Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 20 1 2 3 4 19 20
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by jencz
Odpadła Brazylia, a jak wiadomo nieszczęścia chodzą parami to znaczy, że wylecą również Niemcy.

Również wiadomo, że raz się wygrywa, raz się przegrywa,
co jest w jakimś sensie sprzeczne z tym, że nieszczęścia chodzą parami.
IdÄ…c tokiem rozumowania jencza powiem tak :
Odpadła Brazylia, to znaczy, że Niemcy nie wylecą.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
ARGENTINA aplauz boks boks BIJ NIEMCA !!!!

ale piniazkow w to nie pakuje wink

Hiszpania to glowne danie dla kazdego konesera , lesera i innych

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Patrzę craax, na to, co napisaliśmy kilka dni temu w temacie meczu i wcale nie jestem pewien, czy bym to samo napisał dzisiaj.
Może ta Brazylia mnie tak stonowała.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
Awanse : Hiszpania + Niemcy.warto.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by akagi
Patrzę craax, na to, co napisaliśmy kilka dni temu w temacie meczu i wcale nie jestem pewien, czy bym to samo napisał dzisiaj.
Może ta Brazylia mnie tak stonowała.

psychika Cie meczy , szkoda ze Hiszpania nie grala pierwsza bo bys watpliwosci nie mial zadnych wink
po bledach Brazylii , meczarni Urugwaju , Argentyna-Niemcy tez sie wykosza , wykartkuja i jeden faworyt odpadnie , Hiszpania bedzie w 200% skoncentrowana i stawiam ,ze do polowy juz obejma prowadzenie, stawiam pokryte handi i odskok Villi w klasyfikacji strzelcow , Paragwaj ogladalem w kazdy meczu , potencjal z przodu bardzo nikly w konfrontacji z Espana
prawdopodobienstwo niespodzianki spada z meczu na mecz

Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
niemcy awans,
w meczu wieczornym karne, dlatego pogralem 5.5 na awans paragwaju

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Nie wierze ale pierwszy raz sie zgadzam z craaxem blush tongue

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
kobay z calym szacunkiem jakie karne wieczorem ? 90 min sie Paragwaj wybroni z Hiszpania ? to nie jest Japonia ,kaleki wloskie , Slowacja , czy NZ

AmirKhan , wczoraj w strone Urugwaju sie tez zgadzalismy , ale to wyjatki od reguly , pewnie przypadki tongue

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Czym bliżej 16:00 tym bardziej przekonuje się że dzisiaj Germania będzie górą. grin tongue

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Kobe
Czym bliżej 16:00 tym bardziej przekonuje się że dzisiaj Germania będzie górą. grin tongue

ja tez frown frown

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
craax ale jak dla mnie no bet wink

Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
Manuel Neuer
Nicolas Otamendi Philipp Lahm
Martin Demichelis Per Mertesacker
Nicolas Burdisso Arne Friedrich
Gabriel Heinze Jerome Boateng
Juan Veron Sami Khedira
Javier Mascherano Bastian Schweinsteiger
Jonas Gutiérrez Thomas Müller
Lionel Messi Mesut Özil
Carlos Tevez Lukas Podolski
Gonzalo Higuain Miroslav Klose

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
dla mnie tymbardziej smile od 16 SKUPIENIE , BROWARY , GRILL I bij Niemca Argentino !!!!!!

Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
dobrym betem na 16 moga byc overy
na 20.30 under 2.5

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
dobra teraz czas na totka grin

Na tego grilla to bym wpadł nawet. U mnie na balkonie raz próbowałem zrobić... to nawet straż miejska wpadła smile

Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
TrochÄ™ za gorÄ…co na grila o 16 smile

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by Kobe
dobra teraz czas na totka grin

Na tego grilla to bym wpadł nawet. U mnie na balkonie raz próbowałem zrobić... to nawet straż miejska wpadła smile
przepis wprowadzony przez PO smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
heh , no karczek jest , kielbaski , warzywka i udka i zywce tongue blok to jednak blok , na mundialu tym gorszy wink

idz ze w cholere z tym totkiem hehe

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Originally Posted by tyson
Originally Posted by Kobe
dobra teraz czas na totka grin

Na tego grilla to bym wpadł nawet. U mnie na balkonie raz próbowałem zrobić... to nawet straż miejska wpadła smile
przepis wprowadzony przez PO smile

tyson nie agituje - cisdz wybrocza jest , jeszce Ci Conrad bana da grin

DziÅ› Argentyna + Hiszpania
i finał Urugwaj - Argentyna

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
tyson i powiem Ci szczerze że to jest jak dla mnie na plus. smile

Raz sąsiad robił na balkonie. Przyszedł do mnie z piwem zaprosił na grilla i zapytał czy nie będzie mi przeszkadzać jak sobie kilka kiełbasek usmażą. A że Ja się człowiek o dobrym sercu to się zgodziłem.

Hałas mi nie przeszkadzał ale dym, który czułem w pokoju potem jeszcze przez dwa dni już tak. smile

Strona 2 z 20 1 2 3 4 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, haczyk, aker, forty, Sensei, burbon, rafal08, JelineK, kamel, betowiec, ANZELMO), 1,793 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,320
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1