Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 39 1 2 3 4 5 38 39
craax #3978977 02/07/2010 16:36
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Craxx widziales Murraya i Nadala ostatnio w spotkaniiach? Interesuje mnie szczegolniie Murray jak sie prezentowal?

Bonus: Unibet
craax #3978979 02/07/2010 16:36
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Originally Posted by craax
Originally Posted by GreyTiger
dzis craax koniec przygody grzebiacego w tylku na wimbledonie wink
tak mowisz ? Soderling nic z nim nie zagral w sumie , ale to beda dlugie ciezkie wymiany i wydaje mi sie , ze on lepiej to wytrzyma


troche sie drocze, bo duzej stawki na to nie postawie, ale kto ma zatrzymac Nadala? Jezeli nie Murray? Jezeli nie na trawie?
Mysle ze Szkot mu kondycyjnie dorownuje a i repertuarem zagran na trawie na pewno nie odstaje smile 2,4 jak dla mnie do zagrania 5/10... a caly swiat bedzie gral Nadala tongue

Kieras #3978980 02/07/2010 16:37
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by QLUZOr20
Craxx widziales Murraya i Nadala ostatnio w spotkaniiach? Interesuje mnie szczegolniie Murray jak sie prezentowal?

Nie masz szans u niego,
bo go pilnuje mamusia wink

craax #3978981 02/07/2010 16:39
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Originally Posted by craax
ja mam coraz wieksze przekonanie do Nadala , mysle ze typ @coolbeta przeciwko Nadalowi raczej taki 'docinkowy' niz racjonalny, to jest monstrum fizycznie nie do zajechania , taktycznie zelazy , wymeczy Murraya a ten nie za bardzo bedzie mial jak wymiany konczyc

choc Berdycha tez nie pomine ,ogladalem obu i dla mnie sporo lepiej wypada Berdych , na glowny pewnie to nie pojdzie ale gdzies sie zjawi , kursy wyborne smile
Dokładnie wink Andy nie gra płasko i mocno, a z taką grą Rafa ma największe problemy. Andy na pewno będzie chciał dużo grać przeciw nogom, ale to też nie przyniesie porządanych efektów. 2 lata temu Rafa go zmiażdżył 3:0, wtedy kursy były ok 1.20 na Rafę. Wiem, od tamtego momentu sporo się zmieniło, ale Rafa wciąż jest w świetnej formie i po raz kolejny zniszczy każdego na trawie swoim forehandem, regularnością i świetną grą w obronie.

akagi #3978982 02/07/2010 16:40
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Casanowa to o nie jest, chudy i brzydki ale QLUZOr20 to rzecz gustu tongue

seneka1 #3978983 02/07/2010 16:42
Dołączył: Mar 2009
Posty: 214
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 214
jak sie eksperci zapatruja na mecz Shukin-Bohli?

Szwajcar ma jakies szanse? Pojawiaja sie glosy ze nawierzchnia w Brunszwiku nie taka znowu wolna, co wyjasnialoby problemy del Bonisa ze Zverevem, czy inne na pierwszy rzut oka niejasne wyniki.

seneka1 #3978986 02/07/2010 16:43
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Originally Posted by seneka1
Casanowa to o nie jest, chudy i brzydki ale QLUZOr20 to rzecz gustu tongue

hehe xD

.... chyba wezme na żadanie dzis bo taki meczyk crazy ale oczywiscie chodzi tu o Brazil-Holand tongue

P.S.
Wybiera sie ktos moze na Dj Shadowa ;>

Kieras #3978991 02/07/2010 16:48
Dołączył: Mar 2009
Posty: 214
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 214
takie typy wydaja sie rozsadne

Shukin- Bohli 2
Volandri- Gimeno Traver 2
Starace- Gil 1

warte auf eure meinung,
j'attends vos opinions
varlok teged

Kieras #3978992 02/07/2010 16:49
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
fajnie masz ja mam wszystkich na urlopach i kwitne w robocie gdyby nie mecz.pl to bym balwan2

seneka1 #3978995 02/07/2010 16:50
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Nadal i siatkowka to bedzie danie glowne chyba na dzisiaj , chcialbym ale Andy nie da rady bo nie ma jak tego zrobic dzis

pomijam Mundialowe typy , ktore czekaja na konsumpcje juz dawno pograne

seneka1 #3978996 02/07/2010 16:50
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by seneka1
fajnie masz ja mam wszystkich na urlopach i kwitne w robocie gdyby nie mecz.pl to bym balwan2

To jest piękne jak przychodzisz do roboty a połowa debili na urlopie. Tego nie załatwisz bo kogoś nie ma, drugi Ci nie podpisze bo urlop. grin

craax #3978998 02/07/2010 16:52
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Originally Posted by craax
Nadal i siatkowka to bedzie danie glowne chyba na dzisiaj , chcialbym ale Andy nie da rady bo nie ma jak tego zrobic dzis

pomijam Mundialowe typy , ktore czekaja na konsumpcje juz dawno pograne


podziel sie ta siatka na pw wink bo brakuje mi czegos do dubelka do Tomasa smile

umarex #3978999 02/07/2010 16:52
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
craxx

zaden docinkowy wink

adingh

po czesci racja ale tu sie pilka troche inaczej odbija niz na claycourt smile

zreszta pamietam jak przed ich meczem na AO byles jednym z najwiecej co mowili "Czym Murray ma wygrac z Nadalem Jakim stylem " mowiles to przed meczem pare razy Pewnie pamietasz I potem byles troche zdziwiony wink

No i masz grane Nadala w outright winners wink

tyle narazie piwo

szkoda ze pilka nozna nalozy sie z meczem smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
berdych+murray+bepa

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
troche zastopowalem z tym Nadalem , bo tu obiektywnie malo kto patrzy na ten mecz , same stronnicze osoby heh wink a na mnie ogromnego wrazenia Rafa tez nie zroibl z Soda , za to Szwed zaskoczyl in minus , mnostwo pkt za darmo

dopiero 10 , jeszcze tu duzo ciekawych postow bedzie do 14 sie zjawie i wybory sie wyklaruja albo nie bedzie zadnych wyborow przy jakichkolwiek watpliwosciach

craax #3979003 02/07/2010 17:00
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
nie sugeruj sie innymi, lepiej byc wkurwionym na siebie
graj rudego smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Nikt jak widzę, nie bierze pod uwagę obciążenia psychicznego Rudego.
Na wyspach ponownie szał. Dla nich to kwestia racji stanu. Wimbledon jest symbolem, a brytol nie wygrał go już pińset lat.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Ciekawy jest po śniadaniowy ciąg na Breloczka w Turyne,
czyżby...

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
rudy sie dzisiaj pakuje wink
tak samo T-bird smile
Djoko pograny grubiej juz wczoraj, Berdzio musi oddać to co zabrał z pyszałkiem smile

Llama #3979013 02/07/2010 17:06
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Originally Posted by Llama
Nikt jak widzę, nie bierze pod uwagę obciążenia psychicznego Rudego.
Na wyspach ponownie szał. Dla nich to kwestia racji stanu. Wimbledon jest symbolem, a brytol nie wygrał go już pińset lat.

w tym roku w koncu to sie zmieni Spokojnie nic nie trwa wiecznie smile Dobrze ze sie z nim spotyka w 1/2 a nie w finale wink


Strona 3 z 39 1 2 3 4 5 38 39

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1