|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728 Likes: 5 |
kurde tak pieknie bylo do 20 minuty under 2.5 jak ta lala 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931 |
rooney dobrze w piłke gra tylko na reklamach  zaczyna się a co jest inaczej? miał być liderem a został hmmm fujarą ??? mógł przesądzić o tym że Anglia grała by sobie z Ghaną ale nie umiał strzelić gola ze świetnych sytuacji, nie mówiąc już o pozostałych 3 meczach I przez te 4 mecze śmiesz twierdzić, że Rooney w piłkę grać nie umie? Ogarnij się
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Boss bylo trzeba grac za gowniarza, a nie w pasjansa napierd.alac to bys wiedzial o czym mowie Trzeba sobie zapracowac aby moc grac z kontry - czego tu nie rozumiesz?? Jakbym z debilem rozmawial 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728 Likes: 5 |
liniowy od dzisiaj bedzie musial za swiadka koronnego robic nie ma innej alternatywy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 274
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2010
Posty: 274 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Boss bylo trzeba grac za gowniarza, a nie w pasjansa napierd.alac to bys wiedzial o czym mowie Trzeba sobie zapracowac aby moc grac z kontry - czego tu nie rozumiesz?? Jakbym z debilem rozmawial  sedzia zapracowal masz racje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Boss bylo trzeba grac za gowniarza, a nie w pasjansa napierd.alac to bys wiedzial o czym mowie Trzeba sobie zapracowac aby moc grac z kontry - czego tu nie rozumiesz?? Jakbym z debilem rozmawial  sedzia zapracowal masz racje ta, mecz ustawil 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
Szkoda ,że Muller strzelił 2 bramki ,a Podolski tylko 1 ,no ale jeszcze jest szansa. Niemcy A,Suduva ov2,5,Bate ..ładnie teraz Hafnarfjordur1 ,Fram ov2,5 ,Argentyna1 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 654
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2010
Posty: 654 |
rooney dobrze w piłke gra tylko na reklamach  zaczyna się a co jest inaczej? miał być liderem a został hmmm fujarą ??? mógł przesądzić o tym że Anglia grała by sobie z Ghaną ale nie umiał strzelić gola ze świetnych sytuacji, nie mówiąc już o pozostałych 3 meczach I przez te 4 mecze śmiesz twierdzić, że Rooney w piłkę grać nie umie? Ogarnij się nie twierdze że nie umie tylko że jest przeceniany, zresztą w pełni zgadzam się z tym : http://mundial.wp.pl/title,Rooney-nie-moze-sie-rownac-do-Messiego,wid,12417085,wiadomosc.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330 |
Gratulacje dla "reprezentacji Niemiec", szkoda że tragiczny błąd sędziego wypaczył wynik.
Faktem też jest, że obrona angielska jest na tragicznym poziomie (włącznie z bramkarzem), co dzisiejszy mecz potwierdził. Kontry to była woda na młyn dla Niemców.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Zauważ HAGIi że 3 i 4 bramka padły z kontry przy wyniku 2-2 Anglicy by się tak nie odkryli
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
nawet Steve Wonder widział ,że jest gol - cytat z angielskiej prasy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Niemcurki teraz to samo niech pojada z Argentyna  wielka szkoda ze teraz nie moze dojsc do finalu Niemcy-Hiszpania
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Boss bylo trzeba grac za gowniarza, a nie w pasjansa napierd.alac to bys wiedzial o czym mowie Trzeba sobie zapracowac aby moc grac z kontry - czego tu nie rozumiesz?? Jakbym z debilem rozmawial  sedzia zapracowal masz racje ta, mecz ustawil  k... jelopie kto mowi ze ustawil, przy remisie angole chyba by nie cisli prawie cala druzyna, a co za tym idzie szkopy nie mieli by z czego kontrowac, tak trudno to zrozumiec
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Niemcurki teraz to samo niech pojada z Argentyna  wielka szkoda ze teraz nie moze dojsc do finalu Niemcy-Hiszpania Argentyna jest juz w cwiercfinale?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Boss odpuść sobie. znasz to powiedzenie z debilem, że najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
Zauważ HAGIi że 3 i 4 bramka padły z kontry przy wyniku 2-2 Anglicy by się tak nie odkryli To za wiele dla hagiiego on nie zauwazy - On swoje i nie zrozumie ze inna gra jest przy stanie 2-2 a inna przy 2-1 ... wiec dajcie mu luz bo to za wiele na jego glowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Zauważ HAGIi że 3 i 4 bramka padły z kontry przy wyniku 2-2 Anglicy by się tak nie odkryli jakie odkryli czlowieku jak kontra na 3cia bramke padla nie po zadnym zmasowanym ataku tylko po prostu po zwyklym trafieniu z wolnego przez Lamparda z mur wiec o czym Ty rozmawiasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Zauważ HAGIi że 3 i 4 bramka padły z kontry przy wyniku 2-2 Anglicy by się tak nie odkryli to jest pilka - cale piekno futbolu Sporne sytuacje, wielka rywalizacja, adrenalina jak cholera - dlatego tak bardzo kochany jest ten sport na swiecie Takie sytuacja to norma. Jakby byli lepsi to by predzej czy pozniej strzelili na 2-2 Nie ma co na sile bronic zespolu angielskiego - zagrali slabo, zasluzenie odpadli!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|