|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
A ja stawiam na Mareja i nie ,że względu że czuję ,że on wygra:D,tylko chciałbym żeby utarł nosa Nadalowi i dostał owacje na stojąco nawet od samej królowej jeżeli będzie.Cały widownia za Marejem i gdy tylko zdobędzie punkt będe się cieszyć razem z nimi:).Wstałem z myślą Djoko+Nadal= izi $ ale zmieniam Djoko+Marej= ? na pewno wiecej  obiecales zakon
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
ej ej ej , teraz zauwazylem , Vesnina/Zvonareva nie graly w poprzedniej rundzie z VIL/VIL ? ? ? ? no jak nie grały jak grały 36 63 64 bodajże
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621 Likes: 10 |
Obiecałem zakon jezeli Pironkova nie wygra, wygrała 1 set a to miałem na myśli:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
A ja stawiam na Mareja i nie ,że względu że czuję ,że on wygra:D,tylko chciałbym żeby utarł nosa Nadalowi i dostał owacje na stojąco nawet od samej królowej jeżeli będzie.Cały widownia za Marejem i gdy tylko zdobędzie punkt będe się cieszyć razem z nimi:).Wstałem z myślą Djoko+Nadal= izi $ ale zmieniam Djoko+Marej= ? na pewno wiecej  obiecales zakon pewnie u przeora na lapsie siedzie i peffki puszcza
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ej ej ej , teraz zauwazylem , Vesnina/Zvonareva nie graly w poprzedniej rundzie z VIL/VIL ? ? ? ? no jak nie grały jak grały 36 63 64 bodajże no to szybciutko sie zorientowalem  a Vera nie pofolguje sobie troszeczke przed jutrem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Wstałem z myślą Djoko+Nadal= izi $ ale zmieniam Djoko+Marej= ? na pewno wiecej  Djoko+Nadal=$ Djoko+Marej=0 $>0 Djoko+Nadal>Djoko+Murej q.e.d
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
ja tam dziś taki zestaw  Black/Paes Huber/Mattek Nadal
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Nie wydaje mi się, choć nigdy nie wiadomo co siedzi w głowach.
Półfinał debla to zbyt zaawnsowana faza aby sobie tak odpuszczać, a miło być w finałach singla i debla.
Zobaczymy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
Wstałem z myślą Djoko+Nadal= izi $ ale zmieniam Djoko+Marej= ? na pewno wiecej  Djoko+Nadal=0 Djoko+Marej=0 0=0 Djoko+Nadal?Djoko+Murej bez roznicy q.e.d Berdych+Murej = $$$ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151 |
Paire z *6-4 w taju na 6-8 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030 |
nie wierze, ze stanu 5-2 na 5-7 w TB paire przejebał....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638 |
paszanski set. z 46* na 86.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Tak, tak, Piostar ja nie piszę o jakiś niecnych planach, chodzi po prostu, ze inni wkładają w Dulki stosunkowo dużą kasę, bo spadki nie są jedynie kosmetyczne. Może oni mają rację ? To jest tylko tego rodzaju wątpliwość.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Najbardziej racjonalne typy to finał djoko - rafa. Hiszpan nie wygląda, co by miał paść na korcie, to nie czarny przygłupi murzyn, u którego myślenie i kondycja zostały w afryce. Berdych po oszałamiającym sukcesie rozkojarzony wyjdzie, a cfaniak pod drugiej stronie niespotykany.
Rafito musiałby dziś dać dupy, żeby popłynąć z chimerycznym szkotem. Ciekawy jestem tego spotkania. Perfekcyjnie taktycznie musi je rozegrać rudy, jeśli chce myśleć o finale.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Nie ma dziś tenisa na PS ?  !
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986 |
Nie ma dziś tenisa na PS ?  ! finał też tylko na extra
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
ho ho ho, ale spadki na Dulko/Pennetta =/ to musi cos byc na rzeczy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
Nie ma dziś tenisa na PS ?  ! finał też tylko na extra to jakies zarty?! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Nie ma dziś tenisa na PS ?  ! finał też tylko na extra to jakies zarty?!  nie nie Chiny-Włochy to jest to  
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Rafito musiałby dziś dać dupy, żeby popłynąć z chimerycznym szkotem. Ciekawy jestem tego spotkania. Perfekcyjnie taktycznie musi je rozegrać rudy, jeśli chce myśleć o finale. Tak się właśnie zastanawiam czym Murray miałby dziś zaskoczyć lub jak miałby grać żeby wygrać z Nadalem i nic mi nie przychodzi do głowy, w/g dziś Murray przegra ten mecz w głowie ... poprostu nie wytrzyma presji a tak jak ktoś tam napisał w temacie ATP Nadal jest lata świetlne przed wszystkimmi w tourze jesli chodzi o mentalność itp niestety ale Nadal WIN
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|