|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 121
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2005
Posty: 121 |
Witam Mam pewien problem.(pewnie wiele juz bylo takich postow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) Mianowicie chce zaczac grac u buka internetowego.Posiadam konto w mbanku. Nie mam natomiast MB. Poczytalem forum i wiem ze nie bedzie to BAW ani Expekt - zbyt wiele watpliwosci oraz negatywnych opinii. Zastanawialem sie mocno nad Betfair. Jest natomiast problem poniewaz w Betfair nie mozna zagrac w zl. to dla mnie maly problem. Szukam mianowicie buka pewnego u ktorego wplaty oraz wyplaty bede mogl dokonywac z mojego konta - mbank. Nie chce sie bawic w jakies MB. Dodatkowa sprawa to brak koniecznosci wyslania skanu przy pierwszej wyplacie. Z tego co wiem to tak wlasnie jest w Betfair(poprawcie mnie jesli sie myle). Jakie polecacie buki spelniajace owe wymogi i pewne oczywiscie. Co do tych zl to moge w ostatecznosci zgodzic sie na inna walute tylko pytanie jak wtedy wyglada wplata? Moge to robic w zl? Jak to wyglada? Z Gory Dzieki Za Pomoc Pozdrawiam..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137 |
z mbanku nie przelejesz kasy na konto zagraniczne czyli do betfair bo chyba takiego nie maja, inne buki z polskimi kontami unibet, sportingbet, bet-at-home, z tych pozostalych polecam ten pierwszy ale do expekta tez nic nie mam, zalezy za jakie kwoty chcesz grac
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 121
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2005
Posty: 121 |
Nie wiem gdzie maja konto. Moze niech powiedza cs wiecej ludzie ktorzy graja niego.Nie dam rady przelac??...ufff...to zle. A jakz z tymi skanami przy pierwszej wyplacie?? Jak z innymi bukami?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137 |
wlasnie wszedlem na swoje konto i maja konta bankowe w 4 krajach( w polsce nie). Jak tak sie uparles na betfair to wplacaj tam przez moneybookers a wyplacaj przez konto bankowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676 |
Jak tak sie uparles na betfair to wplacaj tam przez moneybookers a wyplacaj przez konto bankowe. Słuszna sugestia.Konto MB zakłada się łatwo i szybko;MB ma polskie konto w BRE banku wiec przelew z mBanku idzie szybko.Z kolei przelew z MB do betfair idzie w czasie rzeczywistym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
Nie wiem gdzie maja konto. Moze niech powiedza cs wiecej ludzie ktorzy graja niego.Nie dam rady przelac??...ufff...to zle. A jakz z tymi skanami przy pierwszej wyplacie?? Jak z innymi bukami? Niebardzo rozumiem o co chodzi Ci z tymi scanami, czy to taki duży problem zrobić skana i go wysłać ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
sprobuj w unibecie lub sportingbet, expekt tez nie jest taki zly... ale prawda jest taka ze sam stwierdzisz ktory najbardziej Ci odpowiada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 121
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2005
Posty: 121 |
Nie no problem wielki nie ale zawsze to dodatkowa robota:) Juz chyba zdecydowalem. Zakladam MB i po klopocie. Grac chyba zaczne w Betfair bo ich oferta jak dla mnie najlepsza. Pytanko: W jakiej walucie najlepiej? czy jak zaloze w zl to przy przelewie np na Betfair zmieni mi walute automatycznie? Jak to wyglada? A pozniej wyplata z buka na MB tez przebiega bez problemu? Przy pierwszej potrzeba skana? Sorry za tyle pytan ale chce dokladnie wszystko wiedziec zanim zaczne grac. Dzieki za dotychczasowa pomoc!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137 |
Nie no problem wielki nie ale zawsze to dodatkowa robota:) Juz chyba zdecydowalem. Zakladam MB i po klopocie. Grac chyba zaczne w Betfair bo ich oferta jak dla mnie najlepsza. Pytanko: W jakiej walucie najlepiej? czy jak zaloze w zl to przy przelewie np na Betfair zmieni mi walute automatycznie? Jak to wyglada? A pozniej wyplata z buka na MB tez przebiega bez problemu? Przy pierwszej potrzeba skana? Sorry za tyle pytan ale chce dokladnie wszystko wiedziec zanim zaczne grac. Dzieki za dotychczasowa pomoc! z betfair przez mb wyplacisz tylko tyle ile wplaciles wiecej nie da rady
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 121
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2005
Posty: 121 |
To ciapsko. A nie moge wyslac normalnie kasy do Betfair z konta?? Wiec jak wy wplacacie kase do Betfair? Prosze o mozliwie szybka odp. (wlasnie zakladam konto)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 121
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2005
Posty: 121 |
Sorry..ale chyba juz wiem. Czyli wplacac moge spokojnie przez MB. Jesli chodzi o wyplate to spokojnie wyplacam kase na moje konto w mbanku?? Czy tak??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137 |
Sorry..ale chyba juz wiem. Czyli wplacac moge spokojnie przez MB. Jesli chodzi o wyplate to spokojnie wyplacam kase na moje konto w mbanku?? Czy tak?? dokladnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 121
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2005
Posty: 121 |
Zalozylem konto w MB w zl. Czy moge bez problemu wplacac kase na konto Betfair ktore jest w euro? Jak to bedzie wygladac? Sami zmienia mi walute? Po jakim kursie? Ma ktos konto Mb w zl. a wplaca kase do Betfair? Prosze o mozliwie szybka i dokladna odpowiedz poniewaz chce przelac kase..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137 |
Poczytaj troche, co wystawiac i za ile tez mam ci pisac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 121
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2005
Posty: 121 |
Tego nie. Ale wiesz wole zapytac niz stracic kase na beznadziejnym kursie lub prowizji podczas przelewu zl-euro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137 |
Gdybys zadzwonil do mbanku poczytal na stonie betfair i moneybookers to nie trzebaby zakladac tego tematu. Nie mowie juz ze to wszsytko o co pytasz jest na tym forum...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 121
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2005
Posty: 121 |
Jest tylko jak widac sprzeczne informacje.Jedni mowia ze nie da rady wyplacic z BF na konto w innej walucie...inni zupelnie cos innego....pozostaje samemu dokladnie zbadac sprawe..nie zmienia to sytuacji natomiast ze napisales 2 ostatnie posty ktore nic nie wniosly do tematu...nie lepiej bylo napisac krotko jak to wyglada i juz...wiecej roboty bylo ze zwracaniem mi uwagi co mam czytac a co nie...pff Dzieki w kazdym razie za pomoc bo twoje wczesniejsze posty byly wartosciowe. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka