z czego kontrowac, tak trudno to zrozumiec

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Originally Posted by Krystiann
Niemcurki teraz to samo niech pojada z Argentyna smile

wielka szkoda ze teraz nie moze dojsc do finalu Niemcy-Hiszpania

Argentyna jest juz w cwiercfinale?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Boss odpuść sobie. znasz to powiedzenie z debilem, że najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu.. wink

Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
Originally Posted by Max11
Zauważ HAGIi że 3 i 4 bramka padły z kontry przy wyniku 2-2 Anglicy by się tak nie odkryli

To za wiele dla hagiiego on nie zauwazy - On swoje i nie zrozumie ze inna gra jest przy stanie 2-2 a inna przy 2-1 ... wiec dajcie mu luz bo to za wiele na jego glowe

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by Max11
Zauważ HAGIi że 3 i 4 bramka padły z kontry przy wyniku 2-2 Anglicy by się tak nie odkryli

jakie odkryli czlowieku jak kontra na 3cia bramke padla nie po zadnym zmasowanym ataku tylko po prostu po zwyklym trafieniu z wolnego przez Lamparda z mur wiec o czym Ty rozmawiasz laugh

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by Max11
Zauważ HAGIi że 3 i 4 bramka padły z kontry przy wyniku 2-2 Anglicy by się tak nie odkryli


to jest pilka - cale piekno futbolu
Sporne sytuacje, wielka rywalizacja, adrenalina jak cholera - dlatego tak bardzo kochany jest ten sport na swiecie
Takie sytuacja to norma.
Jakby byli lepsi to by predzej czy pozniej strzelili na 2-2
Nie ma co na sile bronic zespolu angielskiego - zagrali slabo, zasluzenie odpadli!

Strona 11 z 30 1 2 9 10 11 12 13 29 30

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, aker, kamel, Lukasz111, 11kera11, JelineK), 1,049 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,950
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1