Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 39 1 2 7 8 9 10 11 38 39
Sensei #3979217 02/07/2010 19:55
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Sensei65
A ja stawiam na Mareja i nie ,że względu że czuję ,że on wygra:D,tylko chciałbym żeby utarł nosa Nadalowi i dostał owacje na stojąco nawet od samej królowej jeżeli będzie.Cały widownia za Marejem i gdy tylko zdobędzie punkt będe się cieszyć razem z nimi:).Wstałem z myślą Djoko+Nadal= izi $ ale zmieniam Djoko+Marej= ? na pewno wiecej smile

obiecales zakon

Bonus: Unibet
craax #3979218 02/07/2010 19:55
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by craax
ej ej ej , teraz zauwazylem , Vesnina/Zvonareva nie graly w poprzedniej rundzie z VIL/VIL ? ? ? ?

no jak nie grały jak grały 36 63 64 bodajże

Stoin #3979219 02/07/2010 19:56
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,620
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,620
Likes: 10
Obiecałem zakon jezeli Pironkova nie wygra, wygrała 1 set a to miałem na myśli:)

craax #3979220 02/07/2010 19:56
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by craax
Originally Posted by Sensei65
A ja stawiam na Mareja i nie ,że względu że czuję ,że on wygra:D,tylko chciałbym żeby utarł nosa Nadalowi i dostał owacje na stojąco nawet od samej królowej jeżeli będzie.Cały widownia za Marejem i gdy tylko zdobędzie punkt będe się cieszyć razem z nimi:).Wstałem z myślą Djoko+Nadal= izi $ ale zmieniam Djoko+Marej= ? na pewno wiecej smile

obiecales zakon
pewnie u przeora na lapsie siedzie i peffki puszcza

Stoin #3979221 02/07/2010 19:56
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Stoin
Originally Posted by craax
ej ej ej , teraz zauwazylem , Vesnina/Zvonareva nie graly w poprzedniej rundzie z VIL/VIL ? ? ? ?

no jak nie grały jak grały 36 63 64 bodajże
no to szybciutko sie zorientowalem grin a Vera nie pofolguje sobie troszeczke przed jutrem ?

Sensei #3979225 02/07/2010 19:58
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by Sensei65
Wstałem z myślą Djoko+Nadal= izi $ ale zmieniam Djoko+Marej= ? na pewno wiecej smile

Djoko+Nadal=$
Djoko+Marej=0
$>0
Djoko+Nadal>Djoko+Murej

q.e.d

craax #3979226 02/07/2010 19:59
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
ja tam dziś taki zestaw smile

Black/Paes Huber/Mattek Nadal

craax #3979227 02/07/2010 20:00
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Nie wydaje mi się, choć nigdy nie wiadomo co siedzi w głowach.

Półfinał debla to zbyt zaawnsowana faza aby sobie tak odpuszczać, a miło być w finałach singla i debla.

Zobaczymy...

Goget #3979228 02/07/2010 20:01
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Originally Posted by Goget
Originally Posted by Sensei65
Wstałem z myślą Djoko+Nadal= izi $ ale zmieniam Djoko+Marej= ? na pewno wiecej smile

Djoko+Nadal=0
Djoko+Marej=0
0=0
Djoko+Nadal?Djoko+Murej bez roznicy

q.e.d


Berdych+Murej = $$$

cool




Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151
Paire z *6-4 w taju na 6-8 laugh

akagi #3979230 02/07/2010 20:01
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
Y
old hand
old hand
Y Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
nie wierze, ze stanu 5-2 na 5-7 w TB paire przejebał....

Piostar #3979231 02/07/2010 20:01
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
paszanski set. z 46* na 86.

Piostar #3979233 02/07/2010 20:04
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Tak, tak, Piostar
ja nie piszę o jakiś niecnych planach,
chodzi po prostu, ze inni wkładają w Dulki stosunkowo dużą kasę,
bo spadki nie są jedynie kosmetyczne.
Może oni mają rację ?
To jest tylko tego rodzaju wątpliwość.

Rosati #3979235 02/07/2010 20:06
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Najbardziej racjonalne typy to finał djoko - rafa.
Hiszpan nie wygląda, co by miał paść na korcie, to nie czarny przygłupi murzyn, u którego myślenie i kondycja zostały w afryce. Berdych po oszałamiającym sukcesie rozkojarzony wyjdzie, a cfaniak pod drugiej stronie niespotykany.

Rafito musiałby dziś dać dupy, żeby popłynąć z chimerycznym szkotem. Ciekawy jestem tego spotkania. Perfekcyjnie taktycznie musi je rozegrać rudy, jeśli chce myśleć o finale.

Sensei #3979238 02/07/2010 20:08
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Nie ma dziś tenisa na PS ? puke !

Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986
Originally Posted by grajus87
Nie ma dziś tenisa na PS ? puke !

finał też tylko na extra

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
ho ho ho, ale spadki na Dulko/Pennetta =/ to musi cos byc na rzeczy...

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Originally Posted by skalisty
Originally Posted by grajus87
Nie ma dziś tenisa na PS ? puke !

finał też tylko na extra


to jakies zarty?! puke

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Originally Posted by GreyTiger
Originally Posted by skalisty
Originally Posted by grajus87
Nie ma dziś tenisa na PS ? puke !

finał też tylko na extra


to jakies zarty?! puke

nie nie Chiny-Włochy to jest to laugh

puke

Llama #3979248 02/07/2010 20:13
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by Llama
Rafito musiałby dziś dać dupy, żeby popłynąć z chimerycznym szkotem. Ciekawy jestem tego spotkania. Perfekcyjnie taktycznie musi je rozegrać rudy, jeśli chce myśleć o finale.

Tak się właśnie zastanawiam czym Murray miałby dziś zaskoczyć lub jak miałby grać żeby wygrać z Nadalem i nic mi nie przychodzi do głowy, w/g dziś Murray przegra ten mecz w głowie ... poprostu nie wytrzyma presji a tak jak ktoś tam napisał w temacie ATP Nadal jest lata świetlne przed wszystkimmi w tourze jesli chodzi o mentalność itp

niestety ale Nadal WIN

Strona 9 z 39 1 2 7 8 9 10 11 38 39

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, aker, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,767 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,262
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1