Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 39 1 2 3 4 5 6 7 38 39
Llama #3979053 02/07/2010 17:31
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
to pogadane , sami antyfani natury , chcialem tylko powiedziec , ze sie grzybki zaczeli i craax zaliczy pierwszy wypad w weekend boks

nie wedkuje tez pewnie nikt ?

Bonus: Unibet
Llama #3979054 02/07/2010 17:32
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
A gdzie Ty craax teraz grzyby znajdujesz.
Miejscowi z rana wszystko wykaszają, a pod Warszawą do w weekendy więcej grzybiarzy niż grzybów.

craax #3979056 02/07/2010 17:32
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
no arctic ja nie widze prawie zadnych szans dla Holandii , gola Brazylii wg mnie nie strzela

akagi #3979057 02/07/2010 17:33
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by akagi
A gdzie Ty craax teraz grzyby znajdujesz.
Miejscowi z rana wszystko wykaszają, a pod Warszawą do w weekendy więcej grzybiarzy niż grzybów.

raczej preferuje wypady w gory , 40 min drogi i juz eleganckie miejsca , czasm 1.5 godz jak fajniejsza wycieczka smile w kieleckie niezbyt lubie , ale tez czasem sie zdarzy , w okolicach Krk nie ma sensu bo ludzi jak mrowek

craax #3979058 02/07/2010 17:33
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
na grzyby śmigam jak tylko mam ochotę i czas laugh
na ryby - tylko jako podający wędkę laugh

craax #3979059 02/07/2010 17:33
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by craax
to pogadane , sami antyfani natury , chcialem tylko powiedziec , ze sie grzybki zaczeli i craax zaliczy pierwszy wypad w weekend boks

nie wedkuje tez pewnie nikt ?
a jakie grzybki rosną o tej porze roku? kurki i maślaki?

Azazel #3979060 02/07/2010 17:34
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Originally Posted by Azazel77
Originally Posted by craax
to pogadane , sami antyfani natury , chcialem tylko powiedziec , ze sie grzybki zaczeli i craax zaliczy pierwszy wypad w weekend boks

nie wedkuje tez pewnie nikt ?
a jakie grzybki rosną o tej porze roku? kurki i maślaki?

halucynki grin

Azazel #3979061 02/07/2010 17:35
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Azazel77
Originally Posted by craax
to pogadane , sami antyfani natury , chcialem tylko powiedziec , ze sie grzybki zaczeli i craax zaliczy pierwszy wypad w weekend boks

nie wedkuje tez pewnie nikt ?
a jakie grzybki rosną o tej porze roku? kurki i maślaki?

kurki byly pierwsze ,ale juz borowiki ruszyly , kozaki , pogoda dobra , cieple noce , troszke deszczu by sie przydalo ale poczekamy i bedzie i deszczyk smile

craax #3979062 02/07/2010 17:35
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365
Originally Posted by craax
no arctic ja nie widze prawie zadnych szans dla Holandii , gola Brazylii wg mnie nie strzela
spokojnie Robben, Sneijder, van Persie, Kuyt, van Bommel, Huntelaar, albo ktoś inny znajdzie odpowiednią drogę do brazylijskiej bramy smile

craax #3979063 02/07/2010 17:36
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by craax
nie wedkuje tez pewnie nikt ?

ja jutro powędkuję ale totalna amatorszczyzna, zresztą tam gdzie jadę to tylko małe rybki głównie płotki takie akurat na patelnie tongue

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365
anyway to temat o tenisie!
dziś ANDY! mówię Wam to ja, ten który zjadł zęby na wimbledonie laugh

Stoin #3979065 02/07/2010 17:37
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Originally Posted by Stoin
Originally Posted by craax
nie wedkuje tez pewnie nikt ?

ja jutro powędkuję ale totalna amatorszczyzna, zresztą tam gdzie jadę to tylko małe rybki głównie płotki takie akurat na patelnie tongue


student ? ooo laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
Nie będą specjalnie odkrywczy : faworytem jest nadal i powinien bez problemu wygrać

Co do meczu holandii z brazylią to o zwycięstwo pomarańczy bedzie cięzko , trudno o scenariusz tego spotkania ale jesli południowcy pograją swoje to wygraja 2 - bramkami .
a w meczu wieczornym może by tak Ghana? (awans )

Stoin #3979067 02/07/2010 17:38
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Stoin
Originally Posted by craax
nie wedkuje tez pewnie nikt ?

ja jutro powędkuję ale totalna amatorszczyzna, zresztą tam gdzie jadę to tylko małe rybki głównie płotki takie akurat na patelnie tongue
takie troszke wieksze plotki to w sreberko , posolic porzadnie , ziol dodac jakichkolwiek i na grillka , oblozyc maselkiem , pokropic cytryna i z 8 zlap i bedzie jak znalazl wrzucic na ruszt cos na cieplo , a jak sa plotki to i karasie beda i tez sie nadaja , taka zabawa z nudow tez fajna smile

Stoin #3979068 02/07/2010 17:38
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
pierdolona bukmacherka puke

chyba bede musial przejsc na druga strone zla albo trzeba skrzyknac kilku userow i zakladamy wlasnego buka - bo ilez mozna czekac na konkretne wygrane i wyplacanie

pukeOjrobet

Platini #3979069 02/07/2010 17:38
Dołączył: Jul 2008
Posty: 136
member
member
Dołączył: Jul 2008
Posty: 136

witam

rusza ktoś chelka w Turynie? Volandri - Traver, jakieś sugestie macie może?


Ojro #3979070 02/07/2010 17:38
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
przez to wszystko zapomnialem sie przywitac... mad blush

Czesc

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by arctic1910
Originally Posted by Stoin
Originally Posted by craax
nie wedkuje tez pewnie nikt ?

ja jutro powędkuję ale totalna amatorszczyzna, zresztą tam gdzie jadę to tylko małe rybki głównie płotki takie akurat na patelnie tongue


student ? ooo laugh

confused studia to ja skończyłem 11 lat temu kolego

craax #3979072 02/07/2010 17:39
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
loteria loteria , czekam na mecz djoko-berdy kilka pilek i moze cos zlapie na live , nadal-andy ominie mnie choc pewnie niecaly , mundial duzo wazniejszy !!

Stoin #3979073 02/07/2010 17:40
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Stoin , w takim razie spóźnione gratulacje... widać , że już trochę zesztywniałeś laugh

Strona 5 z 39 1 2 3 4 5 6 7 38 39

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, aker, kamel), 2,797 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,916
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1