Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 23 1 2 7 8 9 10 11 22 23
fisiol #3976995 01/07/2010 19:15
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Mamy przyjemność oświadczyć Ci, że czeka na Ciebie darmowy zakład o wartości 20zł na nadchodzące spotkania w czwartek 1 lipca na Wimbledonie!

Zaloguj się na swoje konto Unibet między 9:00 a 23:59, a znajdziesz dodatkową kasę - 20 zł do wykorzystania na zakłady na turniej na Wimbledonie!
Nie musisz dokonywać depozytu! Wystarczy że postawisz na swojego faworyta!



Promo ważne tylko dziś więc sprawdzajcie konta wink

Bonus: Unibet
Valverde #3977429 01/07/2010 22:25
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Miły prezent smile

Pironkowa już weszła jak wejdzie Nadalinio to będzie jeszcze milej wink

Valverde #3977510 01/07/2010 22:43
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
Originally Posted by Valverde
Mamy przyjemność oświadczyć Ci, że czeka na Ciebie darmowy zakład o wartości 20zł na nadchodzące spotkania w czwartek 1 lipca na Wimbledonie!

Zaloguj się na swoje konto Unibet między 9:00 a 23:59, a znajdziesz dodatkową kasę - 20 zł do wykorzystania na zakłady na turniej na Wimbledonie!
Nie musisz dokonywać depozytu! Wystarczy że postawisz na swojego faworyta!



Promo ważne tylko dziś więc sprawdzajcie konta wink

Dla kogo ten bonus? U mnie brak.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
J
member
member
J Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
Originally Posted by rododendron
Originally Posted by Krupier
"Uprzejmie informuję, że Wydział Reklamy w dniu wczorajszym zdecydował zakończyć zabawę w rozwiązywanie quizów Unibet. Zaznaczam, że Biuro Obsługi Klienta nie ma wpływu na tą decyzję."

Hehe, za dużo 7na7. Nie trudno było machnąć excela z historią rywalizacji o które pytał unibet. Promocja jak najbardziej na piwo Oby takich więcej ooo

De...e do kwadratu

Jerzyk63 #3978794 02/07/2010 05:32
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
J
member
member
J Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
A tak na marginesie, ile ugraliście na tym quizie ? Ja doszedłem do 130 PLN i te d...e zamknęły quiz

Jerzyk63 #3978830 02/07/2010 05:57
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Ja całe 0 wink

Pierwszy tydzień to były typowe strzały, potem z każdym dniem miałem materiały przygotowane ale się nie udało. Ostatnie dni to cztery razy 6/7. Gdy już myślałem że niczym mnie nie zagną to zagięli i skończyli quiz wink

Irek #3981861 04/07/2010 00:47
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
J
member
member
J Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
A propos jeszcze te quizu unibetu - chciałem zauważyć, że oprócz przerwania quizu od 30 czerwca straszną grandą ze strony Unibetu było nie przyznanie wygranych za poprawne odpowiedzi w ostatnim dniu konkursu 29 czerwca.
Te d...e z unibetu po prostu olali przyznanie wygranych z tego dnia !!!

Jerzyk63 #3981967 04/07/2010 01:47
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by Jerzyk63
A tak na marginesie, ile ugraliście na tym quizie ? Ja doszedłem do 130 PLN i te d...e zamknęły quiz

dobrze ,ze ugarles troche papierow , bedziesz mial czym dupe podetrzec bo o malo sie nie zesrasz jakie to "d...e" z tego unibetu

wyluzuj troche bo zachowujesz sie jak gowniarz

mez #3982310 04/07/2010 04:58
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
J
member
member
J Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
Originally Posted by mez
Originally Posted by Jerzyk63
A tak na marginesie, ile ugraliście na tym quizie ? Ja doszedłem do 130 PLN i te d...e zamknęły quiz

dobrze ,ze ugarles troche papierow , bedziesz mial czym dupe podetrzec bo o malo sie nie zesrasz jakie to "d...e" z tego unibetu

wyluzuj troche bo zachowujesz sie jak gowniarz

Nie wiedziałem, że takie chamy są na tym forum.

Jerzyk63 #3982395 04/07/2010 05:29
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by Jerzyk63
Originally Posted by mez
Originally Posted by Jerzyk63
A tak na marginesie, ile ugraliście na tym quizie ? Ja doszedłem do 130 PLN i te d...e zamknęły quiz

dobrze ,ze ugarles troche papierow , bedziesz mial czym dupe podetrzec bo o malo sie nie zesrasz jakie to "d...e" z tego unibetu

wyluzuj troche bo zachowujesz sie jak gowniarz

Nie wiedziałem, że takie chamy są na tym forum.

w kazdym poscie piszesz o ludziach "debile" a kogos uznajesz za chama - bez komentarza

mez #3982450 04/07/2010 06:06
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
J
member
member
J Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
Po pierwsze - D...e piszę nie o ludziach, lecz o oszukańczej firmie - Unibet, która w perfidny sposób oszukuje graczy.
Po drugie, żeby nie wyjść na chama, użyłem w wiadomym słowie kropek.
Ty natomiast bez zahamowań w swoich postach używasz w pełnej pisowni słów powszechnie uznanych za wulgarne i chamskie, a pouczasz innych - bez komentarza.

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by GBocian84
Originally Posted by Valverde
Mamy przyjemność oświadczyć Ci, że czeka na Ciebie darmowy zakład o wartości 20zł na nadchodzące spotkania w czwartek 1 lipca na Wimbledonie!

Zaloguj się na swoje konto Unibet między 9:00 a 23:59, a znajdziesz dodatkową kasę - 20 zł do wykorzystania na zakłady na turniej na Wimbledonie!
Nie musisz dokonywać depozytu! Wystarczy że postawisz na swojego faworyta!



Promo ważne tylko dziś więc sprawdzajcie konta wink

Dla kogo ten bonus? U mnie brak.

bonus tylko dla rodziny supportu laugh

huge #3985756 06/07/2010 18:01
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
ile idzie wyplata na konto bankowe PKO BP

ice18 #3985912 06/07/2010 19:15
Dołączył: Nov 2009
Posty: 563
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 563
2-3 dni maksymalnie

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Originally Posted by sebek2812
2-3 dni maksymalnie


wyplata wyszla wczoraj o 15.44 sadzilem ze dzis dojdzie ;>

ice18 #3990969 08/07/2010 21:29
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
jak dlugo rozliczaja zaklady?? czekam juz kilka godzin....

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
A mnie wczoraj zdziwiło,że podczas wypłaty środków na konto bankowe Unibet zarządał uzupełnienia codu swift (przy wcześniejszych wypłatach tego nie miałem) czyżby zmienili konto i wypłata szła z poza naszych granic ? Hmmm..

rcsade #3994541 10/07/2010 14:24
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Originally Posted by rcsade
A mnie wczoraj zdziwiło,że podczas wypłaty środków na konto bankowe Unibet zarządał uzupełnienia codu swift (przy wcześniejszych wypłatach tego nie miałem) czyżby zmienili konto i wypłata szła z poza naszych granic ? Hmmm..

robiłem wypłatę w czwartek kodu nie chcieli...

john #3994563 10/07/2010 16:47
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
a nie dziwi inna rzecz - postawilem zaklad dlugoterminowy na kube jako zwyciezce naszej grupy - wszedlem teraz na unibet i pieniedzy dalej nie mam na koncie choc zaklad jest juz rozliczony , jednak pieniadze sa w "trakcie wyplaty" - myslalem ,ze z chwila zatwierdzenia wyniku pieniadze automatycznie pojawiaja sie na koncie...

john #3996083 11/07/2010 07:11
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Originally Posted by john
Originally Posted by rcsade
A mnie wczoraj zdziwiło,że podczas wypłaty środków na konto bankowe Unibet zarządał uzupełnienia codu swift (przy wcześniejszych wypłatach tego nie miałem) czyżby zmienili konto i wypłata szła z poza naszych granic ? Hmmm..

robiłem wypłatę w czwartek kodu nie chcieli...

Drogą dedukcji doszedłem co i jak smile Otóż ostatni depozyt (kilka dni temu) robiłem akurat z mb (które mam jeszcze w $ )i pewnie wypłata pójdzie na moje konto bankowe z ich konta walutowego..

Strona 9 z 23 1 2 7 8 9 10 11 22 23

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, rafal08, Lukasz111, forty, betowiec, kamel, wHiTe_StAr), 2,748 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,477
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1