) Mianowicie chce zaczac gra..."> ) Mianowicie chce zaczac gra...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#397749 06/09/2005 15:29
Dołączył: Sep 2005
Posty: 121
B
member
member
B Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 121
Witam
Mam pewien problem.(pewnie wiele juz bylo takich postow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
Mianowicie chce zaczac grac u buka internetowego.Posiadam konto w mbanku. Nie mam natomiast MB. Poczytalem forum i wiem ze nie bedzie to BAW ani Expekt - zbyt wiele watpliwosci oraz negatywnych opinii. Zastanawialem sie mocno nad Betfair. Jest natomiast problem poniewaz w Betfair nie mozna zagrac w zl. to dla mnie maly problem. Szukam mianowicie buka pewnego u ktorego wplaty oraz wyplaty bede mogl dokonywac z mojego konta - mbank. Nie chce sie bawic w jakies MB. Dodatkowa sprawa to brak koniecznosci wyslania skanu przy pierwszej wyplacie. Z tego co wiem to tak wlasnie jest w Betfair(poprawcie mnie jesli sie myle). Jakie polecacie buki spelniajace owe wymogi i pewne oczywiscie. Co do tych zl to moge w ostatecznosci zgodzic sie na inna walute tylko pytanie jak wtedy wyglada wplata? Moge to robic w zl? Jak to wyglada?
Z Gory Dzieki Za Pomoc
Pozdrawiam..

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
z mbanku nie przelejesz kasy na konto zagraniczne czyli do betfair bo chyba takiego nie maja, inne buki z polskimi kontami unibet, sportingbet, bet-at-home, z tych pozostalych polecam ten pierwszy ale do expekta tez nic nie mam, zalezy za jakie kwoty chcesz grac

Dołączył: Sep 2005
Posty: 121
B
member
member
B Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 121
Nie wiem gdzie maja konto. Moze niech powiedza cs wiecej ludzie ktorzy graja niego.Nie dam rady przelac??...ufff...to zle. A jakz z tymi skanami przy pierwszej wyplacie?? Jak z innymi bukami?

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
wlasnie wszedlem na swoje konto i maja konta bankowe w 4 krajach( w polsce nie). Jak tak sie uparles na betfair to wplacaj tam przez moneybookers a wyplacaj przez konto bankowe.

Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Quote
Jak tak sie uparles na betfair to wplacaj tam przez moneybookers a wyplacaj przez konto bankowe.

Słuszna sugestia.Konto MB zakłada się łatwo i szybko;MB ma polskie konto w BRE banku wiec przelew z mBanku idzie szybko.Z kolei przelew z MB do betfair idzie w czasie rzeczywistym.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Quote
Nie wiem gdzie maja konto. Moze niech powiedza cs wiecej ludzie ktorzy graja niego.Nie dam rady przelac??...ufff...to zle. A jakz z tymi skanami przy pierwszej wyplacie?? Jak z innymi bukami?
Niebardzo rozumiem o co chodzi Ci z tymi scanami, czy to taki duży problem zrobić skana i go wysłać ?

Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
sprobuj w unibecie lub sportingbet, expekt tez nie jest taki zly... ale prawda jest taka ze sam stwierdzisz ktory najbardziej Ci odpowiada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 121
B
member
member
B Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 121
Nie no problem wielki nie ale zawsze to dodatkowa robota:)
Juz chyba zdecydowalem. Zakladam MB i po klopocie. Grac chyba zaczne w Betfair bo ich oferta jak dla mnie najlepsza. Pytanko: W jakiej walucie najlepiej? czy jak zaloze w zl to przy przelewie np na Betfair zmieni mi walute automatycznie? Jak to wyglada? A pozniej wyplata z buka na MB tez przebiega bez problemu? Przy pierwszej potrzeba skana? Sorry za tyle pytan ale chce dokladnie wszystko wiedziec zanim zaczne grac.
Dzieki za dotychczasowa pomoc!

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
Quote
Nie no problem wielki nie ale zawsze to dodatkowa robota:)
Juz chyba zdecydowalem. Zakladam MB i po klopocie. Grac chyba zaczne w Betfair bo ich oferta jak dla mnie najlepsza. Pytanko: W jakiej walucie najlepiej? czy jak zaloze w zl to przy przelewie np na Betfair zmieni mi walute automatycznie? Jak to wyglada? A pozniej wyplata z buka na MB tez przebiega bez problemu? Przy pierwszej potrzeba skana? Sorry za tyle pytan ale chce dokladnie wszystko wiedziec zanim zaczne grac.
Dzieki za dotychczasowa pomoc!

z betfair przez mb wyplacisz tylko tyle ile wplaciles wiecej nie da rady

Dołączył: Sep 2005
Posty: 121
B
member
member
B Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 121
To ciapsko. A nie moge wyslac normalnie kasy do Betfair z konta?? Wiec jak wy wplacacie kase do Betfair? Prosze o mozliwie szybka odp. (wlasnie zakladam konto)

Dołączył: Sep 2005
Posty: 121
B
member
member
B Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 121
Sorry..ale chyba juz wiem.
Czyli wplacac moge spokojnie przez MB.
Jesli chodzi o wyplate to spokojnie wyplacam kase na moje konto w mbanku??
Czy tak??

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
Quote
Sorry..ale chyba juz wiem.
Czyli wplacac moge spokojnie przez MB.
Jesli chodzi o wyplate to spokojnie wyplacam kase na moje konto w mbanku??
Czy tak??

dokladnie

Dołączył: Sep 2005
Posty: 121
B
member
member
B Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 121
Zalozylem konto w MB w zl.
Czy moge bez problemu wplacac kase na konto Betfair ktore jest w euro? Jak to bedzie wygladac? Sami zmienia mi walute? Po jakim kursie? Ma ktos konto Mb w zl. a wplaca kase do Betfair? Prosze o mozliwie szybka i dokladna odpowiedz poniewaz chce przelac kase..

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
Poczytaj troche, co wystawiac i za ile tez mam ci pisac?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 121
B
member
member
B Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 121
Tego nie.
Ale wiesz wole zapytac niz stracic kase na beznadziejnym kursie lub prowizji podczas przelewu zl-euro.

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
Gdybys zadzwonil do mbanku poczytal na stonie betfair i moneybookers to nie trzebaby zakladac tego tematu. Nie mowie juz ze to wszsytko o co pytasz jest na tym forum...

Dołączył: Sep 2005
Posty: 121
B
member
member
B Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 121
Jest tylko jak widac sprzeczne informacje.Jedni mowia ze nie da rady wyplacic z BF na konto w innej walucie...inni zupelnie cos innego....pozostaje samemu dokladnie zbadac sprawe..nie zmienia to sytuacji natomiast ze napisales 2 ostatnie posty ktore nic nie wniosly do tematu...nie lepiej bylo napisac krotko jak to wyglada i juz...wiecej roboty bylo ze zwracaniem mi uwagi co mam czytac a co nie...pff
Dzieki w kazdym razie za pomoc bo twoje wczesniejsze posty byly wartosciowe. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, rafal08, Lukasz111, poozon, latajaca_holenderka), 2,984 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,403
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1