|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Odpadła Brazylia, a jak wiadomo nieszczęścia chodzą parami to znaczy, że wylecą również Niemcy. Również wiadomo, że raz się wygrywa, raz się przegrywa, co jest w jakimś sensie sprzeczne z tym, że nieszczęścia chodzą parami. Idąc tokiem rozumowania jencza powiem tak : Odpadła Brazylia, to znaczy, że Niemcy nie wylecą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ARGENTINA  BIJ NIEMCA !!!! ale piniazkow w to nie pakuje Hiszpania to glowne danie dla kazdego konesera , lesera i innych
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Patrzę craax, na to, co napisaliśmy kilka dni temu w temacie meczu i wcale nie jestem pewien, czy bym to samo napisał dzisiaj. Może ta Brazylia mnie tak stonowała.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540 |
Awanse : Hiszpania + Niemcy.warto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Patrzę craax, na to, co napisaliśmy kilka dni temu w temacie meczu i wcale nie jestem pewien, czy bym to samo napisał dzisiaj. Może ta Brazylia mnie tak stonowała. psychika Cie meczy , szkoda ze Hiszpania nie grala pierwsza bo bys watpliwosci nie mial zadnych  po bledach Brazylii , meczarni Urugwaju , Argentyna-Niemcy tez sie wykosza , wykartkuja i jeden faworyt odpadnie , Hiszpania bedzie w 200% skoncentrowana i stawiam ,ze do polowy juz obejma prowadzenie, stawiam pokryte handi i odskok Villi w klasyfikacji strzelcow , Paragwaj ogladalem w kazdy meczu , potencjal z przodu bardzo nikly w konfrontacji z Espana prawdopodobienstwo niespodzianki spada z meczu na mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
niemcy awans, w meczu wieczornym karne, dlatego pogralem 5.5 na awans paragwaju
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Nie wierze ale pierwszy raz sie zgadzam z craaxem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
kobay z calym szacunkiem jakie karne wieczorem ? 90 min sie Paragwaj wybroni z Hiszpania ? to nie jest Japonia ,kaleki wloskie , Slowacja , czy NZ AmirKhan , wczoraj w strone Urugwaju sie tez zgadzalismy , ale to wyjatki od reguly , pewnie przypadki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Czym bliżej 16:00 tym bardziej przekonuje się że dzisiaj Germania będzie górą. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
craax ale jak dla mnie no bet 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540 |
Manuel Neuer Nicolas Otamendi Philipp Lahm Martin Demichelis Per Mertesacker Nicolas Burdisso Arne Friedrich Gabriel Heinze Jerome Boateng Juan Veron Sami Khedira Javier Mascherano Bastian Schweinsteiger Jonas Gutiérrez Thomas Müller Lionel Messi Mesut Özil Carlos Tevez Lukas Podolski Gonzalo Higuain Miroslav Klose
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
dla mnie tymbardziej  od 16 SKUPIENIE , BROWARY , GRILL I bij Niemca Argentino !!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
dobrym betem na 16 moga byc overy na 20.30 under 2.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
dobra teraz czas na totka  Na tego grilla to bym wpadł nawet. U mnie na balkonie raz próbowałem zrobić... to nawet straż miejska wpadła 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540 |
TrochÄ™ za gorÄ…co na grila o 16 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
dobra teraz czas na totka  Na tego grilla to bym wpadł nawet. U mnie na balkonie raz próbowałem zrobić... to nawet straż miejska wpadła  przepis wprowadzony przez PO 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
heh , no karczek jest , kielbaski , warzywka i udka i zywce  blok to jednak blok , na mundialu tym gorszy  idz ze w cholere z tym totkiem hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004 |
dobra teraz czas na totka  Na tego grilla to bym wpadł nawet. U mnie na balkonie raz próbowałem zrobić... to nawet straż miejska wpadła  przepis wprowadzony przez PO  tyson nie agituje - cisdz wybrocza jest , jeszce Ci Conrad bana da Dziś Argentyna + Hiszpania i finał Urugwaj - Argentyna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
tyson i powiem Ci szczerze że to jest jak dla mnie na plus.  Raz sąsiad robił na balkonie. Przyszedł do mnie z piwem zaprosił na grilla i zapytał czy nie będzie mi przeszkadzać jak sobie kilka kiełbasek usmażą. A że Ja się człowiek o dobrym sercu to się zgodziłem. Hałas mi nie przeszkadzał ale dym, który czułem w pokoju potem jeszcze przez dwa dni już tak. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|